Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
13. júl 2010

@blumka mne ide velmi pomaly

svetlankat
13. júl 2010

@blumka co uspava Juli 😀 😀 😀 😝

blumka
13. júl 2010

@svetlankat ne.uspal terezku, prisiel do kuchyne a sedia tu aj s kamosom a ze sa im nechce 😀

laxity
13. júl 2010

@rivatha 102cm x 94 cm....myslím, že v pohode 😉

laxity
13. júl 2010

@svetlankat bazénik sme neobjednávali nakoniec z netu, kúpila som dnes v Metre 🙂

zucana
13. júl 2010

aj ja chcem taky bazenik 😅
jaaj baby pri mori bolo super az na to,ze viki sa zasa na tvaricke strasne vyhadzala a aj na krku....su to take cervene pupaciky....akoby potnicky resp.alergia na slnko alebo take nieco...akoby spalena plet
no a bolo to po zemiaku....akonahle sme dojedli na plazi to co nestihla doma....lenze bolo aj strasne teplo cela spotena bola aj na krku....zajtra skusim namiesto zemiaka co varim ktory ma cervenu supku...neviem ci to moze byt aj tym ...zemiak s mrkvou HIPP vyziva bio....som z toho bola na nervy chudatko male potom dam foto....uz jej to prechadza a vcera to mala tiez a do rana nic....tak neviem ci je to zemiak ale to by bola cela vyhadzana nie?nie iba okolo ust a prip.krk....som smutna ☹

zucana
13. júl 2010

a inak nakoniec vysledky stitky lepsie 😉 nie este suprove a normal ale omnoho lepsie 😉

svetlankat
13. júl 2010

@zucana tak to je dobre ze vysledky su lepsie, mozno su to len potnicky z tepla

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
13. júl 2010

ahojte babulky moje,

sa veeelmi ospravedlnujem, ze som sa dlhsie neozvala, ale som uz tyzden s malym u nasich...bo uz som bola v koncoch, mal 3 dni po sebe blbe a uz som nevladala, tak som potom sla k nasim.
chodime sa denne kupat na kupko, maly je v siedmom nebi ked vidi okolo seba tisic ludi, kuka, kuka aj na deke vydrzi lezat lebo ma na co kukat...co ja s nim budem doma potom zas robit.
a je srandovny zacal si hundrat a kecat viac asi 3 dni stale nieco mrmle... 😀
a ked ho kojim na kupku tak si ho dam do lona a tak mu dam cucnut...a je mu jedno v koho lone sedi - ci babka ci dedko, otoci hlavu a pricucne sa..to je potvora, ved on vobec nerozlisuje kto je mama 😀 😀 😀
zajtra pride mm a este pojdeme k svokrovcom do nedele, tam budem tiez bez netu, tak az potom z TEPLA domova sa ozvem.

vsimla som si ze uz zacinate s prikrmami, olifcek...a myslim aj Zuci...

selyma
13. júl 2010

Ahojte babenky, zajtra ideme na preockovanie, dufam, ze Klaudike nenabehnu horucky ako naposledy

selyma
13. júl 2010

inak, ja nie som vydata, ale 10 rokov zadana ateraz mame 4+2 babo 🙂

svetlankat
13. júl 2010

@matesl tak si to pekne uzite,
@selyma drzim palce nech to dobre dopadne

svetlankat
13. júl 2010

Idem do hajan. Dobru noc vsetkym

loginka
13. júl 2010

cafte, tak dnes rano sme mali este zvysenu teplotu po tom ockovani - no bolo to uz 4 den, chceli sme ist ku dr poobede, ale pocas dna to preslo, Tak sme nesli, dufam, ze uz nebude. CHudatka v tom teple a este aj teplota.

@matesl jeee aj ja by som isla n akupko, pojdeme k nasim do RV, tak tam urcte skocime. Ale teraz s nimi radsej nikde nechodim, dnes aj vcera sme boli len doma - bojim sa prehriatia a este aj ta teplota ☹ Kupat sa chodim len ja, odbehnem sa okupat do jazera, ked spia a mam strazenie 🙂
@zucana uz papate prikrmy, ako vam to ide? my sme vcera papali jablcko, vcera chutilo ale dnes malemu uz nie 😒 Inak polievocky uz nam idu.

loginka
13. júl 2010

inak sme sa prevazili u dr a mala ma uz 8 kg tucka moja a maly ma 7,4. A dnes sa mala ma konecne pretocila 🙂 Maly pred tyzdnom.

zucana
13. júl 2010

Logi no papa to' tak vselijako ze jakykom vytlaca a trapime sa d pupakmi
svetli a aj okolo pusy mozu byt potnicky?
My spime dnes v inej izbe ako fato :(
logivsuper vahy ;)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorotka2
13. júl 2010

@laxity krasny bazenik, nieco take chcem aj ja. Odkialze ho mate?

@jaja32 to robi aj Viki, prevrati sa, pokuka a chce ist spat na chrbatik. No asi bude prechcana babika, lebo uz sa jej prevracaat nechce, aj ked jej pomaham vzdoruje, aale maminka je silnejsia. 😉

@maminnka ja sa asi zajtra pridam 🙂

a inak ja by som sa tiez rada do FB skupinky dostala, mam len laxity

maminnka
14. júl 2010

@dorotka2 volajako mi nedoplo... kam sa zajtra pridas?

laxity
14. júl 2010

dobré ránko prajem 🙂

@dorotka2 v Metre za celkom dobrú cenu 🙂 , keby som bola vedela, že by ste chceli by som kúpila viac kusov.... 😕 , kebyže som blízko Metra hneď vám ho vybehnem kúpiť...

@maminnka dorotka myslela asi FB 🙂

laxity
14. júl 2010

skoro som zabudla....Natálka má vonku zúbok...ale iba taký biely povlak je vonku ale je to prstom cítiť 🙂

blumka
14. júl 2010

dobre ranko 😉 celkom ok noc akurat ze ma od poltretej boli strasne polovica gebule 🙄
@laxity, dalsia zubana bude? super..a nasa nic..uz tam mala kopceky, uz aj take cervene tam ako sa mali prerezat a teraz nic 😕
dnes poradna...som zvedava na miery 😉

laxity
14. júl 2010

@blumka Natálka bola minulý týždeň mrzutá od očkovania, potom som si myslela, že to sú už stopro zuby, tak som kúpila taký gélik, dvakrát som jej to potrela, zrazu sa to upokojilo a dnes je zúbok vonku 🙂

potom napíš miery 🙂

blumka
14. júl 2010

@laxity jasne napisem, len neviem kedy pojdeme, musim cakat na mm 😅 som zvedava co nam povedia na to ocko po TBC ale preockovat ju nedam dnes

laxity
14. júl 2010

@blumka vy nemávate stanovený čas na poradňu? A to si môžeš povedať, že ju dnes nechceš očkovať? Neviem ako to chodí, ja vždy poctivo poslúcham pani doktorku 😕

blumka
14. júl 2010

@laxity nie nemam stanoveny cas, ked pridem mam klopat..
a to ockovanie, no niekedy pediatri robia vsetko silou mocou, ja nevravim ze mi dnes bude lekarka nutit preockovanie, ale pytala som sa viacerych na nazor a pokial nie je rana po tbc zahojena tak by sa dalej ockovat nemalo...takze my ranu ani zdaleka zahojenu nemame, takze ju poprosim o posunutie...za moje dieta som zodpovedna ja a nie lekarka...ak sa nieco stane kvoli tomu ze sa to nezahojilo a uz zas bola ockovana tak nasledky budem niest ja a nie nas zdravotnicky system...
moja svokra ked videla co ma juli na rucke, tak sa vyjadrila zeby ruky-nohy dolamala vsetkym ktory takto dokalicia dietatku rucku...Terezka nie je ockovana proti TBC, aj preockovanie v 13, ci 11 rokoch (uz neviem kedy presne) sa rusi. a je vraj len otazka casu kedy sa zrusi aj toto...len nase deti musia doplatit na nas skostnately system 😖

laxity
14. júl 2010

@blumka tak to určite, sme zodpovedné za svoje dieťa...ja tiež niekedy nerada, keď mi doktorka tlačí očkovania nepovinné nasilu 😕

tak sa držte 😉

blumka
14. júl 2010

@laxity akurat som s mm rozpravala ze podla neho tak najskor o dvanastej pojdeme

laxity
14. júl 2010

@blumka v tom najväčšom teple...no ale keď sa inak nedá 🙂....a ozaj ako býva na kúpalisku, je tam Juli spokojná? Bo ja rozmýšľam, že tiež by som už niekde vybehla najskôr do Senca 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre