Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. máj 2010

@blumka odkial objdnavas? nejaka page?

olifcek
27. máj 2010

lenica81 nadfherne, ale za capacky pytaju vela x;O)

blumka
27. máj 2010

@olifcek myslis to kreslo? to mi poslala svagrina, ze do prenajmu 😀 ked budu mat dalsie babo, pojde naspat 😀
a inak kupujeme na ebay...manzel drazi...

maculik
27. máj 2010

kati, pekne fotky, Martinko je zlatuck 😵
olif, tie kresla su super, ja som tiez take pozerala na stranke haba, ale brutal drahe... ale zase, blumka ma dobry napad, mozno aj ja to tak spravim, ze na Vianoce by sa viaceri poskladali. Alebo uz teraz na narodky 😵

katina2209
27. máj 2010

Dakujem maculik 🙂

lenica81
27. máj 2010

su fakt dost drahe, ale este som tu na konovi narazila na tento odkaz... a to uz je lepsie... sice mensi vyber, ale daju sa...
http://www.snugglefeet.com/train-baby-shoes-6.html

idem ja spat, lebo to opat stvrdnem a nocnu sichtu kto potiahne... 😖 😀

pekne snicky maminky a babatka... 😉

olifcek
27. máj 2010

@maculik ja som povedala, ze ked olivke budeme zariadovat, kupime jej i take na sedenie a hranie sa x;o)) maju i take s dierou v strede, kde sa vie schovat x;o))) ale ta ruka s ami paci moc moc moc x;o))

olifcek
27. máj 2010

@lenica81 skus fakt na konovi, ked tak x;o)

olifcek
27. máj 2010

@lenica81 bru nocku, leni

blumka
27. máj 2010

ja capacky len zadarmo 😅

olifcek
27. máj 2010

aj ja chcem mat niekoho v amerike, joj x;o)

olifcek
27. máj 2010

@blumka i my tak mame...zadarmo ;)

blumka
27. máj 2010

@olifcek ked sa odstahujeme naspat tak budes mat 😀 😀 😀

katina2209
27. máj 2010

Babulky idem si ja lahnut hadam ma ta depka prejde mm este neprisiel a to odisiel o pol siedmej vecer ☹

olifcek
27. máj 2010

@blumka no iste, nechoooood, kam budeme chodit na trampolinu a opekat, haaaa? ved ma len zoznam s rodinou 😅 😅 😅 😅 😅

@katina2209 hmmmm...nebude Ti lepsie tu s nami?

blumka
27. máj 2010

@olifcek 😀 😀

olifcek
27. máj 2010

@blumka prepac, mi rajbe...asi z toho plneho prsnika tvarohoveho x;o) furt sa upcha, ts

maculik
27. máj 2010

kocky, idem ja do sprchy a spat, lebo ktovie, aka bude noc. tak dobru nocku 🙂

blumka
27. máj 2010

@olifcek v pohode..som sa zasmiala...ked sa to tak vezme, tak mozno staci zoznamit ta s mm, jeho brat v usa je jeho kopia, zenu a deti si nejako domyslime a v podstate sa uz s nimi poznas 😀 😀

blumka
27. máj 2010

@maculik aj ja by som mala...pocujem ako sa tam juli prevaluje a krochka...terezka cez den nespala tak bude mat tazku noc..mm je vedla v izbe, lebo kasle..no kurnik...

blumka
27. máj 2010

no uz sa zobudila tak padam..bru

katina2209
27. máj 2010

babulky a este k tomu vsetkemu ma boli lavy prsnik dufam, ze sa mi tam nespravi hrcka 😒
Olifcek ja by som tu rada bola len kto bude za mna fungovat s 2 detmi?

olifcek
27. máj 2010

@blumka bru nocku

@maculik i Tebe

mne oliv spinka, necham ju este chvilu, paq ju presuniem do spalne, mozno budem mt stastie a zobudi sa o parminut, costihnem zuby umyt, sprcha uz bola skor..prebalim ju, lebo zase kakala, dnes velmi vela kakala..a zalahneme

olifcek
27. máj 2010

@katina2209 jo i na boli lavy, i hrcka sa urobia a fajne velika...daj si na noc paralen a priloz thermofor, ak mas x;o)

tak bezkaj haji

katina2209
27. máj 2010

dobru nocku vam babulky

selyma
27. máj 2010

Uz vcetky spite? Ja len, ze uz teplotu nemame. 36,7. O 24,00 jej dam cipok, nie ako vcera. Dala som o 20,00 a potom uz nie a asi preto mala rano teplotu. Cely den bola taka umrcana ani sa jej nechcelo porozpravat s nami. A teraz uz bubka. Zlatusik moj

zucana
27. máj 2010

katina supis taka som rada.... 😵 a nie je az taky dievcensky...podla mna neutros a maly je fesi s nim 😉
maci my letime same s austrian a kocik mozem az k lietadlu....zajtra sa idem balit...som zvedava kolko veci tu necham do jula 🙄
inak sme zaspinkali...samoska po papani.,...a v noci spi 33-4 hodiny takze viac cez den vydrzi ale taha rano od 7mej do 10.00-10.30 😉 a to kino fakt stalo za to juuuj supis
v IT je vsetko nadabovane a ja milujem filmy v originaloch 😎
blumi no je to taka skor machrina a vec na "salenie"ako to vy nazyvate...malej sa podla mna bude pacit a moze na tom lezat .... 😉
olif aj nasa sa uz hanbi a dnes sa 3krat pretocila z boku na brusko 😵

zucana
27. máj 2010

katina a tie cigarety juuuj pamatam sa ako som ja plakavala...moj mm nastastie prestal a som na neho hrda....nebud smtna ja verim ze coskoro prestane 😔

maminnka
27. máj 2010

Blumi, Juli sa velmi ponasa na Terezku, krasne okane su to obe!

Kati, a vy nejdete o 6 tyzdnov na preockovanie?

Leni, Natalka za posledne 3 tyzdne a 3 dni pribrala len 300 g. Vraj malo. 😢 Sely., mala Ti pribrala pekne, o polovicu viac ako nasa.

Kati, pekna nova fotka 🙂

Martinaj, kasli na depku, sme na tom rovnako, ja sa uz nestresujem. Ale potesilo ma, ze po porode uz mam len 1 kg navyse, este tak 20 dole, hehehe a som spokojna 🙂 Musim Ti vsak povedat, ze si vcera vyzerala velmi dobre 🙂

Macu, aj Natalka meria 63 cm, ale teda len 5,6 kg ma. No co, je to modelka 😀

Kati, Marko a Martinko sa podobaju, ze? Maju rovnake kukadielka 🙂

garonka
28. máj 2010

bre ranko

aku ste mali noc? my otrasnu taka ešte za cele 3 mesiace nebola, celu noc sme boli hore, na striedačku sme sa k Tobimu striedali 😒 neviem čo mu je, od včera mu to trva veď za cely deň spal len 3 hodinky a som myslela, že v noci bude hajať pekne ale ništ 🙄 rano sme merali teplotu je len zvyšena, prsty si ide odhryznuť ale na zubky to je asi skoro 😕

vyzeram presne tak ako ten smajlik 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

teraz len drieme, mm nevyspaty šiel do prace a ja ani na oči nevidím 😒

dokonca sme ho včera aj do auta vzali, že zaspi v autosedačke a nie nie nie nezaspal ale oči mal take červene až mi ho bolo ľuto

@lenica81 Tvojmu Vilkovi k dnešnym prvym meninkam všetko naj naj nech rastie do krasy i naďalej 😉

@katina2209 perfektna profilovka a ja že aka kočka je tu 😵 užasna fotka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre