Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
29. sep 2010

@lienka2 Naty sa ešte nevie dopredu plaziť 🙂

matesl...sa musí viac a viac venovať Riškovi, vyžaduje si veľmi pozornosť, ako aj každej dieťa 😀 začali od dnes chodiť plávať...určite sa ozve keď bude mať času 🙂

avaka
29. sep 2010

my dnes na plavani,super bolo,dnes zase E plavala s mm a na mna ukazovala prstom.. 😅 ,asi bola riadne unavena,lebo uz spi od 14 tej 😕 co ju mam zobudit? doobeda spala 2,5 hodiy,to bude zase noc..

My tiez ten fusak stale nemame...len 2 bundy a overal..a nohavice stacia take trosku zateplene?..

garonka
29. sep 2010

@lienka2 jasne tie rukavičky ich budu viac zaujímať 😅

dnes idem do Kiku a aj do H&M tak popozeram či maju nejake nohavice sice v tesku som take videla ale zdali sa mi 80tky nejake uzke zvlaštne to číslovania vyrobcovia maju

selyma
29. sep 2010

Ahojte babky. uz 3 den bojujeme s horuckami. Vcera az 38,9. Ani sopliky, ani nekasle, nekycha. Ani hrdlo ani zubky. Takze asi nejaka viroza. Joj som sa zlakla, ze nech jej uz nestupa. Od tretej rana ani naznak teploty. Spustila vsak taky plac 15 minutovi, akoby mala nejaky zachvat. Katastrofa. Tak som jej predsa dala cipok, ved je aj od bolesti. A zabralo. Neviem, asi ju nieco bolelo. A rano nemala teplotu tiez, no o druhej znova 38,3. Teraz jej klesla, zatial ma len zvysenu, 37. Uvidime do vecera. K lekarke chodime kazdy den, ze ju popocuva a skontroluje. Ale uz by aj stacilo. Vidiet, ze je trocha nervozna a zoslabena. Bojuje, bojovnicka moja mala.

maculik
29. sep 2010

ahojte, tak sme doma z 2h prechadzky, ale ja som hotova viac, ako deti 😝 Cestou spat som totiz tlacila skoro celu cestu v kociku oboch, lebo Adelka sa hrooozne smatlala a ja som bola veeelmi hladna 😀 Papanie som totiz vzala len im, pri konikoch sa najedli a isli sme naspat a vtedy mi doslo, ze ja som od rana okrem jednej muffiny nejedla nic...

Dnes som vecer s malymi zase sama, mm isiel do Bruselu na nejaku akciu, pride az niekedy po polnoci (vraj, ale je dost mozne, ze nakoniec mi napise, ze tam ostava spat a pojde az rano).

Zatial maju obaja super naladu, tak dufam, ze zaspavanie bude v pohode. Petik sa tu plazi po obyvke a vyska a ozuzlava koberec, Adelka si spieva nieco nedefinovatelne a chodi dokola okolo hracej deky 😎

maculik
29. sep 2010

@selyma juj, tak nech jej to rychlo prejde, zlatinku.. A dr tiez hovori, ze len viroza? Krv jej nebrala, ci nema nejaky zapal? Lenze zase, naco ju zbytocne trapit, ze? 😒

selyma
29. sep 2010

@maculik nie, nebrala krv, len pocuva, pozera do pusky. Sama vravela, ze asi viroza. Uz nech je koniec.Cgudatko male

monicka101210
29. sep 2010

@selyma ahoj aj moj maly mal to iste a na 3-4den sa vysypal na bruchu a hlave a ze to je 6ta choroba... tak ak sa vysype tak sa nezlakni..

lienka2
29. sep 2010

@garonka tak daj potom vediet co si nasla.. ci sa oplati ist 🙂

olifcek
29. sep 2010

poprosila som @emjee o pomoc, lebo mne to neslo a ahaaa

kapsa sa da kupit napr. tu http://www.latkoveplienky.sk/obchod/kategoria-n...

ta vpravo, toto som mala namysli

a usit podla tohoto http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=80

dorotka2
29. sep 2010

No tak som doma z uradov. Tetuska bola mila, az na to, ze citujem: A ja som Vam naposledy nedala tlacivo, ked ste mi doniesli vytlacene z internetu, to nie je aktualne, chybaju mi tam nejake veci, a to original je take spojene, sa mi do toho lepsie veci zakladaju, no teda. Lenze tetuska mi dala zle tlacivo, a ze urcite som jej povedala, ze chcem robit, potom sa vyplati jednorazovo 70% rodicaku, no neviem, nikdy som nepovedala nikomu, ze nechcem zostat doma, no tetuska ma vzdy pravdu. 😀 A samozrejme, ze mi vyplatia vsetko spatne, no az na dalsi mesiac, t.j. v novembri, lebo teraz sa to vraj uz nestiha. Budu aspon usetrene peniazky na vianocne darceky. 😅

blumka
29. sep 2010

@dorotka2 takze sa nemam bat tetusiek ? boze a ake tlaciva mi treba? ja som z tychto papierovaciek debil...

my sme spat z plavania..juli sa dnes pacilo aj Terezka ;) prvykrat mi juli ponorili tak ze sla tvarou ku mne a pod vodou mala otvorene ocka, sikulka moja, sa otrepala, trosku skrikla, to ona vzdy ked sa zlosti a bolo dobre. A potom ked sme vysli z vody, kradla malej MIske stale cumlik a MIske sa to nepacilo tak plackala., no kamosky jak vysite 😀

lenica81
29. sep 2010

@dorotka2 a ty pracujes teda...

@blumka ze kamosky... 😀 mohla byt milsia, ked uz ma Miska meniny... 😉

blumka
29. sep 2010

@lenica81 no sak som jej hovorila ale ona len grabala a grabala :D asi sa jej pacil, no...totiz juli je vytrenovana od terezky ze co si neuchmatne nema 😀

svetlankat
29. sep 2010

@blumka tak tak kamosky. No my budeme mat asi uplackanu povahu, ale niet sa co cudovat, je po mame. ja revem za kazdu hovadinu.

svetlankat
29. sep 2010

@selyma prajem skore uzdravenie, nech to uz mate za sebou.

jaja32
29. sep 2010

ahojte, uz spinkame, den bol pohodovy az na to, ze Natalke nejako nechuti ovocie....cerstve. Vyzivku spapka, jogurt eee - tak 2 - 3 lyzicky, ale zeleninku uz aj 200g. Pekny vecer 🙂

maculik
29. sep 2010

@olifcek ved to je presne ta, co som si vybrala na tej stranke 😵 super, ze aj ona odporuca tuto, idem ju objednat.

drobci uz spia, ja si robim topinky s maslom, cesnakom, vajkom na tvrdo a zavaranou kapiou (lebo mm zabudol kupit normalnu papriku a rajciny, hlavne, ze rano som mu nachystala zoznam, ten stratil, tak som mu napisala druhy mailom a ten stratil tiez, tak som mu este priamo v obchode cez tel.hovorila, co kupit a aj tak to zabudol 😀 😀

dnes som ich kupala zase spolu, tak sme sa nasmiali a musela som si prezliect tricko, co sa obaja tak smiali, lebo Adelka spliechala Petrika, aj po tvari, a jemu to bolo velmi smiesne, aj sa vody napil, no co, pitny rezim 😅

@blumka aj u nas to tak uz funguje, akurat ze Petrik este casto prehrava 🙂 A Adelka casto, ked zrazu surne potrebuje vec, ktoru si ani nevsimla, kym si ju nevzal Petrik, mu ju vezme tym sposobom, ze mu da inu hracku a ked ho zaujme, uchmatne mu tu povodnu 😉

dorotka2
29. sep 2010

@lenica81 ano pracujem, ale na manzela, takze mam normalny rodicak. 🙂

dorotka2
29. sep 2010

@blumka nemusis, potrebujes tlacivo zo socialky, co uz mas, podla toho, co si pisala a este http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?... ziadost o rodicovsky prispevok z tejto stranky.

lolka
29. sep 2010

@selyma malickej prajem rychle uzdravenie, nech sa len usmieva a nic ju netrapi 😵

my mame zajtra plavanie, ale este nejdeme. Viki uz je na tom lepsie, ale aj tak jej vonku slzilo ocko trochu sopla odsali. v piatok rano ideme na 3 dni do Prahy, tak nechcem riskovat, nech sa riadne prelieci.

@bluma @maculik vase mladsie deti maju dobru skolu od starsich surodencov, sa nestratia 😀

selyma
29. sep 2010

dakujem babky

loginka
29. sep 2010

cafte, este ze spominate ten rodicovsky,ja som este tiez s tym nic nerobila, sakris zase vybavovacky, co vlasne treba urobit? kam ist?

zoska
29. sep 2010

ahojte 🙂
zasa som akasi vypluta 😝
dnes sme boli na zapise na plavanie 😵
@svatlankat Miške dodatočne všetko naaaj, už asi hajká, tak dufam, ze ste mali pekny dnik 😉
@selyma skore uzdravenie malinkej, chudatko male ☹

ja uz rodicovsky mam vybaveny, ale som si pri tom pekne pozurila...na nete su stare tlaciva- ziadost na rp, tak som si musela vypisat nanovo na urade a este predtym na socialke ma vytocili, lebo mi povedali ze od nich netreba nic ale bolo mi treba potvrdenie o poberni materskeho...tak som tam nabehla ze ci su sibnuti, ze ci nemam co robit pri malom dietati len behat hore dole a ta koza, ze to ma na starosti ine okienko... a to co som mala ist ku kazdemu okienku sa opytat ci mi na rodicovsky zo socialky uz nic netreba az by som sa dostala k tomu kde o tom niekto nieco vie? aaach socialna poistovna 😠 😠 😠 chyba mi tu grcajuci smajlik

a inak na fb je video, ako sa vcera Neli salela s mojou segrou 🙂 kuknite si ked budete mat cas 😉

zoska
29. sep 2010

@loginka na socialke ti daju potvrdenie o poberani materskej a stym a so ziadostou o RP pojdes na UPSVR...na tej ziadosti je na posl. strane napisane co vsetko ti treba k nej prilozit...

najdes to na stranke upsvr, ale vraj je neaktualny v nejakom bode, ink si ho skus vytlacit a vypisat , snad ti ho vezmu, ak nie tak prinajhorsom vypises nove ktore ti daju priamo tam.... ale treba aj rodne listy prefotene k dobre pamatam

maculik
29. sep 2010

@zoska napis adminom, nech pridaju 😀 😀

svetlankat
29. sep 2010

no a este musim povedat ze blumkyna julinka je riadne rychla, uz sa tak nadherne plazi, ale to slovicko plazenie nie je na mieste, lebo je fakt ako piga 🙂 🙂 🙂

svetlankat
29. sep 2010

@zoska dakujeme

svetlankat
29. sep 2010

kupila som dnes Miske toto

svetlankat
29. sep 2010

Idem si lahnut, dobru noc babenky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre