Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
5. mar 2011

@rivatha vymyslím zaklínadlo 😀 , potom zverejním 😉
idem aj ja, dobrú noc 🙂

avaka
5. mar 2011

no tak dobru baby,ked ste take...
😀
@rivatha ,len moj zosit ma pozakladanych asi 100 roznych papierov a len niektore su ofrkane... 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
5. mar 2011

@rivatha mne mala vytrhne aj vankus spod hlavy 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
5. mar 2011

@avaka 😀 , chod aj ty spinkať 😉

avaka
5. mar 2011

@rivatha zlaty.. 😀

avaka
5. mar 2011

@andrea2603 ved pojdem,dobru nocku 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
5. mar 2011

tak este popisem ,zajtra precitate....
sme dnes boli na ihrisku,tak som malu vypustila z kocika,lebo to sa nedalo,ona bola tak stastna....vykrikovala na vsetky deti az ju natriasalo v kociku,tak som ju vytiahla,za rucku aj pochodila trochu a,pohojdala som ju....krasne bolo dnes 😵
potom sme utekali domov papat....no ked si predstavim,ako som pred 4 tt riesila,ze malo je,tak teraz je tolko,ze nechapem,kde to do nej ide 😕 na obed dam dezertny tanier-vsetko zje,este aj pridam trosku,za hodku si dala mlieko a za dalsiu hodku a pol ovocie... 😕 asi to spali,ako stale na gauc lozi hore-dole 😀
teraz sa vecer kupala....no stastne to dieta,kolko radosti som jej dnes spravila... 😀 kupanie chystame spolu,nesie plienku zo vztycenou rukou do kosika.... 🙂

idem kuk,ci ste pisali odkedy sa da ne ten zachod...

avaka
5. mar 2011

este som zabudla,@olifcek,dakujem za tabulku 🙂
ale aj tak nie som z nej mudra....mame hematokryt 0,31,hemoglobin 107,fe 3,53,tak sme na spodnej hranici,to je celkom v pohode nie? 😕 ,ale zelezo nikde nevidim...

no mam precitane,foto stiahnute....mozem ist 🙂

lenica81
6. mar 2011

ahojte baby... kukam ze bola nocna...

potrebujete motivaciu na chudnutie... paci sa...

https://www.youtube.com/watch?v=6T6L7kpuAm4
lenica81
6. mar 2011

u nas nocnik tiez bez uspechu, zatial...

este som sa chcela opytat, ci uz kreslite... ak ano, s cim... dakujem...

matesl
6. mar 2011

@katka888 jej no ja neverim ze keby som aj tehu tak sa odstavi 😅 jemu nevadi ani ked mam svoje dni a to je vraj horke mlieko 😀

olifcek
6. mar 2011

@matesl mlieko nie je horke, ale sa tazsie spusta /tedaaaa, take info mam od annag... ale je faktom, ze som sa nepytala, ci je horke, len, ze ci je mozne, ze sa mi odstavi, alebo ho nebude chciet, a vtedy mi napisala, ze sa niektorym zenam len tazsie spusta, ale, ze to si babo zvykne/... OLivka tiez nema problem s mojimi dnami 😉

inak ahojte 🙂
@lenica81 kreslime drevenymi ceruzkami... chcela som kupit pastelky, ale @svetlankat ma recht, ze tie, ked da do pusy a hryzne, rovno si odhryzne, takze makke farebne ceruzky, teda asi farbicky, ze? 😉
@avaka ja TI to kuknem kus neskor, bo som len nakukl;a a uz aj letim, lebo ideme do mesta.. OLiv nam zase cez noc podrastla a musela som vyradit 9ks bodyniek s dlhym rukavom, glg...

olifcek
6. mar 2011

no... asi nejdeme nikam.... z neba sa vali sneh ako prach, az sa zotmelo... i znacne ochladilo, ach joooo.....

olifcek
6. mar 2011

tak uz je zase dobre.. dnes je tu april... takze ideme, paaaaaaaaaaaaaa

katka888
6. mar 2011

@matesl
🙂 ani malej nevadilo, ked som mala svoje dni, a samozrejme, nie je to pravidlo, ale vraj dost vela deticiek sa zvykne odstavovat same ked je mamka tehu, ale jasne ze nie vsetky 😉

lenica81
6. mar 2011

@olifcek ze sneh...
my sme boli v ikea na skok kupit policku do kupelne, lebo z vane vsetko zhadzuje... 🙄 a v da vinci kupit segre sperkovnicu, som si vymyslela, ze oservitkujem... 😅 do oslavy este casu dost, tak to hadam stihnem a ze sa podari... 😔
a poobede, ak sa udrzi pocko, co teraz sa nejako zatahuje, tak este skocime na prechadzku... 😵 bolo krasne, tak jarne...

laxity
6. mar 2011

ahojte

@lenica81 my kreslíme pastelkami, ale vždy pod dohľadom samozrejme ako pri všetkom 🙂

mne bude stačiť 55kg a budem moc spokojná 🙂

a musím sa pochváliť noc ešte lepšia ako minulá 🙂

@avaka no vidíš, ako sa krásne rozpapala 🙂 , ešte nebudeš stíhať kupovať 😀

laxity
6. mar 2011

@lenica81 tu poletoval sneh a obloha vyzerá hrozne, takže tipujem, že poobede bude otras počko 😠

lenica81
6. mar 2011

@laxity voskovymi pastelkami... 😕 lebo som videla v tescu take od roka... ale zas nechcem aby sa mi otravil... lebo stale vsetko chutna... 😅 mam aj take, co maju taky ten klzky, leskly povrch, cize musel by velmi kusat, aby sa dostal k jadru... len tie sa lamu pri padnuti...

loginka
6. mar 2011

peknu nedelu kocky 🙂
@lenica81 my kreslime na magneticke tabulky zatial, velmi sa im to paci aj mne, lebo nepotrebujeme papiere 😉

loginka
6. mar 2011

obedovala som hovadzi stroganof s knedlou a deti to budu mat tiez, som napratana ze sa nevladzem pohnut...

laxity
6. mar 2011

@lenica81 áno voskovými 🙂 , kreslíme si spolu, takže sa ničoho nebojím 🙂

avaka
6. mar 2011

cafte baby
my sme dnes nejako neskoro zaspali...

@laxity ved uz teraz nestacim... 😅 ,ale doteraz sme setrili na obleceni,pozeram,ze niektore body nosi este na 6-9 m 😕 😅
@laxity a Naty spi s mm?,co znamena dobre?kolko x sa zobudi?a nekojis vobec v noci,ci len to 1.zobudenie co si pisala...?

@lenica81 my normalnymi pastelkami,ale tiez treby zvyseny dozor,lebo stale sa stavia pri tom aj oko by si vypichla...ked ich zastruham,aj ich rychlo zatupim trochu,ale najradsej kresli s mojou ceruzkou na oci 😀 davam foto do albumu,tu to nebude vidno
mne sa paci ta tabulka....@loginka,to aka?a mala si super obed,dala by som si,ja mam zatial len polievku,lebo vcera som robila pln.papriku,ktoru milujem a bolo mi z ej zle 🙄 ,tak teraz ani nemam chut 😅
@olifcek o.k

katka888
6. mar 2011

ahojte, neviete ako je to s pouzivanim bylinkoveho korenia, myslim majoran, bazalka a pod. ? pre deticky myslim samozrejme

avaka
6. mar 2011

@katka888 ,ja velmi neviem,bazalku som raz skusila,inak davam len rascu,pazitku a obcaz petrz,vnat,ale ta veru tiez neviem,ci sa moze... 😕 ale ked sa moze petrzlen...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre