Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
17. nov 2010

@zusika krasne fotky, ta, kde su tvarickami oproti sebe, je uzasna 😵

ja dnes poobede idem ku kamaratke aj s detmi, mm si bude robit svoje a o 5 chce pozerat futbal, aspon bude mat klud.
Tak pekny dnik zatial a drobcom nech uz sa konecne polepsi, juj, toto pocasie je nanic😒

olifcek
17. nov 2010

kuki...tak Oliv zahajala okolo 22? ani neviem, ale hajali sme do 9.00, s tym, ze o 8.00 sa divala na mm, ale ten sa robil, ze haja, ja som sa premahala mat oci otvorene, ale pozeram, ocicka jej klipkaju, otocila sa ku mne, pozrela na mna, videla, ze hajam, vzala prso, podudlikovala a zahajala este na hodku 😀 v noci sme parkrat papali, ale uz nie milionkrat, takze super, uz som to po tych mesiacoch potrebovala 😵 😵

@zusika super foto 😵 😵
@raa2 dakujem, i mne sa lubia, su za super cenu, a snad i super budu 😉

zucana
17. nov 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zucana/album...

tak tu su fotk prosim vybrat 2 najkrajsie 😀

blumka
17. nov 2010

ahojte, akosi sa rozmohli choroby pozeram, tak supsup uzdravit babatka 😉 joj, keby sa dalo tak by sme vsetky choroby brali na seba, ze? Aj terezka zas kasle..uz sa mi to nepaci, v pondelok s nou bol mm u lekarky ale nic, ani CRP zvysene, vraj trosicku zacervenane hrdlo ale ze z toho by tak nekaslala..tak sme si uz konecne vydupali vyter, v piatok budu vysledky. Juli je nastastie ok, Dnes je saleny den, obidve su ako z divych vajec, ale tak v dobrom, strasne sa rehocu a salia a lietaju jedna za druhou a sprostosti robia a mna z toho uz hlava boli 😀
@zusika, nadherne fotky, drzim silno palce a prajem vam vsetkym veeeela zdravia, to je najdolezitejsie 😉 ked som si tvoje foto pozerala tak mi aj prislo luto za bruskom 😀 ale mm nehovorim, bo by sa hned namotal 😀 😀

no idem, mam tu ako po vybuchu, vecer sa ideme kulturne vyzit s mm tak nech aspon nieco stihnem poupratovat..papa 😉

blumka
17. nov 2010

@zucana podla mna je jednoznacne najkrajsia fotka c. 14 a potom ako druha by som vyberala medzi 4 a 9 😉

olifcek
17. nov 2010

@zucana jeeej, idem kuuuuk, su kraaasne x;o) a paq napisem, ktora sa mne lubi naj naj naj

olifcek
17. nov 2010

@zucana no...skoda, ze niektore su prepalene, ci nedobre odfotene...

mne sa jednoznacne paci najviac 9

potom 1, ale orezala bych pravu stranu

paq ani 7 a 14 nie su zle 😉

andrea2603
17. nov 2010

@zusika krásne bruško a ešte krajšie bábätká v ňom 😵 , hlavne nech ste zdravučkí 🙂 a cítiš sa fajn?

@zucana označila som, ktoré sa mi páčia, ale všade je rozkošná 🙂

olifcek
17. nov 2010

@andrea2603 super napad, idem i ja oznacit tie prve dve, co som napisala, takto sa jej lepsie bude vyberat x;)

avaka
17. nov 2010

my uz mame len zvysenu teplotku,tak dufam,ze uz bude dobre... 🙂
@rivatha,tak Davida to este drzi? 😔 ,ale urcite to coskoro prejde,nam to na ten 4 den...teda dufam
@zusika,krasne babatka,aj brusko,velmi sa tesim,ze budete mat parik,vela zdravia 🙂
@zucana,krasne fotecky,ale Olifcek ma pravdu,ze niektore mas preexponovane,bude Ti to robit take flaky na tvaricke,chces z toho tlacit pohladnice?je to skoda,lebo to mas tak vysperkovane...super ´Viki,super oblecko aj pozadie...neskusis prefotit tie prepalene?Ja som inak oznacila,ktoere sa mi pacia 🙂

olifcek
17. nov 2010

@lienka2 ja som zabudla na tie zlavove kupooony... nemas cestu ku @svetlankat vo stvrtok?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
17. nov 2010

@zucana mne sa paci 4 5 a 14

svetlankat
17. nov 2010

@olifcek kedy pridete?

lenica81
17. nov 2010

@zucana uz oznacene...
k tym sedackam do auta... ako si spokojna...
@zoska... a co vy, uz pouzivate tu MC? ako ste spokojni vy...
boli ste ju skusit v obchode... uz mam z toho plnu hlavu... 😔

zucana
17. nov 2010

@olifcek ktore prosim su zle? prerobim 😉

lenica81
17. nov 2010

@olifcek vsetko naj Olivke... dnes ma sviatok... je den predcasniatok... 😉 nech len rastie do krasy... 🙂

lienka2
17. nov 2010

@olifcek nemam zajtra ideme na rehabku a potom cakam navstevu.. Ved do konca roka sa este dufam uvidime🙂

zucana
17. nov 2010

a dik baby moc 😉

zucana
17. nov 2010

@lenica81 zatial sme pouzivali len kiddy a super...inak sme vo vajci aj ked uz tam vobec nechce byt takze pojdem o chvilu na priorifix 😔

lenica81
17. nov 2010

aj my uz teplotujeme... 😔 a mrncime... 😒

selyma
17. nov 2010

@zusika drzkam silno palecky. Joj, to su drobcekovia. Ja by som brala aj teraz babatko, keby sa pritrafilo, je to take zlate a uzasne byt maminou.

selyma
17. nov 2010

@zucana aj mne 14 😉

zoska
17. nov 2010

cafte 🙂
mamina uz odisla tak som zasa sama 😔 mala uz spi, uvidime dokedy 😅
@zusika 🙂 krááása, držkajte sa, más super bruško 😉

@lenica81 MC používame, mala chvilku mrnkala, ale inak vzdy v nej zaspi 🙂 ja som velmi spokojna

@zucana mne sa paci č.4 😉

aj my sme dnes fotili a asi 3fotky boli upne super, ale potom sme si vsimli ze malá mala pod mikulaskou ciapkou zohnute obe uska dovnutra 😀
musime este pofotit inokedy

laxity
17. nov 2010

Ahojte

ja vás nebudem dočítavať...nemám čas 😀 aj keď dieťa mi spí od 16.15 😅 😕 😅

fotky som označila, ale asi 4 najviac 😉

@zucana inak krásne ju máš oblečenú...sestra vravela, že s ňou by sa dalo úžasne fotky porobiť...bo s tou mojou Naty to veľmi jednoduché nie je...my máme aj takýto kúsok 😅

ale to už bolo na záver a Naty už mala naozaj dosť...ale inak fotečky sú moc pekné, aj holá, aj oblečená.... 🙂

laxity
17. nov 2010

aj keď plače na tej fotke aj tak mi je hrozne smiešna 😀

zoska
17. nov 2010

@laxity zlatáá 🙂
mne sa páci táto, len tie ušká pod čiapkou 😀 😀 😀 😀 no nič musíme dat dalsi fototermín 😉

zoska
17. nov 2010

vidím že dnes s tu fotilo o 106 😀 😉

laxity
17. nov 2010

@zoska tiež má aké super oblečko 🙂 ...bože aké sú úžasné babule

no my už máme za sebou tretie Vianočné fotenie 🙂 a to bolo už aj posledné...už len vybrať foto, pridať prianie a je to...môžme rozposielať 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre