Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
25. jún 2010

Mam zobrat aj angelcare?

lucia411
25. jún 2010

Stavali sme u nas v Kezmarku...a zijeme v Zurichu, tak to boli nervy....a teraz je domcek prazdny...

zucana
25. jún 2010

@lucia411 A kede sa tam chystate byvat?

lucia411
25. jún 2010

Ach zuci, to je otazne....zatial by sme chceli byt v Zurichu, je tu lepsi, jednoduchsi a cistotny 😀 zivot!aj co sa tyka prace a prac.moznosti....domcek na Sk je nasa istota, ze ked sa rozhodneme odist, tak mame kam...momentalne nam bude sluzit ako prazdninovy dom 😉

zucana
25. jún 2010

@lucia411 Jasne a uzasne ze sa mate kam vratit

lucia411
25. jún 2010

tak to urcite sme velmi rady, ze mame uz konecne nieco svoje, lebo stale sme prichadzali len k nasim alebo svokrovcom, a to uz nie je ono

lucia411
25. jún 2010

je to hlavne o zvyku, ze v cudzine mame nas bytik, sme sami, robime si ako sa nam paci...aj ked z druhej strany niekedy si poviem coby som dala zato, keby mama byval hned za rohom

zucana
25. jún 2010

Napodobne az nato ze dole mam svokrovcov 😠
a kde vladtne letis?

zucana
25. jún 2010

@olif ty si uz volala na endo?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
26. jún 2010

@lucia411 v kezmarku? tam boli povodne, ze? mate domcek na kopceku? a v zurrichu mate vlastny bytik? wow

@zucana par krat ale nedvihali a paq som zabudla, joj, horor...x;o( snad pocas tyzdna to uz vyjde x;o) i ked...uvidime...x;o)

lucia411
26. jún 2010

Olifcek, nie v Zurichu mame byt v prenajme(tak to by sme si uz dovolit nemohli mat tu nieco vlastne) 😀 no to bol sok pre nas s tou vodou ked prisla v piatok 4.6 rano....nas dom stoji asi 500 m od potoka, ale zachranilo nas to, ze je postaveny vysoko, a nemame pivnice, inac by sme cerpali vodu a upratovali asi doteraz...ta voda bola vsade, plakali sme asi vsetci ked sme videli co sa to deje...zucana chcem letiet s malou z Zurichu do Krakowa, lebo na Sk nemam priamy let a ked ano tak len do BA a to mam k nam do Kezmarku daleko nejakych 330 km...z Krakowa nam to robi len 150 km...chcem ist s malou este na 2 ytzdne na Sk k rodinke...ale to uz idem posledny krat sama, mm uz protestuje 😅 ze bdue zase sam a ze ho tak zanedbavam, co mi az vycitky urobil 😕

maculik
26. jún 2010

Ahojte kocky,
ja len tak na skok, Adelka mala vecer, v noci aj rano horucky skoro 40, o polnoci sme museli davat aj zabaly. Ine priznaky nema.
@blumka alebo adka alebo maminka alebo ine skusene maminy, neviete, ci 6.choroba moze byt aj 2x? Lebo Adelka ju uz mala a tiez mala horucky bez inych priznakov a na 4.den prestali a vysypala sa. Na pohot.asi nepojdeme, ved jej ani krv ani moc tam nezoberu, takze ostava len dr v pondelok.

DIky 🙂

maculik
26. jún 2010

Ahojte kocky,
ja len tak na skok, Adelka mala vecer, v noci aj rano horucky skoro 40, o polnoci sme museli davat aj zabaly. Ine priznaky nema.
@blumka alebo adka alebo maminka alebo ine skusene maminy, neviete, ci 6.choroba moze byt aj 2x? Lebo Adelka ju uz mala a tiez mala horucky bez inych priznakov a na 4.den prestali a vysypala sa. Na pohot.asi nepojdeme, ved jej ani krv ani moc tam nezoberu, takze ostava len dr v pondelok.

DIky 🙂

selyma
26. jún 2010

@maculik och jej, dufam, ze ju to skoro prejde

blumka
26. jún 2010

@maculik hmm..my sme ju dvakrat nemali, neporadim ti 😒, chudatko male take vysoke horucky...ja by som asi kolabovala, mna toto vie tak vystrasit..skore uzdravenie prajeme

my sme mali celkom ok noc...krmili sme sa o jednej a o piatej a spali sme do pol osmej, vsetky tri..mm vstaval o piatej a siel stavat...a juli spala od jednej na brusku...asi sa jej tak fakt lepsie. len ja ju musim otocit ke spi lebo vtedy ostane lezat a nedviha hlavu...a najnovsie aj zadok...uz by sa chcela plazit 😅 😅

blumka
26. jún 2010

@lucia411 to ste dobre vyriesili s tyn domcekom, predsa len je to taka istota, ze ;)

olifcek
26. jún 2010

@blumka oliv sa uz vie dostat kusok vpred, chi...len kto vie, kedy dvihne hlavkua zacne lozit

jja
26. jún 2010

ahojte babky, tolko ste zas toho popisali, ani vas nedocitam.... 🙂
ale potrebujem poradit....ako mam vysvetlit mm, ze cjhcem aby Kajka spala so mnou v posteli? je to lepsie pre nas obe, Kajka spinka kludnejsie a lepsie, zobude sa iba dvakrat za noc na papu a buva dalej a ja takisto niesom taka unavena ako ked som vstavala , vyberala z postielky , kojila, hoci som aj podriemkavala nad nou ale teraz je to omnoho lepsie...rano vstavam svieza, celkom dobre vyspata ...jedine co vadi, ze mame mensiu postel 160 cm( asi o mesiac si ideme kupit novu a veeeeelku🙂) a preto nemoze spat mm s nami, lebo on sa roztahuje a tym ze Kajka spava na brusku tiez potrebuje viac miesta.....preto spava zatial mmv obyvacke. ale tolko sa toho napocuvam...ako mu to logicky vysvetlit? tieto argumenty co som pisala tu nanho neplatia....vraj sa mala nauci sapvat s nami a potom bude problem v postielke...proste stara skola 😒

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
26. jún 2010

juj macu snad to bude oki my uz pomaly zbaleni aodchadzame mala spi ale rano o 8mej dala 3krat kaku taku riedku zeby fakt tie zubky?zastavim kupim pastu ale spala dobre.....
potom este zaspala a este spi
mm ze sme pobaleni jak cigani....ze vela veci nechcel zobrat ani hrazdicku tak az ked som povedala ze ju bude on robit tak ju zobral.... 😅

blumka
26. jún 2010

@jja nechaj manzela cez vikend starat sa v noci o malu...nech ti ju prinesie, ty len nakoj a on nech da grgnut douspavat a tak...mozno pochopi ze to je fakt vyhoda pre vas...

lenica81
26. jún 2010

@zucana ci este stiham popriat stastnu cestu a uzite si to... 😉 aj ja by som si dala dovcu... i ked na jednej som... 😀

jja, my vecer ukladame do postielky, ale v noci pri pape ide Vilko k nam do postele a je to v poho... musim sice do mm potom stuchat nech sa posunie, ale nemame s tym problem... chvalabohu, vidi sam, ze je to lepsie... sa obaja vyspime... my mame 180 postel, ale kedze tam mam vankus na dojcenie, aby maly nepadol, tak je to ako 160... mozno keby sme mali zabranu na postel, tak by bol vacsi komfort, musim s mm predebatovat... 😕

zucana
26. jún 2010

babce tak berem ten angel care???
a dik leni ;) stihla si

zucana
26. jún 2010

baby ta hnacka moze byt kvoli zubkom?ja nic nejedla....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
26. jún 2010

@zucana stastnu cestu a peknu dovcu 😉

zucana
26. jún 2010

monitor dychu ;)
ona este spi...my sme stihli este vselijake veci 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
26. jún 2010

@zucana 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre