Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
27. okt 2009

adrea, to jo 🙂
peti, zeby alex? 😉

selyma
27. okt 2009

Ahojte mamky. Tak ja zajtra idem k zubarovi. Bojim, bojim. Aj ked len na preventivnu. Nemal by mi nic robit, ale ked mam na jednom zubku taky malilinky kazik. Dufam, ze sa mu nebude chciet vrtat. Ale pripravena som na vsetko.

petuskaxfun
27. okt 2009

mno neviem kto to nech sa mi ozve cez ip 😉 ALEXANDRA 😉 inak s tym zubarom ja nemam teraz ziadneho takze ked k nejakemu pridem a poviem,ze som tehu a chcem preventivku tak si to budem musiet zaplatit alebo ako mam postupovat??????????????????????????????????????????????????????????????????? 😨

selyma
27. okt 2009

Nic sa neplaty. V tehotenstve mame dokonca narok na 2 preventivne, pretoze sa kazia zuby, zevraj

loginka
27. okt 2009

petka, je to alex

zucana
27. okt 2009

cafte baby tak som spat...vsetko oki....aj placenta sa posunula hore tak som rada....hlavicku mame velku na 26+1 ale stehennu kost na 27 tt tak doky poznamenal ze ma peknu dlhu nozku ...tak snad je to v poho ze je tam taky rozdiel...
inak mame cca 35 cm a 1 kg....a teraz idem na dalsiu kontrolu 20.11. a potom vraj kazde 2 tyzdne...ty brdo musime setrit...ako je to na Slovensku??a ozaj krv mi bude brat toho 20.11. opat cize o mesiac...vam ako casto beru krv?lebo mne doteraz kazdy mesiac...

loginka
27. okt 2009

pekneeeeeeee zuci uz je to ake velke babo 🙂
ja si myslim, ze tiez tak podobne tie poradne su ku koncu castejsie
krv len zaciatku a teraz ked som sa stazovala na moje neduhy 🤐 takze bud rada

loginka
27. okt 2009

uz ste si vyberali hniezda a obliecky do postielky? mate dobre tipy?

blumka
27. okt 2009

zuci, tusim sa do siedmeho mesiaca chodi do poradne raz za mesiac, siedmy, osmy kazde dva tyzdne a deviaty kazdy tyzden. Tak isto sm chodila aj v usa, plus este ked som prenasala tak kazdy druhy den...a krv mi brali na zaciatku, minulu poradnu a este to mam napisane raz v tehu knizke, ze budu brat

blumka
27. okt 2009

logi do postielky ti na zaciatok staci plachta na matrac a hniezdo ked chces...ostatne je zbytocne..na zaciatku sa budes bat babo vobec prikryt nejakym paplonom..lepsia je deka alebo zabalit do perinky. No a vankusik by vraj nemali mat deti pod hlavou do dvoch rokov...

zucana
27. okt 2009

blumi no tak ja budem vlastne v novembri koncit siedmy a potom zacinam kazde 2 tyzdne...no cize to mame 300 eur mesacne ty brdo...a s tymi odchylkami hlavicky a stehennej neviete?ja som len citala ze je to normalne odchylky...

blumka
27. okt 2009

zuci, to je v poho...aj terezka mala hlavicku a stehennu kost inak a este aj cosi ine 😉 ono sa to ani uz poriadne neda zmerat 😉

loginka
27. okt 2009

urcite zuci, nerob si starosrti, je to ok
blumi, ucite ten paplon ale potom budem potrebovat, tak som chcela aby obliecky ladili s hniezdom
vankusik to je jasne

blumka
27. okt 2009

logi tak hej, to mas pravdu 😉

zucana
27. okt 2009

ja buduci tyzden chcem objednavat veci...a vsetko bude ladit 😉

zoska
27. okt 2009

cafteee,
tak je to baba 😀 konecne viem pohlavie na 100%...mam radost 😵
Nejak to tam doplietli a namiesto 4D robili morfo 🙄 , ale tvaricku nam dal na 4D, aj fotku...neskor pridam
mozno je to aj dobre, ze to bolo morfo...vsetko pomeral, pozeral razstepy a vsetky organy...vsetko v norme...rozmery sedia s 24tt, iba predlaktia su vacsie-zodpovedaju 25tt a hlavicka je mensia, asi na 22tt, ale vraj je to o.k.
tkze zuci asi su tie odchylky naozaj normalne 😉

zucana
27. okt 2009

zosi tak gratulujeme 🙂
aj my s vikinkou...
tak daj foto nem?

zoska
27. okt 2009

zajtra doobeda bude foto, slubujem 😉

zucana
27. okt 2009

😀 oki

lolka
27. okt 2009

zoska, gratulujeeeeem k dievcatku 😉
zucana, super, ze vsetko v poriadku....a 1 kg, ved to uz je babenko 😉 a tie rozmery su urcite v norme.
my ked sme boli na morfo, tak mala mala vsetko + par dni, jedine jeden rozmer bol - asi 5 dni....ale to je v norme 😉

ja som sa vratila z plavania - bolo super prave som sa napapala. vlozila som fotku bruska do albumu 😉

zoska
27. okt 2009

loli dakujem 🙂
uz som pozerala tvoje brusko, pekne rastiete..
ozaj my mame cca 570g

katina2209
27. okt 2009

zosi tak gratulujeme tak budú mať tí naši chlapi aspoň frajerky 🙂

zoska
27. okt 2009

kati dik 🙂
ak dobre pocitam tak skore dievcata:chlapci je 17:14

zucana
27. okt 2009

baby aj ja davam foto bruska 🙂

lolka
27. okt 2009

zoska, ake pekne male brusko 😉

oriesok1.
27. okt 2009

jéééé, tak vy ste mali stretko? ticho závidím 😉 aké ste tam zlatučké všetky, vysmiate 🙂

peti, moja svokra zas od samého začiatku hovorí, že ona i tak vie, že to bude dievčatko a basta. Vypočula som si raz, dvakrát, ale už ma to prestáva baviť 😠 hovorím a čo, keď bude chlapček, to sa nebudete tešiť? To nebudete preto, že mi to medzitým povedal už skoro každý...samých odborníkov mám okolo seba, a furt len to dievčatko, vrr...hlavne že my zatiaľ nič nevieme.. i keď, medzi nami, tiež mám pocit, že to bude šuška 😀 ale mne je to faakt srdečne jedno, aj môjmu najdrahšiemu, len nech je zdravé, krásne!!

zoska
27. okt 2009

zuci teeda aj vy rastiete 🙂
no loli ja som taka mini tehula asi 😉

babule dnes som tu uz od rana, tak vas opustam...zajtra docitania
dobru noc 🙂

alex
27. okt 2009

zoska gratulujem k babuľke! 🙂

zucana
27. okt 2009

dobru zosi 😉

andrea2603
27. okt 2009

zoska, gratulujem k dievčatku - Nelinke 🙂 .

Oriešok, takých odborníkov na určenie pohlavia poznám z minulých tehu. 😀 Teraz sa väčšinou nik nevyjadruje, len skonštatuje: "že veď je to jedno, už máš aj chlapca aj dievča "🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre