Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
13. apr 2010

jeej zusi ahoj 😉
vcera som na teba myslela...telepatia 🙂
a ty sa mas ako? dufam, ze si o.k. a zdrava...
pridi nas sem castejsie pozriet, ak s tym nemas problem 😉

garonka
13. apr 2010

zusi ahoooooooooooj i ja som na teba myslela ako sa nam maš?

zusika
autor
13. apr 2010

Cau Zuzi, no myslim, ze to najtazsie uz mam za sebou.....takze rada vas pridem pozriet aj castejsie, ale akosi nemam pocit ze mam narok vam zasahovat do debat, kedze neviem ake to je a co prezivate....
a ci som zdrava? takto odpovedat .. ja sa citim dobre, ale zdradili ma moje geny..prave minuly tyzden mi potvrdili vrodenu trombofiliu, takze ma este cakaju asi tazke chvile... ale aj napriek tomu verim, ze sa nam podari mat krasne babatko...nech to uz obnasa cokolvek.... tak drzte palce, zaciname snazilkovat.... 😉

zusika
autor
13. apr 2010

a ste naozaj zlate, ze na mna myslite.... 🙂 Dakujem aj za to!

garonka
13. apr 2010

zusi ja ti zo srdiečka veľmi držím prstíky aby sa vam zadarilo a aby si čím skôr bola maminkou 😉

lenica81
13. apr 2010

zusi, sak si tuto temu zakladala, tak pri mojej sikovnosti na teba narazim pri kazdom prihlasovani... 😉

drz sa a drzim palce... a co ake zasahovanie, sak sa tu casto len stazujeme... 😀 ale je to fajn... neboj, urcite ti bude dopriate... 😵

zusika
autor
13. apr 2010

🙂 Leni, som na tom dost podbne, teraz ked je to tu take vynovene.... tak preto na mna myslite...si ponadavate pri pohlade na mna...ze zas ste to netrafili..... ale chapem....
prajem vam pokial mozno pekne popoludnie... zajtra pridem mozno posmirovat.... 😉
pa!

laxity
13. apr 2010

ahojte

bože ale ste toho popísali 😀

zusi...síce sa nepoznáme, ale držím ti silno palce, aby zasvietilo slniečko čoskoro aj u vás 😉, viem, že to veľmi bolele, ale podľa toho ako si písala, tak si silná žena a klobúk dolu 😉

tak som si objednala zavinovačku, link sem myslím vkladala zuci, takú letnú červenú...tak som zvedavá či je to dobrá vec. A ešte som si objednala aj vankúš, ktorý sem zase vkladala myslím matesl 🙂

a vložím fotečku čo sme dostali a dáme malej na krstinky

laxity
13. apr 2010

opäť Cherokee, tak dúfam, že sa to nezrazí 😀

zucana
13. apr 2010

ahoj zusika pekne prid aj castejsie za nami...
inak katina...chapem ta...moja svokra robi ine rozdiely medzi synmi....moj mm robi vsetko a jeho brat nic...on moze vsetko moj mm nic...
ale uz som si zvykla...neriesim...je pekny dnik boli sme u konzultantky vika sa zasa predviedla takze su vsetci hotovi z toho,ako ju zvladam....potom sme boli s maminou a kamoskou a jej synatorom 9mesacnym na obed v restike vika stale spala...teraz ideme do centra pozriet mamci topanky....
gari sila...to jak jej mohol vypadnut....
a ozaj vo stvrtok idem na masaz....ale neviem neviem...lebo svokre nemam chut nechat malu 😠

zucana
13. apr 2010

jeej laxi krasne 🙂 😵

laxity
13. apr 2010

a to len tak posielam po kúpeli a večeri 🙂

martinaj
13. apr 2010

Zusi drzime palceky 😵 nech sa co najskor zadari 🙂

katina2209
13. apr 2010

Martinka a vy este grckate? Dala ti doktorka nieco na to? Ja sa idem popytat vo stvrtok som zvedava co mi povie...
Zucanka krstinky museli byt super krasne fotky...

martinaj
13. apr 2010

my mame nutriton aj gastrotus a zaberaju, ja to striedam 🙂 ale vyhrava nutriton 😀

martinaj
13. apr 2010

baby, dali ste uz kojenim nejake kilo dole? ja mam furt tu istu obrovsku vahu 🙄 uplne na depku..... ale dietovat este nechcem...

katina2209
13. apr 2010

Zusi aj my drzime palceky nech ste stastni a nech vas pan boh co najskor obdaruje tym najkrajsim darcekom...

katina2209
13. apr 2010

Mati a maly nepriberal? Ked vam to dali? A ako to davas na lyzicku?

katina2209
13. apr 2010

Mati ja mam asi o tri kila naviac od povodnej vahy ale chudnut nejdem i ked cvicit by som asi mala

martinaj
13. apr 2010

normalne z flase davam, a ked kojim tak nedam nutriton ale dam gastotus striekackou...

martinaj
13. apr 2010

no ja mam 10 kil navyse po Simonovi a ked to zoberem celkovo po detoch tak asi 18 kil..... proste otras....

katina2209
13. apr 2010

aha ja som este z flase neskusala ja len kojim ani neodsavam.... to sa potom dava striekackou? a nutriton sa neda do striekacky?

martinaj
13. apr 2010

no to je prasok, da sa rozmiesat s trochou mlieka na taku kasu a dat pred kojenim lyzickou, ale to som skusala len raz, malemu to moc lyzickou neslo.... 😅

olifcek
13. apr 2010

zusi ahooooj,prijemne citat Ta 😵

laxi kraaasne oblecko....nedaj mm prat a je sanca, ze ho zachranis 😉

my sme s oliv spinkali od cca 15-18tej, oliv este asi 20minut samucka 😵 😵 jasne, ze sa i papalo pocas spanku, ale fajne padlo 😉

gari jaaaaaaj, ja som si myslela, ze do optimy mam iist, esteze som sa pytala na umiestnenie obchodu, chiiii...a si moc drahi?

janielah
13. apr 2010

Ahojteeeeeee babky, ako sa mate? Co je tu nove?

My sme sa stahovali, tak som tu nebola, a ani necitala..malinka uz spinka, takze mam do pol piatej klud. Tak sa mi krasne naucila spinkat dlho, takze parada.

Ste mi chybali, vsetci su zdravi?

Oli, zajtra v damskom magazine - nedonosene deti 😉 kukni ak budes mat time..

olifcek
13. apr 2010

janiii o ktorej a kde to ideeeee?kuknem iste

janka stahovali k Tvojem mamke,, ci do vlastneho?

janielah
13. apr 2010

damsky magazin na jednotke, tusim pred pol jednou to zacina oli 🙂

stahovali sme sa od mojej maminky k manzelovej a mne je tak smutno, ze az...akokeby som na koniec sveta od nej odisla a pritom len na ine sidlisko sme sli, ale aj tak... ☹ moja maminka pri mne vo vsetkom stala, stale ma podporovala, utesovala ma, ze som dobra mamina a tak... ☹

a co tu nove?

zoska, maca, katka, zuzka, mami a dalsie????

janielah
13. apr 2010

Marti, neboooj ja som na tom podobne s tymi kilami, takze nechytaj depku, ked ti budu baby odpisovat, ze maju jedno dve kila navyse 😀
ja som dala straaaasne vela dolu sice, ale ja som aj straaaasne vela pribrala, takze mam peknych paaar kileciek navyse... 😝

selyma
13. apr 2010

Ahojte babky.
Ako prve chcem pozdravit Zusiku, drrrrrzim siiiilno, presilno palecky, nech sa Vam zadari.
S kilami, tak mne uz treba zhodit len 4 kila do povodnej, z pribratych 15.

No a co sa toho caju tyka, ak si pamatate, tak kazdemu, kto sa opyta hovorim, ze davam, ale skutocnost 😉
Aj ked je to smiesne, ze musim klamat taku vec. Jednoducho sa tie reci uz nedaju pocuvat.

Prajem vam pekny vecer a dobru nocku a hlavne, dakujem za podporu 😅

katina2209
13. apr 2010

Ahojte babulky tak maly mi kazde kojenie grcka aj ked papa kazde tri hodiny teraz vecer sa dokonca odtahoval od prsnika a strasne krical som plakala s nim poradte baby co mam robit bojim sa aby nechudol...A grcka tak ze mu az vysplechne a aj dve hodiny po papani grcka take zgrcnute mliecko...inak nema ani teplotu ani kasel ani nic co mam robit.. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre