Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
12. nov 2010

@raa2 dakujeme

svetlankat
12. nov 2010

@jaja32 my sme nemuseli mat, po kazdom kupkani Misku priniesli v cistom, obcas ako maleho potapkara, take boli velke tie veci, ale inac ok. Misku pomerne pekne obliekali.

jaja32
12. nov 2010

@svetlankat mne dali strasnu perinku...prvu noc mi ju zobrala mm sesternica na novorodenecke,aby som si oddychla a priniesla mi ju rano v novej perinke, ze sa na to nemohla pozerat.

selyma
12. nov 2010

takze zhrniem. Kocik by mal byt lahky, ma sa dat dieta oboma smermi, opierka na nohy, chrbat az do lahu. Nie male kolieska, kvoly snehu. Strieska. Nanoznik, guma proti dazdu a snehu este A taky existuje? Samozrejme za taku normalnu cenu.

garonka
12. nov 2010

@selyma no taky nejaky 😉 ale preklapacia ručka nieje nutna 😉 my mame všetko to čo si napisala, mame pure steep easy a ma taky aj @lienka2 😉

selyma
12. nov 2010

@garonka a je lahky? Ja som myslela, ze keby fukal silny vietor, tak by som otocila. Ale ty si mala s nim nejaky problem nie?

olifcek
12. nov 2010

@blumka ee, nemali svoje...niektore to za svoje vymenili...ale teraz rozmyslam...ze co som bola v nemocnici, tak par dni tam bola paradna kosa, lebo im odislo topenie...tak neviem, ci to nebolo v tom obdobi...hmmmm

garonka
12. nov 2010

@jaja32 ani ja som nemala pre Tobiho v pôrodke oblečko dali mi na neho erarne, a bolo mu to dosť veľke, v perinke bol natlačeny veľmi, ale zato bol každy deň krasny, voňavučky a hlavne len môj 😵

garonka
12. nov 2010

@selyma mne sa zda ľahky aj skladny do auta, hej parala sa nam latka, reklamovali sme a dali nam uplne novu, parala sa tam kde mal nôžky, ale kočík by som nemenila no som zvedava na zimu

olifcek
12. nov 2010

@jaja32 no, bolo fajn, ked mali svoje, ale nemuseli... ja som mala, ale vsekto bolo velke, takze... az ked sme domov sli, tak bola oliv v oblecku odomna...

selyma
12. nov 2010

@garonka ja len preto, ze je mam camarelo, ako ty, sportovy. A v porovnani s pure, ktory je lahsi?

garonka
12. nov 2010

juj baby vy tu riešite kalendare 😵 my sme mali naplanovane vianočne fotenie ale nič z toho, lebo maju plno tak si darček urobíme na Tobiho prvy rôčik, prveho februara sa pôjdeme fotiť do fotoslužby som moc zvedava, ale šak môjmu ksichtu urobia retuš tak čo stresujem ne? 😀

garonka
12. nov 2010

@selyma ja už camarelo nechcem ťažky jej jak ho.....do s prepačením a do auta ho davať je des, ale u mamky ho ešte využijem na cesty
jasne pure je oveľa ľahší a aj užší 😉

jaja32
12. nov 2010

@garonka to je super, ze si nemusela mat oblecko pre maleho. Ja som isla nabalena do nemocnice ako na dovolenku. Mala som plnu velku cestovnu tasku. Malu kupkali len raz.

selyma
12. nov 2010

@garonka toto som chcela pocut. A o tom nakladani do auta ani pomyslenia.

jaja32
12. nov 2010

@garonka aaale, ved ty nepotrebujes retus

lolka
12. nov 2010

caute baby,docitat vas nemam sancu, tak aspon napisem 😅
vsetkym oslavencom prajem len to naj 😉 my sme v pondelok oslavili 9.mesiacov, ale to letiiiiiiii 😵 Viki je zdrvucka, spokojna, plazi sa o dusu, este sa nestavia, ale aj tak mam co robit aby som ju ustrazila. hracky su uz okukane, tak ju zaujima to coby nemuselo. ked sa vzdialim z izby a spozoruje to,tak spusti ma-ma-ma a uz futasuje za mnou a vykuka z spoza rohov. je to take zlate 😵 svagrinna mi poslala z IT krabicu plnu Chicco hraciek co ma po detoch, tak budem postupne vytahovat a davat Viki, su to vseljake zvukove hracky, tak sa tesim
v 🙂
poslednych dnoch (tyzdnoch) sme mali starosti so psom, chudak mal choru chrbticu, v pondelok ho operovali, od vcera je doma a ma mat klud, tak len striehneme na Viki, lebo ta sa furt za nim plazi a najradsej by mu do pelechu vliezla 😅 ked prejde okolo, tak len viska od radosti a smeje sa.

dnes je mm na chate a dojde az zajtra rano, tak mam comp pre seba......a ladujem sladkosti

😅

jaja32
12. nov 2010

@olifcek mala som na izbe mamicku, ktora rodila dvojicky a sestricky za nou stale chodili, ze nedala plienky a musia poziciavat. Bolo mi to trapne uz som chcela dat tie moje.

lolka
12. nov 2010

@selyma aj moj kocik ma vsetko to co si pisala, mam Teutoniu

olifcek
12. nov 2010

@jaja32 vela nemocnic uz nekupe kazdy den, kupu raz za tyzden, a ostatne dni len vlhcenymi utieraju...

@garonka Ty trubka, saq tvaricku mas peknucku


@lolka dam Ti nasu adresu, nech posle Tvoja svagrinka i nam cosi? x;oDD

@jaja32 uff

jaja32
12. nov 2010

@olifcek v NZ kupu 3 den po narodeni. Sestricka prisla o 21.30 h., ze ideme kupkat a ci si to chcem odskusat. Ked nie, tak ona okupe. Ja som sa odvazila 🙂

lolka
12. nov 2010

my sme objednani na vianocne fotenie na 15.12., skorsi termin nebol, tak dufam, ze stihnem poposielat vianocne pozdravy 😅

blumka
12. nov 2010

@jaja32 tak ako vravi olif, a sveta my sme nemuseli mat a mne aj povedali ze je lepsie aby som nedavala svoje, lebo pri kazdodennom kupkani ked ju budu prezliekat a davat prat sa to moze postracat, ja som sice mala svoje veci, lebo mne sa zdalo ze bolo v nemocke chladno, tak som jej dala naviac svetrik a ciapocku a deku ale inak nic

svetlankat
12. nov 2010

@garonka mam na teba otazocku, ten telefonik od fisheru ako nahlas hraje. ja som kupila Miske cez bazar a na moj vkus hra potichu, musim byt uplne ticho aby som ho pocula. A kolko stupnov hlasitosti ma?

lolka
12. nov 2010

@olifcek 😀

u nas v porodke, prvy x kupali sestricky a potom uz mamicky 🙂 vzdy som sa pri tom riadne zapotila, som sa bala Viki holucku aj chytit

lenica81
12. nov 2010

dievcata... to co ma byt... ja stazka aspon docitavam, nestiham skoro ani prispievat... 😒

vsetkym oslavencom vsetko najlepsie... nech su zdravymi slnieckami pre mamicky a oteckov...

my v porodke erarne veci... a na hlave mal plienocku a capicu sa mi zda tiez, lebo ako ho tahali vakuom, tak mal kuzelku namiesto hlavy... 😅

blumka
12. nov 2010

My sa tiez pojdeme fotit...niekedy vo februari , marci 😉

lenica81
12. nov 2010

@lolka tie sladkosti si ty dovolit mozes... takze laduj... 😉

lenica81
12. nov 2010

@blumka ja by som chcela nejake fotos na rozkvitnutej luke... tak to si este pockame... nadherne mala jedna moja kamoska... 😵

olifcek
12. nov 2010

@lolka
@jaja32

ja som sa neodvazila...oliv nemala ani dve kila a potom dlho, kym mala 2250g... to by sa asi nik neodvazil len tak...kupkala som ju tam len raz, par dni pred odchodom dom, ale doma este prve asi tri tyzdne kupkala moja mamina...

svetlankat
12. nov 2010

@olifcek kupila si darcek pre mm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre