Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. jún 2010

@zucana zlatucka je mala

jaja32
16. jún 2010

@matesl ja som teda riadna váha... čo sa týka povahy... ale aj telesnej váhy 🙂

zucana
16. jún 2010

@matesl nie ja som poseldny den vaha 😉

svetlankat
16. jún 2010

Baby moj mm je tiez skorpion 28.10. Ja budem mat teraz v juny 32. Tiez som nevedela o tejto teme. Len do kosickej porodnice som pisala.
@zucana Mala uzasna, krasny klobucik.

matesl
16. jún 2010

@olifcek no ked ma zabijes nepamatam...ja som mala tazku noc, tak som dnes bola v driemotach pomotana 😅

matesl
16. jún 2010

@zucana jaaj to bol vek nie datum ze 29 😀 ved hovorim, ze som nevyspata
tak to si 22.10.? to je aj moja sesternica 😵

olifcek
16. jún 2010

@matesl 😀

laxity
16. jún 2010

@olifcek jasné olif nie je problém, daj mi prosím číslo do IP keby náhodou mi niečo cvrnklo iné do oka 😉

jaja32
16. jún 2010

môžem trošku na inú tému? Malá mi má na tváričke potničky... ako na ne?

selyma
16. jún 2010

Ahojteeeee

svetlankat
16. jún 2010

@selyma dobra tema aj nas by zaujimala, aj my mame

svetlankat
16. jún 2010

@jaja32 sorry aj ja asi spim, to patrilo tebe

jaja32
16. jún 2010

@svetlankat to je v pohode 🙂

svetlankat
16. jún 2010

@jaja32 😀 😀 😀 😎

zoska
16. jún 2010

aj ja som skorpion 😀
@matesl idem asi tento vikend do BA tak pojdem kuk do HM 😉
@olifcek 68 nosime 😉 no zaujali ma hned aj kvoli tomu super zapinniu, uz sme z HMka mali dupky na take zapinanie a bolo to fajne

olifcek
16. jún 2010

@zoska jj, super, ze cez hlavu nejdu, ze?

blumka
16. jún 2010

baby potnicky sa robia ked sa babo poti, ne? ci? nemate ich moc naobliekane? skuste to potriet mlieckom, to pomaha na vela veci

matesl
16. jún 2010

@jaja32 my ich mame okolo pusy asi z kojenia, ze tam ma stale vlhko jed papa tesie mu mliecko okolo pusky a dr mi povedala ze kalciovou mastou pred kojenim potierat, tak potieram rano a vecer ale iba...celkom to ujde

olifcek
16. jún 2010

potnicky mm alebo prevarenou vodickou

matesl
16. jún 2010

@blumka my mame potnicky prave z mlieka 😀

jaja32
16. jún 2010

@olifcek ... hmmm ☹ keď my len umelé mliečko

matesl
16. jún 2010

@zoska OK tak ked nepojdes daj vediet, kuknem ti

blumka
16. jún 2010

@matesl 😀 , ja neviem my sme to nikdy nemali. Terezka mala novorodenecke akne, ktore zmizlo ked som potrela mliekom a Juli ta ma cistu plet od narodenia

svetlankat
16. jún 2010

My mame tie potnicky na lickach. Vobec Miska nie je naobliekana, takze to bude asi z toho mliecka. Najprv som si myslale ze reakcia na slniecko, ale teraz nesvieti a mame ich

svetlankat
16. jún 2010

@blumka to aj take existuje, tak to je potom asi tot. Ci? Mame to na lickach a vyzera to ako male jebaciky cez hnisu. Uplne malinkate

blumka
16. jún 2010

@svetlankat no mozno, len to mate od zaciatku ci len teraz..lebo ak teraz tak to nebude ono...to novorodenecke akne sa robi kvoli hormonom co ma babo este z tela matky v sebe...ale Miska ma uz 4 mesiace tak neviem...
a nemoze to byt na nieco reakcia..jahody aleo nieco

jaja32
16. jún 2010

My ich máme na krku a tváričke.... nie je to také hrozné, ale určite svrbí. Už nás aj poslal pediater na gastro.... keď mala trošku potničiek na tváričke..., že či náhodou nemá intoleranciu na laktózu... neviem, asi sa mu to nezdalo len
ako potničky

zucana
16. jún 2010

@matesl ja som 23.10 😉

blumka
16. jún 2010

@jaja32 a malu boli brusko, keby mala intoleranciu na laktozu tak by mala aj zaludocne problemy 😉

laxity
16. jún 2010

@svetlankat moja má tiež také isté jebáčiky 😀 , skúsim tým mliečkom 😕 , už keď ju olejom potieram tak aj mliekom môžem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre