Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
23. jún 2010

jeeeeeeeeeeej kapucaaaaaaaaaaaaa....ona miluje kapuce 😀

jaja32
23. jún 2010

dajú sa nájsť v bazáre aj lamaze ponožky? Ja sa tu neviem zorientovať 😒

blumka
23. jún 2010

@jaja32 ja som ich tu nenasla

jaja32
23. jún 2010

@blumka ďakujem

jaja32
23. jún 2010

našla som aj niečo lacnejšie ako sú lamaze, sú pekné 🙂 no nie?
http://www.hravo.sk/product_info.php?products_i...

blumka
23. jún 2010

@jaja32 to si super nasla...paradna cena..

jaja32
23. jún 2010

@blumka a vyrovnajú sa aj tým drahším 🙂 juj, teším sa, veď aj tak nás rýchlo omrzia

blumka
23. jún 2010

@jaja32 ja mam nieco podobne ale nie na nohu ale na ruku...dostali sme to este pred dvoma rokmi v lietadle a Julinka o to absolutne nejavi zaujem..Terezka jej to stale zapina na ruky a ona nic akokeby si to ani nevsimla

jaja32
23. jún 2010

@blumka veď toho sa obávam, že Natálka na to len pozrie a koniec. Hrazdička ju už omrzela po týždni, teraz tam vydrží ležať, ale jediné čo ju zaujíma sú ručičky, ktoré má stále v ústočkách a hrazdička je len kulisa

svetlankat
23. jún 2010

Caute baby skusam vas docita.
@blumka dikes za rady ohladom hrnceka. A aj vam uprimnu sustrast
Baby dakujem za gondolovanie alebo ako sa to vola, pohreb v piatok presne na moje narodky. Co uz taky je zivot.
Zuci mala uzasna ako sa snazi posadit, my sa tiez snazime, ale nam to az tak nejde.
Ja som bola cely den von a teraz som uplne grogi este ze ma mm zajtra dovolenku

zoska
23. jún 2010

babyyy,
malá je hore od 16tej!!! uz skoro 5,5 hodiny bez spanku...vyskiera sa tu na nas , prdí a vobec sa netvari zeby chcela spat...okupana napapana, mm je uz nastastie doma tak sa s nou hra v prizmi potichucku a ona sa rehoce sa...proste ja nechapem na com to dieta šlape ☹

svetlankat
23. jún 2010

@olifcek no uz som co to docitala, chudatko olofka, az mam zimomriavky. Kde davas robit tie hrnceky? Aj mna ste navnadili. Maci ten kalendar nadhera. Garon malemu tak neskutocne chutia nozicky, nam este nechutia. Iba sa snazime ochutnat.
@zoska zeby na tvojom mliecku? 😎 😀

svetlankat
23. jún 2010

Dobru noc baby, aby ste ju mali vsetky pokojnu

jaja32
23. jún 2010

dobrú všetkým

lucia411
23. jún 2010

ahoj zoska...no moja spala dnes 20 min za cely den, ale tak o 20.30 uz zaspinkala 😉

zoska
23. jún 2010

@lucia411 Luci, no moja spala 50 minut cez obed, 30 minut poobede a teraz je hore...uz to bude o chvilu 6hodin vkuse 😕 ja nechapem, ona ale neplace, nevyzera unavene, akoze nic s kofeinom som nepila, mala som jahody poobede 😨
ty brdo totot sa este nestalo....
vidim ze Celine toho tiez moc nepospinka, ci dnes bola vynimka? 😉

blumka
23. jún 2010

baby, nic si z toho nerobte ze sa vam deti netahaju do sedu..oni si aj tak sadnu inak ako takto z lahu 😉

zoska
23. jún 2010

pomoooc! kokos kde ma to dieta baterky??? ved to ani nieje zdrave by taky drobec bol 6 hodin hore ☹
mm ju uspava drzte palce 😅

zoska
23. jún 2010

uaa spii 😉 dufam ze nie 5 minut...idem aj ja, majte sa kočky, prajem dobru noc, nech babatka sladko spia, pa

lucia411
23. jún 2010

zoska moja mala cez den nespi skoro od 2 mes vobec cez den...len take 20-30 min spanky mava....tiez neplace, hra sa na deke, potom ju to omrzi, zase ju dam niekde inde alebo kecame, usmieva sa, potrebuje pozornost, takze ja cez den nestiham niekedy ani WC-ko 😀 ale ked ma zly den tak mame pohromu obaja s mm 😅 ona uz je riadne vybita, vie co chce 😉

lucia411
23. jún 2010

a zajtra mame ockovanie po 4 mes....ach jaj 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
23. jún 2010

@rivatha no Davidko asi citil, ze chces ist cvicit, tak ta nechcel pustit, ze jemu sa pacis taka, aka si 😀
a mnam, jahodky by som si dala, take so slahackou 😵

tu sa Nemci blaznia, postupili, takze tu vytrubuju na tych trubach, uz mi lezu na nervy, aby nezobudili malych 😠

ja som si dala bicykel, ale po 10min sa Petrik zobudil na dopapanie, tak som musela na 5min prerusit, no potom som este isla na tych 30min. Teraz cakam, kym mm dotelefonuje (prebera so svagrom futbal, ako inak...) a chceli sme trosku sadnut na balkon, ked je tak teplucko, super vzduch a pockat, kym sa Petrik zobudi, prenesiem ho k sebe do obyvky a pojdem spat.

a ako citam, nie sme jedini, kto cez den vela nespava... Zoska, mala sa asi boji, ze jej nieco ujde
😀 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
23. jún 2010

od buduceho tyzdna idem davat malu na nocnik. Uvidim, ci sa nam nieco podari

zucana
23. jún 2010

Tak babce vidim ze mali nespi pridavamsa do klubu a dnes to' bolo s velkym placom
bola som prekladat nechali NAS cakat 20 minut akoze co ze mam dieta doma a sef mi povedal ze som dobre tosta tak akoze Sila nezaplatili lebo asi preto ze mi odniesli od mamy veci tak som sa nasrala a sala si horalku

zucana
23. jún 2010

Tosta je tlsta a sala je dala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre