Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
28. okt 2009

pupocnikovu krv asi nie, je to dost money, ja viem, ze ako nejaka istota to je dobre ale zatial teda nie
inak ja som uz tiez rezignovala na holenie noh, jedine nasucho na posteli, inak sa to neda 😒
budem ako chlupata opica ale ved co 🙂

selyma
28. okt 2009

JA pupocnikovu nie, je to pre nas nakladne, aj ked viem, ze by to trebalo

selyma
28. okt 2009

A co sa tyka holenia, snurovania, aj mne robi problem zohnut sa ked nieco spadne, ale este to nie je take. Ale ako ma bolia krize, ked som dlho nejako prehnuta

lolka
28. okt 2009

18.11. je na Kramaroch bezplatna prednaska o odbere pupocnikovej krvi, tak by som sa tam chcela ist pozriet a potom uvidime 😕
holenie nôh sa zredukovalo len na nutne dovody: navsteva lekara, plavaren - nech nezachlpim bazen 😀 ...

alex
28. okt 2009

no ja som počula, že keď ti epi nepichnú, tak ti peniaze vrátia.

Nad pupočníkovou krvou som nerozmýšľala, ale skôr nie, ako áno.

lolka
28. okt 2009

asi je to vsade ine.....hm....ved sa popytame kazda tam, kde budeme rodit

ja som si teraz kychla a v celom bruchu ma ako - keby rezali ....auu.....dufam, ze je vsetko ok.

alex
28. okt 2009

lolka to sa aj mne stáva. Možno malá ti na niečo len zatlačila pri tom kýchnutí. Nebojkaj 😉

lolka
28. okt 2009

mama mi hovorila, aby som si pri tom vzdy chytila brucho, neviem ci to ma nejaky ucinok, ale robim to ....ale teraz som si nechytila (mala som plne ruky) 😅

alex, vies, kde je to cvicenie ? musim pohladat link....

mmaarrttiinnaa
28. okt 2009

ahojte kocky ja len tak na kratko lebo hned musim odist dnes som bola na tu hnusnu sladku vodu myslela som ze mi daju maximalne nejake deco ja som musela vypit pol litra a potom mejest nepit nečurat daco strasne prisla som tam o 8 a drzali ma hladnu do 10 dobre ze to mam uz za sebou zatial sa majte vcer sa ozvem . Idem s dcerkou na tanečnu 🙂 🙂

zoska blahozelam k Nelke

alex
28. okt 2009

Lolka je to Sklenárová 14, nejaký Ružinovský dom seniorov. Ja si idem domov pre veci a pôjdem s kamoškou, ona vie kde to je. Ale pozerala som to na mape a trafila by som aj sama.

loginka
28. okt 2009

martina, super ze to mas za sebou, tiez sa na to tesim 😒

alex
28. okt 2009

matka, tak si to zvládla.
Aj ja už to chcem mať za sebou. Ale ja som na sladké, takže pre mňa by to nemal byt problém 😀

lolka
28. okt 2009

Sklenarova viem, kde je, len ten dom seniorov budem musiet pohladat..
marti, mas to za sebou, to je hlavne 😉

katina2209
28. okt 2009

ja idem zajtra no som zvedavá nech to už mám za sebou 🙂

lolka
28. okt 2009

mna to caka v piatok 😅

maculik
28. okt 2009

tak som spat, kupila som Adelke take polotricko-polosaty a este taku hracku, tesim sa, ked jej to poobede dam.
akurat ze som si nekupila nic sladke, uplne som zabudla, a teraz tu mam deficit, musim vydrzat 3h, kym dojdem domov ☹ 😔

logi, ja sa holim len na vikend, ked ma dojst Vladko, aj to len niekedy 😀 A ked je prec, tak sa neunuvam, nechce sa mi 😅
Nohy som si zvykla holit strojcekom, no teraz ma to akosi boli, tak len ziletkou alebo kremom, a dole sa tiez len kremom, lebo po ziletke ma to picha. Ale ked uz budem mat vacsie brucho, tak to bude teda sranda, to aj pri malej si pamatam, fucala som vzdy pri tom ako slon a vsetko ma bolelo, ako som bola zohnuta 😝

alex
28. okt 2009

ja holenie zatiaľ zvládam v pohode a keď už mi to nepôjde, tak bude musieť na pomoc manžel 🙂

zucana
28. okt 2009

baby tak tu to vobec neni take hrozne...mne dali vypit 2dcl sirupu a po hodine mi zobrali znovu krv a mohla som ist....a cikat som mohla...to jedine

katina2209
28. okt 2009

ja by som tiež radšej nejaký ochutený sirup ako sladkú vodu som to bola vybrať v lekárni a to je tuším 100gr. fuj nič moc nalačno

katina2209
28. okt 2009

ja sa už holiť dole nezvládam ako tak nohy ale na šušku 🙂si už nevidím 😀 tak musím povedať manželovi nech to skúsi,aby som nebola ako mikuláš 😀

alex
28. okt 2009

katina, že ako Mikuláš 😀

martulanr
28. okt 2009

ahojte

zucana tak to by som brala aj ja hodka sa da vydrzat v pohode 😉

holenie fakt len - doktor 😀 😀 a to panky som kupila na suchy zips 😀

katina2209
28. okt 2009

mne pomáha šnurovať manžel a niekedy ma aj malý vyzúva 🙂 a mikuláš to je super výraz že alex? 😀

alex
28. okt 2009

waaaaa, spala by som 😔

alex
28. okt 2009

kati, úplne trefný 🙂

katina2209
28. okt 2009

jaj alex aj ja ja mám stále spavú nemoc ja si myslím,že keď mi bude brať doky krv tak že budem mať málo železa teraz som bola so synčekom a tiež má málo železa musím mu ísť pre kvapky k lekárke na predpis trpí už dlhšie nechutenstvom a nevedia mu zistiť prečo a že najnižšia hodnota je u detí 7,2 a on má 5

katina2209
28. okt 2009

potom napíšte aké bolo cvičenie....

alex
28. okt 2009

ja som unavená len posledné dni, ale to je asi aj tým posunom času, že je skôr tma, tak ma to uspáva.

Napíšeme potom, sama som zvedavá aké to bude.

zucana
28. okt 2009

baby my tu mame 20 stupnov dnes...som sa bola prejst v parku co som chodila vencit nasho psika...mi to doslo luto som videla aj takeho podobneho boxera... ☹
no teraz dam pol hodku pauzu lebo som normlane vycerpana a potom uz sa fakt donutim zehlit 😕

alex
28. okt 2009

jééj, tak to máte fajn počasie. Zuci kľudne oddychuj, prádlo ti neutečie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre