Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

joanna333
6. feb 2010

gratulujem k dalsiemu babatku 😵 ... a prajem rychle zotavenie

maminnka
6. feb 2010

Supi, blahozelaaaaaame... bolest rychlo prejde, uvidis, Emka Ti vsetko zle vynahradi. Skory rozbeh mliecka prajeme!

matesl
6. feb 2010

macu, olif

vcera som prave volala so svagrinkou, jej malinka ma problem s tym refluxom...a vraj na nete nasli o tom co-to...
ja len strucne co som si zapamatala....

ze vraj deti co maju kyselinu, teda zvierac este nefunguje poriadne mozu trpiet az bolestou tak asi ako my. preto maju stalu potrebu tahat, lebo im to zatlaca tu kyselinu spat, to ich upokojuje, alebo im kludne treba davat dudu ak neodmietaju, alebo malicek. ci to nemoze byt aj vas pripad...pre co stale chcu papat a potom guckaju...ze papaju len pre to aby zahnali zahu... 😒

majka212
6. feb 2010

ahojte,

mozem sa medzi vas trosku votriet? 😕

termin mam sice az v marci, no dr. mi vcera v poradni povedal, ze drobec je dost velky a do terminu pravdepodobne nevydrzime... takze budeme asi februarovy.... 🙂
je tu niekto, kto sa chysta koncom feb. na Antolsku?

inak vsetkym, co uz mate pri sebe babatka, blahozelam, a tym, ktore to mate pred sebou prajem rychly a bezproblemovy porod!!!

maminnka
6. feb 2010

Matesl, to znie strasne... nestaci, ze problem s kyselinou mame my, este aj deticky tym musia trpiet???

matesl
6. feb 2010

ze maminka, ale teraz si to tivo viem predstavit ak ich to pali ako im je a oni sa ani nevedia same otocit alebo postavit, len plackat chudatka.
ale myslim ze je to dost caste u novorodeniatok, ze?

skuste to niekde vygooglit, mozno su tam aj nejake este ine rady co proti tomu

blumka
6. feb 2010

matesl, reflux alebo zaha je velmi bezna...mne lekarka povedala ze reflux ma az viac ako polovica novorodeniatok, len zalezi do akej miery...podla toho co mi mamina hovorila som to mala aj ja, len vtedy sa to nejako neriesilo

maculik
6. feb 2010

matesl, dakujem, veru cumlik trosku pomaha. Nechcela som davat, nech si nezvykne a nemusime potom oducat, ale zase ak to pomaha, tak to neriesim, nenecham ho predsa trapit sa. Oducanie budem riesit potom.Aj ked v noci ten cumel uz potom nezaberal ☹
Malicek tiez cumle, ale nevydrzi dlho.

a viem, ze na Sk davaju nejake kvapky, to je aj na toto?

maculik
6. feb 2010

supi jeeej, aj ja gratulujem a prajem skore zotavenie 😵

martinaj
6. feb 2010

jej supi gratulujeme 😀

blumka
6. feb 2010

supi, gratulujem aj jaaa 😉 si ma nepockala 😀

matesl
6. feb 2010

no viem ze nasi boli s malinou na vysetreniach na gastre, tam to zistili...najprv na lacno kukali na ultra brusko malej, potom museli nakrmit a zas ultra ako papanica putuje v brusku...a veru sa jej to vracalo hore...a aj ten zvierc este nebol dost vyvynuty...to tam vsetko videli 😒

chudatka male...ved ja mam obcas chut uz plakat jak ta kyselina tlaci, ked ide hore krkom...

matesl
6. feb 2010

http://www.choredieta.sk/index.php/caste-proble...

tu je o tom cosi...a pisu ze nie je dobre babam stale davat papu...lebo sa im zmiesa stare mliecko s novym a zas gucka..a place a papa...a dokola...mozno sa da preklikat aj viac info

matesl
6. feb 2010

idem zacat nieco varit, dnes len veeelmi rychle jedlo, som nejaka unavena popoludni asi hodim protestny spanok.

supi este pisala, ze uz mala 2x malu pri sebe, ze sa pekne prisala, tahalaaaa..len este nic netieklo...
a nakoniec rodila v spinaly, ale nejak si nepochvaluje...ved nam potom isto napise podrobnosti.
je velmi ubolena, som jej pisala nech si pyta nieco na bolest a veeela spinka

granado
6. feb 2010

Ahojte babulky gratulujem novým maminkám a teším sa s vami. My stale nič ale ja som si to rozmyslela a ja si kludne doma ešte na ten termín počkám. Inak všetky tie vaše problémy čo tu spomínate mám aj ja takže presne viem ako ste na tom. Už iba chvílku a je to za nami tak vydržme. Ozaj vy porodené mamičky, vy už dúfam nemáte z týchto problémov ani jeden, dúfam že to pôrodom skončí či? 😒

alex
6. feb 2010

No tak už sme doma z obchodu, aj s foťáčikom. Manžel sa s ním teraz hrá a všetko fotí.

Maminnka, tak my to máme od seba naozaj na skok, ty si z jednej strany koľají a ja z druhej 😉

ewelyne
6. feb 2010

ahojte babky, blahozelame supi, matka.. drzkajte sa 😉

baby, na antolsku si treba brat tiez misku pribor, pohar atd.???

maculik, juuuj 😨 tie nocne s babatkami si musime odkrutit... chjo....drzkajte sa....

blumi, uz je dobre? mala sa umudrila?

joanna, citala si o tom prispevku som ti pisala... v karlovke nedavaju peniazky 🙄

jeeej alex, budete fotit o sto dvesto 😀

matesl, maminka, granado, garonka... jou ten zaludok a zaha,... uz aj ja mam... no obdivujem vas,
ze ste s tym tak dlho vydrzali...

😕 🙄

kejtty
6. feb 2010

Baby, je tu niektora co uz prekrocila termin porodu, tak ako jaaa??? Povodne sme mali mat termin 3.2., ale nic sa nedeje, ☹ 😒 😠 precoooooo!!!!

janielah
6. feb 2010

kejty, ja som mala termin 3.2. a veru tiez nic a ani to tak nevyzera, zeby nieco 🙄

kejtty
6. feb 2010

juuuj tak to sme aspon dve teraz, ani u mna to nevyzera zeby sa nieco dialo, ale to cakanie mi uz ide na nervy 🙂 asi bocian nechce priletiet v takej zime, ani na vychod ani na zapad 😅

joanna333
6. feb 2010

ewe, hej citala som, a aj pani z uradu mi odpisala, ze len "bohatsie" mestske casti prispievaju... 😠

janielah
6. feb 2010

no ved keby bocian...ja sa bojim, lebo placentu mam davno prezretu a uz sa ani nehybe poriadne...takze je to neprijemne, uz mi ani do smiechu nie je .. 🙄

teuska
6. feb 2010

Ahojte babulky 😅
Jani ti verim, ze by si uz najradsej malicku mala pri sebe. Neboj snad to uz nebude dlho trvat.

Gratulujem novym mamickam, ale ani neviem, ze ktorym. Mame nejaku tabulku?

teuska
6. feb 2010

Babenky my sme dnes postavili postielku a nasa mala tam hned nasackovala babiku, pobrala mi plienky a oblecenie a uz sa hra ako s nejakou novou hrackou. Chuda Petko zacinam sa onho bat. Aby si ho nepomylila s babikou. 😕

katina2209
6. feb 2010

Ahojte babulky ako sa dnes mate? My sme mali vcera vykopavaci den som si myslela,ze maly sa mi vykope s hlavickou cez krcok a v utorok ked som bola u doktora krcok este drzal no po takychto narazoch...
gratulujeme supi hlavne ze su v poriadku a ticho jej zavidim,ze uz to ma za sebou... 🙂
Ja som dnes navarila spenat a som uplne zlomena aj vy ste take unavene? A to som bola v noci iba 2 krat na WC no zaspala som o jednej v noci

katina2209
6. feb 2010

Teuska alex urobila tabulku v albumoch februarovky tam si mozes pekne pozriet priebeh porodov aj velkosti babatiek 🙂

teuska
6. feb 2010

Kati aj ja som hotova. A navyse mam pocit, ze mi zacalo busit srdce.A v noci uz mam presne hodiny, kedy chodim na wc a dohromady je to 4krat. Sa cudujem, ze vzdy aj nieco vycikam, ved uz vecer ani nepijem. Moj maly mi kope presne do mechura a obcas sa bojim ze mu bude trcat nozicka von 😅 lebo ho citim az tam dole 😀

matesl
6. feb 2010

ewe,

uz si si poradila s tou autosedackolu na kocik? islo ti to potom?

selyma
6. feb 2010

Tabulka sa nam pomaly zaplna. Aj Vittorka pribudla, je zlatunka. Janka, vydrzkaj, ja nechcem prenasat, preto ti silno drzim palec

teuska
6. feb 2010

jeeeeeee baby zacina Lotrando a Zubajda. idem asi kukat. Snad to neprespim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre