Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
13. feb 2011

@katka888 neber to v zlom samozrejme, ved kazda sme maminka, chceme len to naj pre babo, len je logicke, ze sa nie kazda zhodneme v postupoch... pytala si sa, tak si dostala odpoved , co by som ja... x;o))

maminnka
13. feb 2011

prijemny nedelny den prajem 🙂 vidim, ze ste vcera intenzivne debatovali, a kedze ste spominali aj mna, tak sa vyjadrim 🙂

@avaka @laxity, @rivatha mala pravdu, ja som kupila topnaky RICHTER a som naozaj velmi spokojna. Topanky z Protetiky su tiez fajn, ale skor pre deticky s vysokym nartom alebo baculatymi nozickami, kedze vsetko siju velmi siroke. Daju sa usit aj na mieru samozrejme, ale bezne v obchode su len siroke topanocky. My mame c. 19. Jaj a kupila osm v ich v predajn Beni na Kramaroch. A ano, su drahsie, ale to clovek oceni a pochopi, ked si ich chyti do ruky. Su makke, dobre sa ohybaju...niektore topanky, naprklad v Batu, co som skusala, su take neohybne, tvrde, ved to by aj mne boli neprijemne. Pre male deticky a ich vyvijajuce sa nozky tie peniaze nelutujem.

@rivatha suhlasim s Tebou, ze deti by mali chodit bose, ale vonku po trave alebo doma po koberci, nie po drevenej alebo plavjucej podlahe, ci dlazbe.

@katka888 nic si z toho nerob, ze malinka sa odstavuje, aj mne sa syn odstavil, ked mal presne rok a den. Proste stratil zaujem, aj ked som sa akokolvek snazila ho presvedcit. Susene mliecko nechcel ziadne ani za svet, davali sme mliecne vyrobky a vecer kasu a stacilo. Ked mal 2 roky, chytil sa na kakao 🙂 Nakoniec som bola rada, ze sa odstavil sam.

katka888
13. feb 2011

@zucana
jahody nam doktorka este "nedovolila" jest, este sa vraj nemaju

katka888
13. feb 2011

@olifcek
asi som to zle napisala, vobec nie som zastancom toho, ze ked odbije rok, tak treba hned vsetko.... vela veci este neje a ani tak skro nebude, aj ked to do nej pol rodiny vtrepat chce

lolka
13. feb 2011

trosku zmenim temu .... 😵
co poviete na takyto darcek pre Viki:
http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail...

nie je to blbost ? zahra sa s tym ? v aute ju zabavit je niekedy problem......a toto aj blika a zvuky vydava... 🙂

blumka
13. feb 2011

ahojte...nestiham, len tak pozeram co ste posledne debatovali. Deti by mali co najviac chodit bose ale po nerovnom povrchu...trava, piesok, kamienky, doma po podlahe im to vela neda 😉
a suhlasim s tym co pise @rivatha nove potraviny a jedla treba zavadzat ale nie vsetko zhurta a naraz..ved pol roka sa s nimi pipleme, samostatne varime a potom zrazu odbije rok a strelime im na tanier rezen so salatom a dame zapit kolou... 😅 a zasa nech ochutnaju lebo cim nesko sa im nieco nove da je tendencia ze to budu odmietat lebo nebudu poznat 😉

my sme boli vcera hyrit, babka mala 80. rokov, stretli sme sa cela rodina, tesim sa uz na foto, fotili sme sa asi na 5x lebo sme nevosli vsetci do objektivu 😀

blumka
13. feb 2011

dodatocne prajem vsetko najlepsie oslavencom 😵 😵

lolka
13. feb 2011

@blumka co povies na tu hracku do auta ?

katka888
13. feb 2011

@lolka
celkom zaujimava.... 🙂 len je otazne, ako dlho by to dietatko bavilo....

blumka
13. feb 2011

@lolka vyzera to dobre 😉 nemam s tym skusenost ale celkom sa mi to aj paci, mozno aj ja kupim
inak dobry typ je prenosny dvd prehravac...terezka ho ma v aute a ked sa uz vlemi nudi pozera rozpravky 😉

laxity
13. feb 2011

ahojte

@zucana dnes nik 🙂 až 15.2. @teuska 😉

laxity
13. feb 2011

@lolka super hračka, mne sa to tiež zapáčilo 🙂

@maminnka som vravela, že si bola spokojná 🙂 možno viac ako s Protetikou...veď tak ako píšeš 🙂

lolka
13. feb 2011

@blumka aj mne sa to paci a kedze, ze sa s tym nebude hrat kazdy den, tak by jej zaujem o to mal vydrzat dlhsie 😵

maminnka
13. feb 2011

@lolka aj mne sa to paci 🙂

laxity
13. feb 2011

@blumka prenosný dvd prehrávač idú kúpiť známy ich dcérke, aj my sme zvažovali len drahé to je 😕

lolka
13. feb 2011

tak super, buduci tyzden robime oslavu pre kamaratov a pytali sa co maju kupit......dam im tip 😉
prenosny DVD prehravac boj aj nam odporucany, ale este ma cas, mozno na Vianoce by sme jej kupili.

avaka
13. feb 2011

caute 🙂

@maminnka dik za vyjadrenie,viem,ze uz si to tu raz pisala... 🙂
ja som malej dnes robila tie fasirky,dala som k tomu zem pyre,ale jedla len fasirku,tak skusim zbytok,ked vstane,celkom su dobre 😎

@lolka zaujimava hracka,dala som do oblubenych,ak by chcel niekto nieco kupit... 😅 😀 ,ale narodky uz boli a len tak...no uvidime...aj ten dvd je dobry tip
@blumka ,ze hyrit a babka 80,ja som si Vas predstavila na disco... 😀
potom daj fotecky ...a Juli uz o.k?
my ideme poobede na navstevu,tak peknu nedelu 🙂

elleniak
13. feb 2011

@lolka pekna hracka....

maculik
13. feb 2011

Ahojte, tu to dnes nejako zije, co ste nechali varit mm? 🙂

u nas vsetci spia, doobeda sme boli 2h na ihrisku, A.sa vyblaznila, sice bolo vsetko mokre, ale v tych nepremok.gatiach moze aj v kaluzi sediet a ostane sucha 🙂 P.pekne vydrzal v kociku, lutovala som len, ze som mu nedala kombinezu, mohla som aj jeho bacnut do piesku, ale nastastie aj v kociku bol v pohode. Rano som len polievku uvarila, kym sme odisli, a teraz robim kuracie stehna s ryzou a relaxujem. Mali sa najedli a pred pol2 boli v posteli, mm si lahol tiez, tak mam chvilu pre seba 🙂 Idem docitat.

zucana
13. feb 2011

@rivatha bolo to hrozne...chleba mozem ale nepomahal..(viki je alergicka na mlieko a vajcia nie muku)..bola zachytena v mandle takze som to velmi tazko vyberala vatovymi tycinkami.....pinzetou by som sa neodvazila....
idem coto do inej temy popisat 😀 😝

maculik
13. feb 2011

uf, vas docitat, to co ste vcera nevedeli spat? 😀
@lucia411 a sestra je este u vas? Ona nepracuje, ci ako to, ze moze byt pri malej?

@loginka tak potom isto daj fotky, dobre?

my topanky este nemame ziadne, kedze len okolo nabytku a s odrazadlom chodime. Ale dnes na tom ihrisku mi doslo, ze uz by sme nieco mohli kupit, aby ked bude sucho a dam ho do piesku, tak nech nie je len v ponozkach.

blumka
13. feb 2011

@laxity no je to drahsia vec ale oplati sa...nam teda urcite, my ked uz niekam ideme tak cesta trva hodinu a pol minimalne a to je niekedy o nervy ked nespia, tak aspon terezka si pozera nejaku rozpravku a juli popocuva zvuky a trosku ju to zabavi...a ak planujete dalsie babo tak sa to zide 😉

@avaka no sak disco bola 😉 😀 moja babka je ciperka, ona este stale chodi na tie zajazdy co sa ide napr. do kupelov, potom je nejaka prezentacia a vecera..nikdy nic nekupi ale aspon si uzije trosku a prevetra hlavu. Bola normalne vecera, posedenie, potom babku vytancovali synovia a zatovia pri ludovkach, potom sa pre mladez pustila moderna hudba a tancovali sme my aj s nasimi rodicmi a nase deti...babka uz moderne netancovala 😀
a ked sme uspali deti tak sme hrali rozne hry...dobre bolo..my s mm sme odisli o polnoci, babka so svojimi detmi este sedeli, vnucata (okrem mna ) sli este do mesta dna diskoteku 😀
a este dnes su tam dozvuky

Juli zacala strasne kaslat, sople jej nejdu von, stekaju do hrdielka...a slini tak ze este nikdy tak neslinila..takze to budu isto zuby 😉

maculik
13. feb 2011

ja som inak z tych topanok tiez jelen, ale nejdem to riesit zatial, my aj tak mame ist k ortopedovi, ked Petrik zacne chodit, aby sa mu pozrel na tie nozicky (ale nema ich dobre, stale ich vykrivuje v clenku a jednu vykruca von) a povedal, co s tym. Vtedy sa spytam aj na topanky.
Doma chodi bosy, tie protismykove mu sice davam, ale vyzuva si ich 😝

my ten prenosny dvd mame, mm ho kupil cez sviatky v Metre, mali za 90€ a je v pohode. Zatial len doma ho pouzivame, ale planujeme vziat, ked pojdeme na dlhsiu cestu autom, nech moze Adelka nieco pozerat.

a kecam sama so sebou, co? 😀

blumka
13. feb 2011

tu je jedna foto z dnesnej oslavy 😉

katka888
13. feb 2011

@blumka
to bola torta ten hrad? 🙂

katka888
13. feb 2011

@olifcek
dakujem za link na tu diskusiu, pisala som nakoniec annag a dostala som uz aj odpovede. 🙂 este raz dik 🙂

zucana
13. feb 2011

@katka888 nemozes sem hodit tie otazky a odpovede mna to tiez zaujima aj ked este tehu nie som....
inak riesili ste topanky...vaham....viki nosila 18tky a uz su jej ltt....uplne nadoraz....a pisali ste ze ma mat o cislo vacsie cize vpredu priestor ano? lebo som teda dala 19tky....ma tam priestor...inak mame 11 cm ale zato ma nozku pekne tucnucku.....dobre som spravila?

blumka
13. feb 2011

@katka888 jj to bola torta...a velmi mnamkova 😵 😵

katka888
13. feb 2011

@blumka
vyzera fantasticky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre