Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
16. jún 2010

@blumka jej sa to objavilo po prvom slniecku, potom zmizlo a teraz sa opat objavilo.Ale nebolo to pojahodach. Skor po tom slniecku. Ale to mliecko

svetlankat
16. jún 2010

@laxity skusim aj ja, u nas to skoro nevidno, len z blizka to vidno

jaja32
16. jún 2010

@blumka nie, len mala asi 4 dni hlieny v stolici. Ja som skonštatovala, že to má nestrávené soplíky, keďže ich v tom čase mala a brali sme fenistil kvapky, vraj na alergiu. Pediater, že to s tým nemá nič spoločné... a má vyrážky na tváričke.... tak šup na gastro. Ešteže sme nemuseli podstúpiť to drastické vyšetrenie, lebo ja som malej zmenila mliečko z nutrilon comfort na ha1...a bolo po probléme. Pani doktorka na gastre tiež povedala, že to mohli byť soplíky-

blumka
16. jún 2010

@svetlankat tak to moze byt aj reakcia na slnko 😉
@laxity ja by som olejom nepotierala, detska plet je velmi jemnucka a tie kadejake oleje maju v sebe rozne iritujuce veci..ja vlastne juli nicim na tvar nenatieram, ani terezku

laxity
16. jún 2010

@svetlankat aj u nás 😕

jaja32
16. jún 2010

@svetlankat aj nám to len z blízka vidno

svetlankat
16. jún 2010

@blumka dikes

blumka
16. jún 2010

@jaja32 ked bola Juli chora, tak nam tiez pediatricka povedala ze moze mat hlieny v stolici, ako nestravene sopliky 😉

svetlankat
16. jún 2010

@jaja32 my mame tiez taku hlienovytu stolicu, ale my sme kojeny tak je to asi v poho

matesl
16. jún 2010

@jaja32 blumka dobre vravi...pri intolerancii by ti babo veeelmi krcvalo, aj rackalo a hnackovalo

jaja32
16. jún 2010

@blumka ... a na mňa pediater pozeral ako na šiši

loginka
16. jún 2010

ahojte a my vyzerame takto 🙂

matesl
16. jún 2010

@svetlankat aj mojmu sa to tam v plienke taha jak sopel a riedke a vobec ziadna prazenica, len take biele zhluciky, to je asi ten nestraveny tuk z mlieka, ci?

svetlankat
16. jún 2010

@loginka krasni su, my mame tiez taku kacicku. Rastu do krasy

matesl
16. jún 2010

@jaja32 krčovalo malo byt 😉

svetlankat
16. jún 2010

@matesl dufam, u nas to vyzera ako taky jeden obrovsky hlien, tak sa to taha. Ale mame to prazenicovej farby

matesl
16. jún 2010

@jaja32 a vrackalo...

selyma
16. jún 2010

maminka, zoska, garonka vsetko najlepsie detickam. Ale mi dalo zabrat precitat, aj to som len preletela a popozerala hlavne fotky. A kym som presla vsetko sup nnova strana zapisana. Ako na maratone
Ejha, ale mame krasne deticky

jaja32
16. jún 2010

@matesl je mi to jasné... známej dcéra to mala a pekne mi opísala čo by sa s malou dialo... našťastie to tak nie je. Mliečko papkáme... len sa mi zdá,že málo 700-800 ml, alebo je to dosť?

laxity
16. jún 2010

@loginka jéééj no krásni sú 😉

matesl
16. jún 2010

@svetlankat farba suhlasi 😀

svetlankat
16. jún 2010

@selyma to hej vsak?

svetlankat
16. jún 2010

@matesl tak to asi tak ma byt. Ked su kojeny nevidim dovod preco by to malo byt zle. My papame teraz pomenej, iba 650 ml posledne tri dni. Neviem preco.

jaja32
16. jún 2010

...my sme vrackali z refluxu. Len v poslednej dobe má zelenšiu kaku... môže to byť z nutrilonu?

jaja32
16. jún 2010

@svetlankat uff, ja už som sa bála, že len moja tak málo papká...asi im stačí

blumka
16. jún 2010

@jaja32 tolko papa kolko vladze 😉 aj juli papa 800ml a pribera poriadne teda 😅

blumka
16. jún 2010

@jaja32 aky nutrilon mas? obyc, ci HA alebo sensitive? lebo vacsinou po tych byva zelena

jaja32
16. jún 2010

@blumka my sme za posledný mesiac pribrali 750 g.... teraz váži 6310 g a meria 61... myslím, že stačí 🙂

jaja32
16. jún 2010

@blumka nutrilon ha1

blumka
16. jún 2010

@jaja32 urcite staci 😉 Juli ma uz 7,5 kg 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre