Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
20. apr 2010

Baby aj ja rada s vami zajdem do mesta, ak sa smiem pridat, ked uz bude terezka zdrava.

olifcek
20. apr 2010

svetlanka a z krtoreho si sidliska? x;o)

svetlankat
20. apr 2010

z jazera

olifcek
20. apr 2010

to tu nik nie je z KVP ? 🤐

blumka
20. apr 2010

olif, ona akosi stale kasle, neviem co to je...ale najblizsie ked pojdem s juli na poradnu budem pytat lekarky nech jej spravi vyter 😉
svetlanka, super, cim viac nas bude, tym vacsia sranda..tesim...
olif vy teda s gari idete? ale inak toho 4.5 to plati, ne? budem na KVP tak pospacirujeme, oki? teda ak budu vsetci ok

olifcek
20. apr 2010

blumi, jasneee, plati x;o) mam to v kalendariku...a iste i gari dojde...no dnes sa este neozvala x;o) asi jej napisem x;O)

blumka
20. apr 2010

super...tak ak pojdete, tak si dajte zmrzku aj za mna a za Tete..oki?

teuska
20. apr 2010

caute babule 🙂
Mne vcera mala doniesla zo skoly jednotku, poznamku a vsi 😠
Ide ma porazit, dnes deratizujeme, prezliekame periny a vobec sa mi nechce.
Aj mne sa maly vcera uz otocil 😅

olifcek
20. apr 2010

inak...kedy sa uz olivke upravi to vpichnutie po TBC?? uz to mala krasne suche, a opat to ma takze ,,zive,, x;o(

selyma
20. apr 2010

Ahojte babky. Tak anna g este neodpisala, ze co a ako. Tak cakam, co s tym mliecko. Klaudika teraz bubk, napapana je. Mala dost. Len vecer nas to akosi chyta. Vonku je nadherne, Manzo ide so mnou von, lebo vcera som bola sama, tak mu to asi prislo trocha luto. Kamoska sa ponahlala domov, tak som sa 3 hodky sama prechadzala po meste.
Olif, aj klaudika ma tu ranku lepsie. Pred tyzdnom jej to zahnisalo a raz rano jej to samo vyslo. Vsimla som si, ze ma len dobynko spinave. Teraz to ma take suchsie. Ale moja kamoska ma 4 mes. synceka a ten ma tu ranku stale cervenu.

olifcek
20. apr 2010

SELY NO MNE SA GARON NEOZYVA, TAK ASI TIEZ POJDEM SAMA x;o(

a dakujem za reakciu na moju otazku...ja som rano olivku kupkala tak som si to vsimla...chjo...a ked to uz mala take pekne suche, skoro nic tam nebolo, som si myslela, ze to uz mame zasebou...hrozne ,,svinsva,, pichaju do tak malych babatiek veru ☹

olifcek
20. apr 2010

takze idem sama vonku....tak pojdem len tu po sidlisku, do mesta sa mi samej nechce...

garonka
20. apr 2010

halooooooooooo ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu

od rana neviem čo malemu je teraz zaspal ja som ledva stihla raňajoš 😠
a ešte pre papiere k doktorke musím po papiere kriste pane ale nema mi kto postražiť Tobiho tu nikoho niet ☹

garonka
20. apr 2010

olif a ja pôjdem aj zajtra vonku a keby ma mm priniesol k tebe na KVP? lebo ja nešoferujem mam osobneho šofera 😅

olifcek
20. apr 2010

len Oliv mi tu teraz haja, takze pockam, az sa zobudi, prebalim ju, obleciem, dam papu, necham riadne odgrgnut a pojdeme von..asi tak o hodku pocitam

garonka
20. apr 2010

olif čo je toho 4.5 čo pisala blumka ? i ja chcem ísť ale neviem kde idete 😅

olifcek
20. apr 2010

kedy by Ta priviezol? dnes, ci jutre? x;o) my jutre ideme rano na neuro, a na obed na klbiky a ja paq ku koznej x;(

olifcek
20. apr 2010

gari blum bude na KVP, ide ku lekarke s malickou x;o)

garonka
20. apr 2010

olif ta to co zajtra idete k lekarom jak na klavir chjo 😕 no jutre asi nem keď nebudete vonku a vo štvrtok ake ma byť počasie? bo tebe furt vyjde spravne 😀
a my vo štvrtok ideme na nefro a pak sme cely deň voľní
tak sa votrem ku vam i ja ????? toho 4.5 ? 😀

olifcek
20. apr 2010

gari vo stvrtok bude asi tak ako dnes

garonka
20. apr 2010

olif a to je dobre nie? celkom fajn je len pofukuje vietor ale to neva ja som zaguľala Tobiho do fusačika a teplučko mu bolo
tak žeby som prišla?
značím do kalendarika i toho 4.5 a 6.5 ideme na to privitanie do života tak to som zvedava

olifcek
20. apr 2010

gari a kedy to chces prist? stale neviem, ci dnes a ci vo stvrtok x;oD som volajaka zmatenaaa x;o))

ja som uz fusak vybrala, hmmmm??? a 4.5. ma blum tusim o 10. 0pediatricku...

garonka
20. apr 2010

olif no vo štvrtok ? lebo zajtra idete k lekarom nie? som ťa pomotala ? 😀 😀 😀

olifcek
20. apr 2010

gari ee, uz som sa vymotala x;O) oki, stvrtok moz buc x;o)

garonka
20. apr 2010

olif my mame len ten flisovy fusačik nie kožušinkovy 🙂

garonka
20. apr 2010

huraaaaaaa i to poznačene v kalendariku 😉 to nas ocko vyhodí na Kvp tam som ešte nekočíkovala 😀

olifcek
20. apr 2010

gari a o ktorej asi vo stvrtok? c;)

garonka
20. apr 2010

olif ja sa hrozím čo bude na neuro lebo Tobi furt čumakuje dozadu všetko ho zaujíma ale ak ukažem hračky tak ok ale pri prebaľovaní sa mi vykruca 😠

garonka
20. apr 2010

tak okolo jednej či druhej? alebo i skorej?

olifcek
20. apr 2010

gari oki x;o)

no ja zase verim, ze nic na malicku nenajdu, nech nam daju pokoj ... ved uvidime...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre