Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
3. mar 2010

zlatunky a hadam sa na teba aj podoba 😉

blumka
3. mar 2010

marti ake ma fajne licka 😉

suzon78
3. mar 2010

blumi ja si pamätám, že toto isté robila neterka keď mala 2 roky, vyžadovala si tak pozornosť a čím viac ju švagriná za ti hrešila, tak ešte viac to robila, skúšala aj presne to, čo vy, že sa robila, že plače, ale ani ti nepomohlo, nakoniec nám poradil jeden pán, ktorý robil vychovávatela, že to treba odignorovať a nevšímať si ju a čuduj sa svete zabralo to 😉 , len ťažko porovnávať, neterka bola dosť rozmaznaná, ty si Tete vychovávaš sama, ale neterku vychovávala švagriná a dve babky zároveň a tak to aj vyzeralo...

suzon78
3. mar 2010

blumi, to je dobre, že papká, keď si pýta, treba jej dať. 😉

suzon78
3. mar 2010

maťka aký zlatý bucko 🙂 😵

blumka
3. mar 2010

suzi lensa bojim ci ju neprepchavam, aby z toho nemala nejake problemy... vobec neviem ako to je pri um..jedni vravia ze dodrzat rozostupy 3 hodiny al. viac, ini ze netreba, ze sa tak robi ako pri kojeni, ze ked pyta treba dat...som z toho vol..ked si dam do googla nieco vyhladat tak o kojeni je toho az nad hlavu a o um zalostne malo a ak aj nieco je, tak su to dost protichodne nazory... 😒

matesl
3. mar 2010

mmaarrttiinnaa...ja som rodila o 13.16..teda to sa maly narodil, isiel cisarakom 😉

babulky co ste sli cisarskym, tiez mate tu jazvu taku trochu vtiahnutu? povoli to? teraz mi cez to este to brusko trochu prevysa 😅

matesl
3. mar 2010

blumi a ty uz nekojis?

blumka
3. mar 2010

nem 😔

olifcek
3. mar 2010

mati veru, jaku tucko krasny

blumi ja by som aj um davala vzdy, keby pytala 😵 a s tym fackanim...ja by som nevracala....co ked potom tete vrati capnutie nejakemu mladsiemu babu?

granado
3. mar 2010

no olif tak sa mi to predsa len podalilo, takže aj ja som pridala pár fotiek 😉

blumka
3. mar 2010

olif, ja tiez nechcem vracat, len svokra ma taky nazor, tak som chcela pocut nazor nezainteresovanych 😉 mne sa napr. ani nepaci ako niekto uci deti ze ked ho udrie ine dieta ze ma vratit...napr. moja suseda..ma dost betara chlapca, tusim som o nom aj niekedy pisala..je o rok a pol strasi od Terezky tak jasne ze ked sa spolu hravali braval jej hracky, vzdy chcel mat tu co mala ona, aj ju niekolkokrat sotil alebo buchol. v novembri siel do skolky, tak som horovila manzelovi ze isto sa tam najde niekto kto mu to vrati, lebo Terezka sa nikdy nebranila. No a v nedelu sa mi suseda stazovala, ze v skolke maju nejakeho bitkara a ze ich maly chodi doskriabany domov a tak ho ucia ze sa musi branit tak ze udriet naspat. No tak neviem, ze kde potom bude ta hranica ze uz netreba udriet naspat..

blumka
3. mar 2010

granado, sa podoba na teba 😉

suzon78
3. mar 2010

granado - jééj tam ste akí krásni na tej fotke, kde Nelku držíš v náručí 😵

blumi- s tým UM, neporadím, ale určite ti pediatrička dá usmernenie, ale myslím si, i tak , že bábo vie najlepšie koľko potrebuje 😉 a ohľadne toho bitkára v škôle, neviem, či dobre učia, aby malý vrátil naspäť, ten druhý by mu to mohol vrátiť opäť a ešte aj s úrokami, skôr by som to riešila s učiteľkami v škôle, nech to rieši as rodičmi, ktorí majú také nezvládnuteľné dieťa, že bije ostatné, veď kam by tie deti došli, keby si mali za každým vrátiť úder.... to môj názor 😉

blumka
3. mar 2010

jj suzi,aj moj 😉

granado
3. mar 2010

jej ďakujem, to musim aj svokre ukázať, lebo ma krvopotne presviedčala že so mna nemá nič 😝 No nedá mi ešte nezareagovať na tie bitky ale v školke. Ja som maleho vychovávala tak aby sa nebil, aby skor povedal tomu decku nech sa nebije a ak si nebude vedieť rady tak nech povie učitelke. A baby neuveríte, prišla som do školky a učitelka mi pred Matuškom vraví že je žalobaba. To ma tak nasralo, že som mu potom povedala, ty sa nebi ale ak teba začnú biť nedaj sa a vráť im to. Blumi je to iny pripad ako tvoj, ale čo poviete na toto? 😠

blumka
3. mar 2010

granado a co si povedala ucitelke?...to sa mi zda od ucke neprofesionalne...ja som ucka, takze ja budem na ine ucky asi sekera 😕 😀

olifcek
3. mar 2010

granado fotka c 19 a c 20 su super!!! 😵 😵

granado
3. mar 2010

učitelke som povedala že v poriadku, ale potom nech sa mi nesťažuje že sa malý bije, lebo sa bude iba brániť. No krava neskutočná 😠 Ďakujem olif, idem sa potrieť ktoré sú to 😉 😀

teuska
3. mar 2010

Caute babulky.
My sme boli dnes v poradni a maly uz vazi 3,90. Za chvilu ho neunesiem. Len ma tie ocka zapalene, chudatko. Dufam, ze kvepky zaberu, lebo by som nerada s nim isla na to prepichovanie, s dcerkou som bola, ked mala 3 mesiace, no nic moc, ale viem ze to pomohla a potom uz s ockami problemy neboli.
Inac dnes cely den spi, na noc si asi nachystam pop corn a nejaky dobry film, lebo zrejme budeme hore 😀

teuska
3. mar 2010

matesl ja som obzerala teraz tu jazvu po cisarskom, ale tiez na nu velmi nevidim cez brusko 😅 Mne este odtial trci kus ciernej nite, niektore sa uz vstrebali a brusko mam take ako umrtvene, ako by nebolo moje 😅

teuska
3. mar 2010

babulky poslite mi niektora to heslo na februarovky, uz som vselico skusala, ale bohuzial nic 😖

olifcek
3. mar 2010

teus s tym spanim tiez tak 😉 nam mala spinka len musim byt pri tom, he he...snad sa jej tuto noc bude tiez chciet haji

granado
3. mar 2010

Teuska aj my sme liečili zapálené očko a mali sme antib.mastičku a zabrala. Ale ja som jej tam aj moje mliečko dávala, aj repikom utierala, takže ani presne neviem čo tak dobre zabralo, ale hlavne že už máme krásne očko 😉 To prepichovanie musí byť sila 😖

teuska
3. mar 2010

aj mne kazala aj to mliecko a prevarenou vodou umyvat. Dufam, ze to zaberie.

granado
3. mar 2010

jej inak ako spominate jazvy, ja asi budem robiť rosničku, dnes ma strašne tlačí šitie a si bude z 😀 ajtra zmena počasia.

janielah
3. mar 2010

ahojte, tak my sme mali dnes taky divny den...mala mi vlastne cely den na prse vysela, lebo inak plakala, ked som ju dala niekde inde, ako na prso...ani vychadzka von nepomohla...inak aj cuckala cely den, aj bola len tak necinne nalepena na mne, tak neviem, co toto ma znamenat... nemate niektora skusenosti???

celkom únavny den to bol, lebo je naznesiem, ked mi place...ale teraz predchvilou som ju polozila do postielky a cakala som, kedy plac prestane, lebo ju uz nevladzem na sebe drzat.... ☹

Mate aj vy take nieco babky??? Granado, mala je super 😉

selyma
3. mar 2010

Ahojte babky. Tak my uz mame aj kupanie za sebou. Chcem sa opytat, pouzivame ryby krem na zadocek, dnes sme kupali iba s cistou vodou a on nesiel tak velkom dole. To nevadi, ze jej ostalo trosku na zadocku a v rozkroku biele?

mmaarrttiinnaa
3. mar 2010

jani u nas bol dnes podobny den ako u vas ale malicky uz spi som zvedava ako dlho

olifcek
3. mar 2010

jani my toto mame kazdy den 😅

sely v rozkroku ma mat biele a ani jej to nezmyvaj. a pred kupkanim jej bud umy prdelku a pindulku i v umyvadle pod tecucou vodou alebo vlhcenymi utierkami a paq do vanicky, takto bude prdelka iste cista...len jej umy ritku mydielkom pre babatka al. kupel so samponom pre babatka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre