Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
11. feb 2011

@rivatha ,dik 😉
ja som to uz nechala tak,lebo mala tam fakt strasne zacala kricat...
a ta predavacka,neprijemna,stalo ich tam asi 5-6,medzi dverami so salkami,aj z vedlajsich predajni(to by mi nevadilo...) a ked som sa spytala,ci jej zmeraju nohu,tak na tu druhu hodila taky ksicht(ako neviem ci som obtazovala,alebo mala pocit,ze chcem zmerat a nie kupovat...),ale v podstate ani nebolo co kupit,vraj tammaju jedny 18-ky.. 😅 no otras...
a nohu jej merala,ked som ju drzala na rukach,jej to prilozila 🙄 .....no jasne pojdem tam aj nabuduce...
a keby si videla,co mi doniesla,normalne papuce ako pre skolaka pomaly... 🙄 ,tak vravim,ze to su tie 18-ky???? 😕 a ona,ze to pomeram a pobehovala tam a merala podrazku... a toe botasky,co ponukla,jej vravim,ze to nie,ze ja chcem na doma...a ona,ze aj take beru....ako neviem,ci ma mala za debila,ale skor ona vyzerala... 🙄

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
11. feb 2011

@avaka
smutne s niektorymi predavackami, fakt.. ich ubohost...
ja by som tiez nekupovala bez malej, my sme jej sli kupit prve topanocky, boli sme v 4 obchodoch, v kazdom vyskusala 3-4 pary a pravdepodobne ma vyssi nart, niektorre " strihy topanok" jej vobec nesedeli, ze aj ked na dlzku jej boli viac ako dobre, nevopchala nozicku. niektore 20tky jej boli akoby velke, ine 21tky male... no chaos.
a svokrovci, vecni aktivisti, ze jej chcu kupit topanky, pretoze ako to,ze my sme jej este nekupili, tak na 3x sme vysvetlovali ze jej sa bez skusania kupit nedaju, nakoniec jej kupili a plava v nich.

laxity
12. feb 2011

ahojte

@suzon78 @svetlankat všetko najlepšie prajem vaším láskam k dnešnému prvému rôčiku, veľa zdravia....a krásny narodeninový dník 🙂 🙂 🙂

@avaka otras 😠 😠 😠 ja s mojou hubou si to viem predstaviť, ako by to dopadlo...mojej Naty som teraz merala a má 11-11,5 cm neviem to presne ale má nohu podľa ich veľkosti 17-tku ale keďže o číslo väčšie, tak sme kúpili 18-tky 🙂
Mne tiež Naty spala včera iba hodinu cez deň a večer zaspala o 19.00 a to som myslela, že ako super potiahne a ona už od 5.20 hore 😅

katka888
12. feb 2011

@svetlankat
krasne narodeniny prajeme Miske, vela vela zdravicka, stasticka, lasky a nech Vam rastie do krasy a mate z nej stale viac a viac raodsti 🙂

jaja32
12. feb 2011

@svetlankat Miške želáme všetko najlepšie, hlavne zdravíčko a úsmev na tváričke 🙂

lenica81
12. feb 2011

ahojte...

tak dnes dalsi rocni oslavenci... 😵 @suzon78 @svetlankat vsetko naj princeznam... nech robia len radost a su zdrave... 😉

ozaj @suzon78 ako sa mate... ako sa vodi Timke...

lenica81
12. feb 2011

idem docitavat... teda najprv upratat... a potom mozno docitam vcerajsok... 😅

avaka
12. feb 2011

dobre ranko 🙂
tak my sme tahali do 8-mej 🙂

@laxity ,ze 5:20....hrozny cas... 😅 .no ale ja chodim neskoro spat,keby tak mala vstavala,tiez by som asi skor tahala do postele... 😵 a aku mate znacku topanociek:my mame 1 raky doma,co som kupila,ani raz ich nemala c 17 😅 ,to uz je male....no bola som vcas aktivna...
@svetlankat,vsetko naj sikulke Miske 🙂

blumka
12. feb 2011

@svetlankat @suzon78 vsetko najlepsie drobcekom 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
12. feb 2011

@andrea2603 k vcerajsim narodeninkam vsetko naj Livi... 😵 prepac, som tu nebola... 😔

zucana
12. feb 2011

@suzon78 @svetlankat vsetko naj naj k narodeninkam 😵

laxity
12. feb 2011

@avaka ja mám značku Maus-maďarská značka

a na vstávanie sme zvyknutí u nás je to pravideľnosť 🙂

svetlankat
12. feb 2011

Baby velmi pekne Vam dakujeme, uz mame po oslave a dopadla dobre, neskor dam foto na fb. Miska bola taka vycerpana, ze uz o siestej zaspinkala a to zvykne az o osmej. Tak uvidime o ktorej bude budicek.
@suzon78 vsetko naj naj naj

lolka
12. feb 2011

ahojte,
vsetkym oslavencom prajeme len to naj, vela zdravicka a usmev na perach 🙂 som tu nebola par dni, tak ani nebudem menovat, lebo by som urcite na niekoho zabudla 😅
@katina2209 krasnu torticku mal Matko, aj sfukol sviecku ? 😉

nam sa meni spankovy rezim, uz 2 den spala len cez obed a to cca 40 min. som myslela, ze nevydrzi do vecera, ale skor sme potom okupali a o siedmej uz chrni 😵
my sme topanocky kupili na 1x , zn. Wanda a jasne, ze sme skusali, predavacka celkom ochotna, tak som bola spokojna.
dnes sme boli v Hainburgu v Bipe a s plnym vozikom sme zistili, ze sa neda platit kartami Visa a Mastercard, uz sme to chceli vykladat, ale nakoniec muz vytiahol inu firemnu kartu a ta bola ok. Tak ak sa tam niekto chysta, myslim @laxity tak aby si vedela 😅

laxity
12. feb 2011

@lolka ďakujem, ale v Bipe som bola 7.2 platili sme v hotovosti 🙂

laxity
12. feb 2011

@svetlankat som zvedavá na fotky 🙂

Mne Naty už nevydržala dlhšie o 19.30 zalomila a to som ju naťahovala ale cez deň bieda so spánkom...bo idú zuby 🙂 jeden už je prerezaný a zdá sa mi ďalší 🙂

lolka
12. feb 2011

@laxity 😉 my sme tam uz boli viackrat a vzdy sme asi platili v hotovosti, ze sme si to nevsimli 😕 platenie kartou uz beries ako samozrejmost...

laxity
12. feb 2011

@lolka jasné 🙂 keď len ste nakúpili...my keď sme tam boli, tak nič moc 😀

svetlankat
12. feb 2011

@lolka dakujeme

baby mne Misa spi doobedu dve hodiny i poobede dve hodiny. Klop klop klop aby som nezakrikla

laxity
12. feb 2011

baby poraďte mi kam zajtra na výlet? ak bude fajn počko 🙂 teda hlavne Blaváčky 🙂

laxity
12. feb 2011

@svetlankat len klop moja 😀 mne spala pár dní dozadu dva krát poobede po štyri hoďky a teraz úplna bieda 😅

katina2209
12. feb 2011

@lolka dakujem a co ste nakupili dobre v bipe?co sa tam oplati?
@suzon78 @svetlankat vsetko najkrajsie do zivota vasim zlatickam 🙂 ,
My dnes spime od 19,45,ale pred chvilkou sa Matko este zobudil a chcel cuckat my zle papkame tiez ide zub horna dvojka a asi sa bude tlacit aj druhy zatial sa neprerezava,no zrejme ho to boli,
dnes tu bola gratulovat mamina a krstna matkova tak som aspon mala spolocnost, Matko dnes tiez spal iba raz a to od 10,45-12,15 tak hodinku a pol a odvtedy nic a to zalomil vecer bol uz hrozne unaveny skoro nic nepapkal....
Najviac ma mrzi,ze uz neviem co mu mam davat na desiatu stale striedam,jablcko ,banan jogurt kedze mi nechce rohlik ani chlebik

svetlankat
12. feb 2011

@katina2209 dakujeme, ja davam na desiatku vyzivku

katina2209
12. feb 2011

@svetlankat a este kojis?

svetlankat
12. feb 2011

@katina2209 ano preco?

lolka
12. feb 2011

@katina2209 @laxity nakupili sme malej nejake ovocne vyzivy (take kombinacie co u nas nie su), masovo-zeleninove HIPP-ky, detske susienky - piskoty, vlhcene obrusky, chcela som aj plienky, ale su tam drahe. no a potom zub.pasty Elmex maju za velmi dobre ceny, tablety do umyvacky a pod.
ale je pravda, ze nie vzdy je dobry vyber na detske veci a aj akcie 😅
@laxity nechcete ist do ZOO ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre