Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
8. feb 2010

lolka gratulujeme aj my 😵
no matesl, keby som nebola tehu tak si otvorim vinko 😀

maminnka
8. feb 2010

moja mala je uz tak nizko, ze nizsie to uz by musela vypadnut, povedal Dr. v poradni. Aaale povedal aj to, ze stav krcka nezmeneny, nerodime najblizsie tyzden, co mi aj vyhovuje. Akurat sediet nemozem, uplne mam brucho na kolenach polozene cele, tlaci to malu a hned protestuje...

Janka, zajtra sa to uz urcte pohne, mne ta tabletka na vyvolanie zabrala za ani nie 4 hodiny...

maminnka
8. feb 2010

Vikinka, vitaj na svete! Lolka, blahozelame a vela mliecka prajeme!

martinaj
8. feb 2010

jani mne po 15 minutach zabrala ta vyvolavacia tabletka a kontrakcie sa veselo rozbehli..... s otvaranim to uz ale bolo pomalsie.... 😠 ale to som nepila malinikovy caj, verim, ze s nim to pojde rychlejsie 😉

janielah
8. feb 2010

dakujem dievky moje. Matka? Ty prides vo stvrtok za mnou? Poooooood budeme spolu lezat na desiatom 😕 ..

selyma
8. feb 2010

No, vzdy, ked mi treba na malu tak mi tvrdne brucho, je to pre mna signal, ze mam ist cikat

maculik
8. feb 2010

jej, aj ja gratulujem lolke a Vikinke 😵
Jani, a tebe drzim palce, nech sa co najskor zacnes otvarat a malinku mas coskoro pri sebe.
olif, Petrik tiez place - teda doslova reve, ked prebalujem, ale niekedy zaberie cumlik. Neskusala si? Ved len na ten cas, kym ju prebalis. A inak, ja uz pred papanim prebalujem fakt len niekedy, vacsinou je to uplne zbytocne, lebo cez papanie sa vzdy pokaka.

neviem, ci sa dnes este dostanem na net, ak nie, tak blumka, zajtra budem drzat palce, potom sa ozvi. Krasne to vyjde, obaja drobci v ten isty den 🙂
A este niekto ide zajtra, ze? Musim pozriet dozadu, lebo len tak som zbezne preletela, blumku si ale pamatam, kedze je 9.2. 😉

maculik
8. feb 2010

jaaaaj, tak suzon isla do nemocky, drzim palce tiez, nech sa to rozbehne samo 🙂

selyma
8. feb 2010

prave davali v kratkych spravach na markize opitu matku, ako padala na chodnik s kociarom, strasne, mala asi 3 promile

martinaj
8. feb 2010

jani vo stvrtok uz budes urcite na deviatom 😉

martinaj
8. feb 2010

selyma otras..... to si pozrem v spravach 😠

lenica81
8. feb 2010

dalsie babo... 😵 vela sil, zdravicka a mliecka do zivota a mamicka nech sa drzi... 😀

janielah
8. feb 2010

babky, lenze mne nemozu dat este tu tabletku, lebo ten krcok nie je ani trosku otvoreny...preto mi pred tym skusia dat nejaky gel, aby vobec mohla ist ta tabletka.... ☹ kazdy to ma normalne. len ja to dieta neviem priviest na svet ... 😔

martinaj
8. feb 2010

jani to preto, lebo malinkej je u teba super 🙂 ono sa to tym gelom urcite rozbehne.... 😉

maminnka
8. feb 2010

Janka, akoze nevies priviest dieta na svet? To nie je pravda, ved to nie je Tvoja praca, to je praca babetka! Ono o tom rozhoduje samo. Chapem, ze si z toho uz riadne frustrovana, asi by sme kazda boli na Tvojom mieste...
Skus sa troska uvolnit, ak sa da, aby aj babo bolo v pohode, ked si v takom krci, ani ono nie je v pohode. A mozno prave preto nechce ist von.

myslime na teba vsetky a posielame pozitivnu energiu !!!

janielah
8. feb 2010

Matka a teba maju vo stvrtok prijat? Na 10.posch. ?

janielah
8. feb 2010

Mami, dakujem velmi pekne! Uz sa mi zda, ze i kontrakcie mam, len si nechcem nic nahovarat, ako vcera rano s tou plodovou vodou.. 😒

babky a preco krvava voda zo mna ide? to by co mohlo byt? neviete?

maminnka
8. feb 2010

Jani, mohla by to byt zatka? Alebo je tej vody vela?

blumka
8. feb 2010

jani, to moze byt zatka

matesl
8. feb 2010

babyyyy a my kedy pojdemeeee?

ked uz mi makne krcok je to nadejne? 😀

martinaj
8. feb 2010

nie jani 🙂 ja mam prist na hospitalizaciu iba ked mi vybehne tlak a zatial sa drzim.... inak mam strasne vysoky pulz, okolo 100 mam stale 😖

olifcek
8. feb 2010

blumi, takze ta manduca vyhrava...este napisem na nosime.sk a uvidiiim, co oni este navrhuju 😉

leni noooo, ani to nie je zleeee...len ja uz musim konat, nech mam pocas dna volne ruky 😵

sely joooooo, boze skleroza ma chytila, nie a nie si spomenut...ja som presvedcena, ze i Tvcoje babo bude mat 3kg 😵

blum baby vak nie je tak prakticky ako ten nosic, ze?

LOLKAAAAA SUPER!

selyma
8. feb 2010

dakujem olif, aj ja si to myslim

zucana
8. feb 2010

ja tu kojim a citam...blumi pozri tu stilicku mi v albume ci tak moze uz vikinka podla teba byt...dikes
jani suzom drzkam len palce...ta krv neviem co moze byt...
moja malinka ma sem tam take krce chuda az zaplacka pri tom...co mam robit?
a mlika mam tak akurat podla mna...len ona uz zaspava pri tom poslednom a nechce tahat...ale kaku ma oranzovu...tak papa dobre nie?

maminnka
8. feb 2010

Zuci, ja si myslim, ze ta stolicka je v pohode, ved ju tam nemas cely den 🙂

martinaj
8. feb 2010

baby dosiel muz 🙂 idem si ja lahnut, vsetko ma boli ☹ ale na porod to urcite nieje, pravidelnost ziadna... ☹
pa

zucana
8. feb 2010

mami dik...
olif mala je ina aktivistka..inak s tymi ockami je to aj u nas este tak....takze dufam,ze to tak ma byt
a gratulujem lolke a hajdy a cakame foto ;)

blumka
8. feb 2010

zuci, myslim tiez ze to je ok 😉

zucana
8. feb 2010

babky dik...a na tie krce neviete co?

olifcek
8. feb 2010

MACU Olivla ale cumel nechce x;o(

JANKA, JE TO KRVAVE, CI RUZOVE A VODNATWE? ak ta druha moznost, tak je to plodovka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre