Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
25. feb 2011

@selyma blahoželáme Klaudike k prvemu ročku nech Ti robí iba radosť 🙂

maculik
25. feb 2011

Dobre ranko 🙂
noc nekomentujem radsej 😅 🙄

tu je dnes celkom prijemne, aj ked zamracene a mrholi, ale na prechadzku tak pred 10 pojdeme, ked sa napapame.
Uz sme boli v skolke, teraz tu maly zuzle korku, cela obyvka je od toho, ale som rada, ze vobec si odhryza, kedze on pecivo nechce (napr.dala som mu korku aj so striedkou, ale tu vobec nechcel), akurat tak zemlu niekedy v kociku papa.

@avaka asi mas pravdu, ved on sa hadam rozpapa. Idu mu aj tie stolicky, plus do toho vymysla s tym papanim, ze chce papat sam, tak nebudem silit. Jogurty a ovocie (ale tiez len postruhane) papa pekne, aj polievky niektore.
Inak, kasa este v pohode moze byt na veceru? Lebo ja som uz davnejsie prestala davat, lenze ked on teraz tak zle papa, ze na veceru nechce nic, tak by som mu znovu zacala davat.

@zoska ako krasne buva Nelka 😵 Aj Petik takto buva s tym jeho macom, je to zlate, ako sa vzdy k nemu vecer a v noci taha odo mna, ked poviem, ze ideme k macovi.

@selyma aj ja sa pridavam a prajem vsetko naj k prvemu rociku 😵

(este ze to tu vzdy niekto odsleduje 🙂

svetlankat
25. feb 2011

@zoska zlatusik

laxity
25. feb 2011

ahojte

@selyma všetko najlepšie krásnej Klaudike k prvému rôčku 🙂

alex
25. feb 2011

@selyma Klaudinke všetko najlepšie k narodeninkám!

zucana
25. feb 2011

@krasny prvy rocik
@avaka vyber vlozku a omeraj tu ;)
Bre ranko

maculik
25. feb 2011

kocky, som prave odmerala malemu nozicku, mame take meradlo, co sme este kedysi kupovali topanky Adelke, tak ma palec na tej palicke medzi 19 a 20, tzn.ze ma nohu asi 19, ale bude asi potrebovat uz 20, ci?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
25. feb 2011

@selyma vsetko najlepsie k 1. rocku 🙂

zucana
25. feb 2011

@maculik PRESNE 😉

BABY PISALA SOM IP OHLADNE KATINY TAK KOMU NEDOSLO A MAL BY ZAUJEM PRIDAT SA K NAM TAK NECH MI NAPISE 😉 😵

olifcek
25. feb 2011

@selyma kraaaasny dnik prajem, kedze je to velky den pre Klaudinku 😵 😵 😵 vsetko naaaaaaaj

dorotka2
25. feb 2011

@selyma všetko najlepšie Klaudike k prvému rôčku

maculik
25. feb 2011

my sme prisli akurat z vonku, brrr, som myslela, ze je teplejsie, ani ciapku som si nedala a este teraz mi je zima. Aj sme stretli Adelkinu skupinu, tak jasne, ze ked ma zbadala, tak hned ku mne a pusinku a mamiii, domooov, ale potom uz v pohode isla dalej s nimi, ked jej ucitelka povedala.
Ale sa necudujem, ze su v kuse taki usopleni, ved oni ciapky nezaviazane, saly len tak raz zaviazane,t akze hrdlo volne (ja jej ho omotavam na 2x, aby mala hrdlo uplne zakryte), niektorym deckam mamy ani ciapky nedavaju (a to je asi 5st 😝 ), tak co mam cakat.....

teraz ide buvat a ja by som mala s nim, len som zistila, ze uz som asi 3dni nevarila polievku a chyba mi to, tak aspon na nu postavim.

avaka
25. feb 2011

ahojte,
@selyma,aj my zelame Klaudike vsetko naj k 1.rocku 🙂

@zucana dik,super napad odmerat vlozku,tak uz viem ako som na figu zase kupila....az mi je do placu... 😔 kvoli tomu som isla s malou,tam kde vraj super poradia,vyskusaju... 😖 z tych topaniek nejde vlozka vybrat ,z papuciek ano....takze ak som spravne pochopila,co sme sa bavili,mala by mat aspon o 0,5-1 cm vacsie topanky ako dlzka nozicky,ze?tak mala ma nohu 11,5cm a vlozka v papuci ma tiez 11,5cm!!!ja som dnes pozerala a ona normalne to prstami vytlaca uz...to ako jej merala????najradsej by som ich tam zaniesla,ale uz ich mala vcera aj dnes obute a je to trochu vidno,ale zase na druhej strane,mala to dobre zmerat a to mi este dala najprv o cislo mensie!!!podla tej papucovej vlozky som merala tie topanky a vychadza mi to,ze maju 12,5cm,to znamena ze by boli akurat super na teraz nie?tak dufam,ze o mesiac budu este dobre.... 😒 takze ak by som chcela tak na maj topanocky,tak by potrebovala,aby bola vlozka dlha cca aspon 13cm?mozno aj 13,5 ?uz som z toho na nervy

zucana
25. feb 2011

@avaka ja bych tam sla vratit 🙄

avaka
25. feb 2011

@zucana tie papuce su male a tie topanky myslis,ze tiez budu male?na nohe male nevyzeraju,ale o mesiac.....a tie Tvoje maju aku dlzku?

zucana
25. feb 2011

@avaka 12 cm...takze ked ma nozku 11,5 tak to bude male... 😕

avaka
25. feb 2011

@zucana jaj,skoda...to by bolo male,tie by jej boli teraz akurat.....

zucana
25. feb 2011

baby moje dieta sa zacalo barikadovat...najnovsie musim sediet pri nej a ona o mna opreta aby ma citila resp.nieco musi citit za sebou a obkolesi sa hrackami...vid foto...musia byt hracky uplne pri nej...
no a teraz je v boxe opreta uz 15 minut o chrbatik a s 2 hrackami a nechce ani za nic von...sa normlane hadze do zadu 🙄

avaka
25. feb 2011

@zucana 😀

svetlankat
25. feb 2011

@avaka ja mam info ze 1 az 1,5 cm, maju byt vacsie, aby bol priestor pre rast nozicky, 0,5 je dost malo, lebo to o dva tyzdne mozes kupovat opat

zucana
25. feb 2011

@svetlankat info je spravne Ale moja by sa v takych zabila....

olifcek
25. feb 2011

@avaka ak sa babo uci chodit, moze mt len 0.5cm, aby necaptalo... ale, ked uz chodi vela ako Miska, ci Vikinka, tak ako pise @svetlankat... ale asi to nevyhovuje kazdemu babu, ako pise @zucana i ked zase je otazne ake su tie topanocky.... ak su to protetiky, ci raky, ci ine, ktore su na prve krociky, su vysoke, cely clenok jev topanocke, tak by to malo byt ok.. ak su to sandalky, tak to moze robit problrmiky... ale to su len info, ktore mam... skusenosti su nad zlato

olifcek
25. feb 2011

@zucana i Oliv sa rada hra tak, ze sedim pri nej 😉 ve dju nechaj, nech sa hra, Ty si vezmi knihu a zrelaxuj 😵 😵 😵

@zucana Viki ma uz aku velku nozicku?

@avaka @svetlankat Miska ma ako nozicku ako my, hehe 11.5cm, nosime teda topanocky 18 i 19 😵 😵 😵

maculik
25. feb 2011

@olifcek ja tiez tak robim, ked sa Petik hra pri mne, ze citam, lenze ked to zbada, tak si ide pre svoju knihu a chce citat aj on :D

svetlankat
25. feb 2011

@zucana my sme mali tu rezervu 1,5 cm a Misa to zvladla uplne v poho, no ale som rada, lebo si neviem predstavit, ze by som uz musela kupovat stvrte topanky, keby sme mali len 0,5. Takze ja som len rada a opat jej kupim taku rezervu.

olifcek
25. feb 2011

@svetlankat mty sme prve kup[ili s 0.5 cm rezervou a boli dobr emesiac a tyzden 😅 teraz uz mame 18 a su vacsie tak akurat, ako maju byt , cca 1 cm rezerva 😵 tiez tak kupujeme... ale ked Viki v takych nevie... mozno, keby mala inu znacku, ine topanocky, tazko povedat, to, len @zucana dokaze vysledovat 😵 😵
@maculik 😀 i u nas sa robi vsetko, co robia dospeli, hehehehe, podarene deturence 😵 😵

selyma
25. feb 2011

mamky, dakujeme. Ani ja som nemala tolko gratulantov 😀

svetlankat
25. feb 2011

@olifcek no ved ako komu vyhovuje, ja len pisem ze som rada, ze Misa nema problem s rezervou, inac sa clovek na topankach nedoplati, ale ked sa neda tak sa neda

svetlankat
25. feb 2011

@selyma aj my sa pripajame

zucana
25. feb 2011

@olifcek my mame teraz 19 tky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre