Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. jún 2010

@maculik prajem pokojnu nocku

svetlankat
27. jún 2010

@olifcek idem aj ja hajat, pekne sny vsetkym. zajtra docitam. My sa este malo nahlas chychoceme ale uz nam to tiez ide,

olifcek
27. jún 2010

@svetlankat bru nocku x;o)

pomalicky uz aj my ideme do hajan....zajtra bude divny den..

laxity
27. jún 2010

@maculik jojo ja viem, že máme ešte čas...ono to príde vtedy, kedy to má 😉

@olifcek a je pri vedomí? tak snáď to bude už len lepšie a lepšie...

zoska
27. jún 2010

ahoooooooooooj 🙂
tak my už sme doma 😉 bolo super, počasie vyšlo krásne, promenada pri Dunaji je super a nakupili sme si lno vecí 😝
@garonka pekny uces 😉
@olifcek dik za linky, len ten druhy uz bol predany.. ale si zlata ze na mna myslis 😵

aaaa stretla som sa s hajdy jej mm, asi polhodku sme pokecali, zlatá baba a Branko je nááádherny chlapcek...na Nelka im ukazla ako vie grcat a potom zaspala 😀

zoska
27. jún 2010

jo a este sa pochvalim ze Nelinka celu cestu do BA aj naspat prespala, a u svagrovcov bola zlata, vobec neplakala a vela spinkala v kociku vonku...proste to zvladla super, bola lepsia ako doma 😀 😅

laxity
27. jún 2010

@zoska tak Nelka bola poslušná a koľko vám trvala cesta? Bo nám 5 hodín a Natálka moc nebola spokojná ☹ , málo spala, dvakrát kakala....

blumka
27. jún 2010

nasa Juli ked neico chce, tak zacne kricat, ale teda poviem, vam, este som tak nepocula dieta kricat..prekrici aj Terezku aj mna s mm...kazdy kto u nas bol a pocul ju kricat, len vyvaloval oci, ze ako vie to pohodove dieta jacat 😀 ale najlepsie je ze ona sa pri tom nezlosti ale sa zacne potom smiat...a najvacsi usmev samozrejme nahodi ked sa na jej kricanie niekto ozve 😀
ja to raz nakamerujem 😅
idem spinkat, vcera sme sli spat o pol jednej, o tristvrte sa zobudila juli, do pol druhej som ju mala na rukach a potom sa zobudila uz o pol piatej a o siedmej 😒 dufam,ze bude spat lepsie dnes 🙄 😅

selyma
27. jún 2010

dakujem babky za tu odpoved ohladom kyslej kapusty, ale zabudla som dotaz, ze pocas tehotenstva ma bolelo z nej brucho, takze asi by som nemala, co?

olifcek
27. jún 2010

este som tu...chcea som vyhrat toto pre krsniatko x;o)

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2253932

olifcek
27. jún 2010

ale uz idem do hajan, oliv vola, docitam z mobilu

laxity
27. jún 2010

@selyma myslím si, že len treba vyskúšať a uvidíš, veď si nedaj na prvýkrát veľa 😉

olifcek
27. jún 2010

@selyma ked robi zle Tebe, bude i malickej zrejme x;o(((

brat je v umelom spanku...ale ked ZA NIM PRIDE JEHO NASTAVAJUCA A POHLADKA HO, ALEBO ZACNE PLAKAT, zvysi sa mu tlkot srdiecka...x;o) takze vniiima urcite

selyma
27. jún 2010

@olifcek nechsa drzi bracek

lucia411
27. jún 2010

no baby ahojte, ako tak chodim po tom konovi, je tu strasne vela tem, ale nadabila som na temu umele mlieka, len tak zo zvedavosti som si precitala par sprav...no som zhorzena 😔

lucia411
27. jún 2010

a este mam 1 otazku ako sa daju dat fotky tu do temy medzi riadky co piseme? 😉

laxity
27. jún 2010

@lucia411 keď si dáš pridaj odpoveď , tak pod rámikom máš Pridaj fotky k príspevku a pridáš 😉

lucia411
27. jún 2010
laxity
27. jún 2010

@lucia411 no nádhera, tuším sa budem inšpirovať 🙂, tá s tými uterákmi je krásnučká 😉

lucia411
27. jún 2010

dakujem krasne....

lucia411
27. jún 2010
lucia411
27. jún 2010

tu je este zopar co som pre Vás vybrala...

laxity
27. jún 2010

@lucia411 to ste boli teraz niekedy? V nejakom štúdiu pozerám, asi to bolo aj drahé nie? Ale máte krásnu spomienku 🙂 . Ja mám sestru, ktorú to baví a ona rada fotí Natáločku, tak snáď nejaké umelecké foto porobí 😀

lucia411
27. jún 2010

ano laxity teraz sme boli nedavno, v jednom studiu u fotografky...ale bolo to narocne pre malu, bola uz k.o na konci dokopy je tych fotiek asi cca 300

laxity
27. jún 2010

@lucia411 fúha tak to máte veľa fotiek, tak to stálo za to 😉 a verím, že to bolo pre malú náročné...

laxity
27. jún 2010

@lucia411 jéééj no krása je to modelka 😉

zucana
27. jún 2010

Cafte baby hlasim z dovci je tu uzasne a super pocko ani nie horuco viki vobec nespi Ale je dobra a musime spat v manzelskej lebo tu dali tu cestovnu so sietou a nechce tam spat a Zoe sa vybera
inak garo. Si fakt supis ostrihana ;)

lucia411
27. jún 2010

tuzili sme mat s malou pamiatku ked je este malicka, lebo ten cas tak rychle leti....

svetlankat
28. jún 2010

Dobré ránko,
@lucia411 nádherná foto, fakt skvelé, malinká je úžasná. Aj mm sympatický, no krásna ste rodinka.
@olifcek krásne rifličky a braček nech sa drží, zatiaľ to zvláda úžasne.

svetlankat
28. jún 2010

@zucana super, ze mate krasne pocasie, u nas je o nicom, tak si to pekne uzite. @garonka krasny uces

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre