Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
1. feb 2011

@lenica81 ideš kupiť Vilkovi? neže budeš v lekarni pytať ch....a ako ja 😀

olifcek
1. feb 2011

@garonka maska 😀

lenica81
1. feb 2011

@garonka no, hadam sa mi jazyk neposmykne... 😀 idem skusit, lebo naposledy sme mali teploty... tak za skusku nic nedam... 😎

garonka
1. feb 2011

@olifcek nesmej sa lebo ja som sa hanbila 😀 ako sa mi jazyk poplietol ale našťastie lekarnička bola mila 🤐

garonka
1. feb 2011

@lenica81 nepošmykne spomenieš si na mňa 😀 skus aspoň nam pomahaju 😉

olifcek
1. feb 2011

@lenica81 no das, cca dve eura az tri 😀
@garonka kde si bola kupovat? pri nahacovi? nech skusim i ja tak 😀 😀

garonka
1. feb 2011

@olifcek pommoooc nemôžem sa smiať dieťa si zobudim 😀 😀 😀 no aka haluz 😀 u nas v lekarni v Tip tope ale lekarničky ma už poznaju 😅 škoda že tam nebol chlap lekarnik ale šak ty maš znameho ne? 😀

lenica81
1. feb 2011

@garonka ved prave, ze si spomeniem... 😀

olifcek
1. feb 2011

@garonka maaam ale homeo chodiom kupovat do mesta 🙂

katina2209
1. feb 2011

@lenica81 a kolko ti zje z toho chlebika? Matko vobec nechce no musim skusat dnes vecer nechcel ani kasu budem musiet skusit varit krupicovu raz som varila no nechcel nemate niektora nejaky dobry recept na krupicovu alebo nejaku kasu?A kde najdem tu tabulku co robila alex?

matesl
1. feb 2011

@lenica81 ako davas uhorku? nastruhanu?

@zucana, ja uz malemu davam HIPP-ky kde je paradajkovy pretlak...v HIPP kach je to tusim uz od 8 mesiaca 😅

elleniak
1. feb 2011

@lenica81 ok tak to stretko plati na sto percent?

elleniak
1. feb 2011

@katina2209 mne tiez nechce maly pecivo ja davam na veceru instantne kase Hipp celkom mu chutia zarabam ich s vodou

lenica81
1. feb 2011

@katina2209 cely krajec...

matesl
1. feb 2011

@katina2209 aj moj zje cely krajec, ale teraz po tej chorobe ho zas nejak drhnu kusy, dnes som mu dala cestovinu so zeleninou a musela som to mierne pomixovat, drhol sa mi tym...jaj a uz talk pekne papal kusky 😅

lenica81
1. feb 2011

@matesl nastruhanu... lebo mame az 3 zuby... aj keby chcel kusat, tak nema cim... 😅

@elleniak @matesl @alex @lolka zatial vsetko plati, ako bolo dohodnute... este @martinaj som zabudla... 😉

matesl
1. feb 2011

@maculik @laxity svagrovci tiez maly malu v pohode a zaspavala hned jak ju polozili do postielky, alebo este pokukala, ale od kedy stoji, ani za svet.
a @laxity ja ked vychadzam z izby, maly uz stoji a natahuje krk z postielky, ja neviem ako ho budem uspavat, teraz po chorobe vysi na prse, ale nenormalne, len si k nemu lahnem uz sa mi prisava kade-tade, ani dudel nemame, tak neviem jak ho to oducim...jedine este zaspi tak ze sa na posteli vysanti a obcas si chodi lahnut ku mne, prituli sa, zas odbehne, no ale tak to trva 2 hodky kym sa tak vybeha a zaspi, ze uz sa nevladze postavit 😀

dorotka2
1. feb 2011

tak docitane, uloha splnena. 🙂
oslavencom vsetko najsamlepsie,aj maminkam gratulujem, ze zvladli porod a priniesli na svet malickych anjelikov. Toto je pre mna trochu vynimocny den, taksom chcela,aby sa Viki narodila dnes, aspon by som mala na dnesny datum aj krasne spomienky,totiz pred 7 rokmi mi zomrela mamicka, aj ked viem, ze je to uz davno, stale placem,asi aj ked to bude 20 rokov budem.☹
A stretko jasne, ja sa uz velmi tesim, takze dame tento tyzden a teda ten dalsi, alebo kedy homozeme dat v hopsasa alebo niekde v centre, kedzesa v avione fajci,co ma ani nenapadlo.
A co sa tyka nocnika, tak Viki sa uz par krat podarilo aj vykakat, no teraz tam nejaknechce sediet, dam dole plienocku,dam ju tam a o chvilku sa hnedpostavoi a ani za svet,no silit to nejdem,mame cas.
@laxity fotky poslem,zajtra mi maju doniest fotak, nechala som ho v hc. amohla by simi poslat tu knihu o zaspavani, tusim ju mas aj ty. 🙂 Dakujem.
@avaka aj ja poprosim tu torticku, dakujeeem

matesl
1. feb 2011

@lenica81 my mame 6 ale nie je to terno, odkusnut odkusne ale neviem preco potom si to vsetko posuva prstom do krku, jak krmna huska...a samozrejme ho napne... 😀

dorotka2
1. feb 2011

@lenica81 aj mna si zabudla 🙂

matesl
1. feb 2011

@dorotka2 to mi je luto moja, som nevedela ze uz nemas maminu 😔

lenica81
1. feb 2011

@dorotka2 prepaaaaaaaaaaaaac... sa to tu tak riesilo, ze uz som z toho paf... 😅

@loginka, @maculik k tym tortam este... date mi kontakt... logi sa vyjadrila, ze bola fajna a cena celkom ok, len neviem, kto ju robil... cas sa krati, tak chcem byt pripravena... 😉
ine baby blavacky, nemate tiez nejaky tip na cukrarku... 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
1. feb 2011

@dorotka2 Moja je mi to luto, uplne ta chapam, moj cierny den je druhy april

dorotka2
1. feb 2011

@matesl 😀
My skusame um, skusila som nutrilon a malej smakuje. Zacala mi zaspavat nie na prse,ale na flaske,no rano este kojim,nejak sa neviem odhodlat to utnut, ale uz kojim len rano 2 krat, vypije mi cez den aj 300ml,niekedy aj viac vody alebo cajiku. A co sa tyka uspavanie,odsoboty uspaval mm, teda v sobotu, v nedelu maminka telefonovala, tak sa nepodarilo,museli prist za mnou 😀 zliezla mm z postela aprisla k maminke. A v pondelok sa uspavala na dva krat,najskormaminka,potom tatinko uspal, a dnes uz sa tvarila, ze umieram od unavy a taksomspravila mliecko, dala som jej,napila sa, teda vypila 150 ml, potom sa dala na 4 a hajde sa hrat, tak som ju dala do postielky, tam sami postavila a cahala po veciach na nocnom stoliku, tak somju dala lezat, dala flasku, este si dala mliecko, dostala dudku a maminka odisla,no a kukala,zuzlala plienocku a za par minutiek, ked som prisla uz hajkala, takto by to mohlo byt aj kazdy den. 🙂

dorotka2
1. feb 2011

@lenica81 ja mam pod domom svelu cukraren, budem tortu objednavat v hlohovci, lebo tam budemeoslavovata nechce sa mi to prenasat, no ma veci mnamkove, aj co robila svokre tortu bola super,aj co robila mm do prace bola mnamkova. A robi aj tie fotkove s jedlym papierom, aj ti urobi cokolvek si najdes. 🙂 Len neviem cenu,ja som nikdy cenu neriesila, kedze tu inu cukraren nepoznam a toto mame priamo pod barakom. 🙂

dorotka2
1. feb 2011

@rivatha aj ja sa pripajam k zelaniu vsetkonaj knarodeninam. 🙂

avaka
1. feb 2011

@elleniak ,ja nejdem na stretko(si ma napisala...)ja nie som z BA 😉 ,ale budem na Vas mysliet 😉

kocky ja som veru este citrusy neskusala,aj sa trochu boji....skor tou paprikou zacne,ale tiez neviem ci nepockat do let,lebo aj na jar to nebude nic moc ,som citala,ze taaka zeleninka prva rychlena je najhorsia... 😒
dnes som dala1.x milacika,ked sme boli kuk @jja Kajku a E z neho aj vygrcla,neviem,ci nahoda...
@matesl,dobry varaz,kym sa vybeha... 😀 ,ale u nas to funguje tak isto,aj casovo 😅
@dorotka,jasne poslem 😉 a viem ako sa citis.... 😔
ta nasa potvora zistila,ze ked ma uz prerezane horne,moze hryzt,skusala to na mna a ked som zakazala,tak si sadla na postel a skusala si to na svojej ruke 😅
a poobede,ked sme sa chystali k@jja,tak som odbehla do kupelne a pocujem(uz poznam,to zakricanie typu"nieco som vviedla-pozri")a kusla do mojho korektoru a uz mi ho ukazovala aj usta dokoram,nech kuknem zuby... 😀 a drzala ich otvorene,az kym som jej to z tych zubov nepostierala... 😀

matesl
1. feb 2011

@dorotka2 tak to uz mas dobree,
my sme uz vecer ficali tiez na UM, ale jak ochorel, zahadzoval flasu a od vtedy ju este vecer nezobral, zajtra skusim a poslem tam mm. lenze on je fiskus maly, on dopije flasu a otoci sa ku kne a chce prso :(

avaka
1. feb 2011

citam po sebe....tie pismenka same vypadli... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre