Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
10. feb 2010

kati drz sa 🙂 mozno ta stihnem aj ja 😀 drz flek na izbe....aj ked pochybujem.... 😠

selyma
10. feb 2010

lenica, presne, presne, este nejaky ten tyzden, u mna ani na skor nevyzera, mala este nezostupena, je jej dobre

Pozeram, ze janka tu nebola cely den, co to?

martinaj
10. feb 2010

no janka sa nehlasi 😖 mozno sa tam s katkou stretnu na porodnici 😉

lenica81
10. feb 2010

mozno ju uz konecne poriesili a vytesuje sa z krpky... 😉

matelko1
10. feb 2010

zuci veru nekojim.mali sa nevedia prisat,mliecko si odsavam,ale aj tak mam malo.

martinaj
10. feb 2010

no zienky tehulky uz je nas tu kazdym dnom menej..... 😅

lenica81
10. feb 2010

ale kazdym dnom viac maminiek... 😉 s malymi zazrakmi...

martinaj
10. feb 2010

boze zase ma chyta depka.... ja urcite budem zase prenasat a zostanem tu sama..... 🙄

maculik
10. feb 2010

jej kati, tak sa drz, dufam, ze coskoro nam oznamis peknu novinu 🙂

matelko, drobci su krasni, a taki velki vyzeraju 🙂

kocky, Petrikovi odpadol pupcek asi pred 5dnami, no posledne asi 2 dni (mozno aj predtym, neviem uz) mu tam stale najdem zaschnutu krv, akoby z tych zahybcekov isla. Ked to vycistim, tak sa nic nepusta, no pri dalsom prebalovani je tam vzdy trosku krvicky zaschnutej. Myslite, ze s tym treba ist k dr? Alebo to mam natriet niecim - ja neviem, framykoinom? Zatial som to len liehom cistila.

janielah
10. feb 2010

Tak to som ja tužobne očakavana maminkou a oteckom volam sa krpka mam 4190gramov a 53cm a som tu od 15:14 v tento pekny datum maminka je v poriadku a ked bude mat čas tak vam napiše a pozdravuje vas...

martinaj
10. feb 2010

jej jani krasne miery 😵 gratulujeme a vela zdravicka a mliecka prajeme 😉

lenica81
10. feb 2010

macu, ja sice mama este nie som... 😉 ale pediatricka mi vravela, ze to treba nechat normalne odpadnut ako klasicku chrasticku a netreba do toho prilis sprtat... ked sa nezapaluje, je to podla mna ok... 😕 skoda, ze blumi je v nemocke... jej rady tu chybaju... tak este zostava adka... a s malou sa ti to nestalo... 😕

martinaj
10. feb 2010

macu, aj moja mala to tak mala aj 2 tyzdne po narodeni este..... nic si z toho nerob, len to zakazdym vysus liehom 😉

martinaj
10. feb 2010

popripade mu tam nechaj tampon s troskou liehu a tak ho zabal....

lenica81
10. feb 2010

jani, jaaaaaaaaaaaaka veeeeeeeeeeeeeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiika je krpka... ziadna krpka to nie je... myslim, ze u februaroviek bude rekordmanka... pozdravujem ta a vela zdravicka a mliecka a co najmenej starosti prajem... 😵 🙂 a pravda... datum je to magicky... 😉

martinaj
10. feb 2010

leni este krpku s mierami moze predbehnut moj Simon 😀 Verca mala pri narodeni 3930g a vraj dalsie deti byvaju vacsie 😀 sa tesim 😝

maculik
10. feb 2010

jeeej, Jani, gratulujem, krasne miery 🙂 Sme zvedave na podrobnosti. Super, ze to mas konecne za sebou a mozes sa tesit z malinkej.
leni, pri malej odpadol a bolo, pupcek bol odvtedy cisty. Teraz tiez velmi nekrvaca, ale vzdy je tam trosilinku zaschnute. Ale ked aj matka pise, ze to je ok, tak hadam neva. Ved ani nehnisa, nic, tak mozno su tam len prasklinky, ktore sa musia zahojit.

inak, dnes sme prve popoludnie sami traja, kedze svokra uz je na ceste z BA do BB a ocko este v praci, tak zatial je to ok, mala je zlata, len zase prisla strasne rozblaznena a plna energie z jasli, neviem, cim ich tam dopuju 😀

lenica81
10. feb 2010

martinaj, no to moze, ale baba uz asi vacsia nebude, ci... este su tu nejake kandidatky...

ja dufam, ze moj bude tak normalne velky... ale naposledy mi ho pozeral v 36tt a mal 3kg... tak uvidime... 😉

andrea2603
10. feb 2010

dievčatá SMS od Lienka2:
Lukáško sa narodil dnes o 10.25, má 3kg, je strašne krásny a drobucký. Šlo to celkom rýchlo, akurát sa nechce prisať ☹ . Pozdravujem februárovky.

Lienka, veľké gratulujem 🙂

maculik
10. feb 2010

jeeeej, dalsie babo, no dnes je fakt plodny den 😵

lenica81
10. feb 2010

10_02_2010... sila datum... ma zjavne nieco do seba... uz aj katina sla, tak mozno este ta to dnes stiha...

lienke a lukaskovi vela zdravicka a sil... 😵

zucana
10. feb 2010

jeeeeeeeeeeeeeej gratulujem a cakam foto 😉 jaka velka krpka zatial record 😀
maci aj vika to mala....a vraj pri placi moze aj trosku krvicka..
my bpo 3.40hod spania sme dali 20 min jedla a spime na hrudi...
maci a ako dlho ti trva jedno kojenie?

andrea2603
10. feb 2010

jani, tak si sa dočkala, gratulujem 🙂

andrea2603
10. feb 2010

jeeej, tak aj Katina už išla. No mala by tiež stihnúť tento dátum 😉

martinaj
10. feb 2010

lienka gratulujeme 😉
tak dnes je velmi plodny den 😀
ja som naozaj zvedava, co mi povedia zajtra rano v poradni 😉
inak v ruzinove je pekne stretko.... janka, katka, lolka a mozno este aj supi 😀

maculik
10. feb 2010

zuci, nooo, zalezi, ale s odgrgnutiami a driemanim tak do hodky 😅 a tebe? Ale verim, ze sa to postupne skrati, aj pri malej to takto trvalo.

zucana
10. feb 2010

tak mne ked vela akoze papa a nonstop taha tak 20 min...bez odgrgnutia a driemkanie uz ona sa bud odpoji nadobo a zaspi....
no a niekedy pije len 10 min...ale ja dufam,ze jej to staci lebo uz potom nechce...
inak dobra vec ta satka...normalne mi tam zaspala...ale bojim sa ju dlho satkovat lebo si zvykne...uz je v kosi a mrvis a trochu

andrea2603
10. feb 2010

dievčatá halóóó, snaď ste nešli všetky rodiť a na mňa ste zabudli 😅 ?

zucana
10. feb 2010

vidim ze tu nik nie je a rodi sa v plnom prude 😎
ja varim veceru mala mi zaspala v tej satke a este spi v tom kosiku tak uvidime...snad bude spat aj v noci... 😖

lenica81
10. feb 2010

ja som tiez tu... robila som veceru a rovno som sa aj natlacila...

neboj adi, ja este tiez nerodim...

zuci, takze si rada, ze mas tu satku, aj stihas co to porobit, nie... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre