Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
12. dec 2009

ahojte.

ALEX VSETKO NAJLEPSIE TI PRAJEM 🙂

olif este dáávno som citala, co si mi odp. na tu podprsku z HaM- ze by mi ju kupila keby mohla, nic si z toho nerob, ja podprsku aj tak musim vyskusat... mne malokde sadne presne podla velkosti, a tvaru kosikov...

mam par hlupych otazok : skorica by sa nemala papat, ze? ale moze byt v takej tej vonnej sviecke? to by nemal byt nejaky problem ked to bude dychat, ci????
este tusim olif Ty si spominala, ze mas taky ten strojcek na holenie co nevytrhava chlpky, ale len zvrchu ich berie (neviem, kt. je depi a kt. je epilator). rozmyslam, ze by som jeziskovi napisala, ze si take prosim, lebo po holeni sa mi nenormalne zapaluju korienky- mam bodkovane nozky, a uz som aj sikulka vsade sa porezem.. tak som myslela, ze by to mohlo byt lepsie.. ten co vytrhava zatial kym som tehu nechcem, a ani neviem, ci je vhodny pri krcovych zilach...

macu nevsimaj si tu provokaterku, zrejme jej ide iba o to Vas vsetky nahnevat

zuci Ty sikulka, krasnucky 🙂

suzon78
12. dec 2009

zuci, tak super, budeš sa tak cítiť ako doma 🙂, malú budeš učiť aj slovensky? Vraj tie detičky čo sa učia dvom materinským jazykom sú nadané aj na ostatné cudzie jazyky...

zucana
12. dec 2009

hajdy ta skorica by nemala vadit...a trochu jej mozes aj v kolacikoch aj ked moja mamca do medovnikov nedala 😕

olifcek
12. dec 2009

zuci tak to je parada x;) aspon i viki neskor bude slovencinu pocut aj inde, nez u mamky

hajdy ja ale nemam kosticove, mam taku vystuz len tak na bokoch, akoby v podpazusi, asi aby to lepsie drzalo abo co, neviem, ta by Ti isto sadla...x;o)

no nie, ja nemam taky, ja mam len vytrhavaci a teraz sa holim, ale uvazovala som i ja nad tym zenskym holiacim strojcekom, je to iste fajne, najma teraz...

hajdylca
12. dec 2009

zuci dakujem, to ako papat ju troska papam- napr. v zemlovke a pod.. ale toto nam tu bude vonat par hodin. tak som nebola ista...

inak este som sa chcela spytat neviete odkedy do kedy sa da zmenit zdravotna poistovna ? (viem, ze sa da do 30.9. ale odkedy.... 😕 )

ďakujem

hajdylca
12. dec 2009

nuz olif, asi budem musiet spravit kukuc do Nr, lebo co som videla v baby obchodoch ceny- ze 40 eur. za kus... no nebola som zvyknuta na take sumy, a este ked nemam ani zaruku ci mi bude potom dobra...
a ten strojcek- ono to nie je ani moc drahe sa mi zda ze som videla okolo 10 eur v orave, len neviem si to prestavit- nebude potom vidiet tie chlpocky?

olifcek
12. dec 2009

hajdy myslim, ze od januara do septembra x;o) ale jasne s tym, ze to platit bude od noveho roka x;o)

zucana
12. dec 2009

suzon ja s nou budem po slovensky muz po taliansky a ked uz zacne trosku rozpravat tak chcem aj anglictinu pridat 😉

olifcek
12. dec 2009

hajdy no, ak si kupis damsky holiaci strojcek, tak myslim, ze ani nebude ich vidiet, ale tym, ze to inak holi ako ziletka, nemalo by to sposobovat nic zle, alebo si kup s nastavcom, nechas 1mm a je to v suchu x;o)

veru, tehu podpiru by som drahu nekupovala, ja mam dve, kde jedna stala 300sk, s tym, ze este si musim dokupit na rozsirenie obvodu pasiky, lebo ked sa mam este kusok zvacsit, tak pasikmi to prisposobim, lebo paq by mi bol uz obvod moc velky, ak by som kupila viac ako 85

zucana
12. dec 2009

olif ja som si ti epasiky kupila...dobre to je...inak by sa to dalo aj doma usit...das siroku gumu a babku s dedkom a mas vybavene 😉

maculik
12. dec 2009

zuci, krasny stromcek 🙂
olif, vyrazky uz nema ziadne, uz je zdravucka, teda az na ten kasel, ale to uz beriem ako lepsie zlo.

Nakoniec som vobec nespala, lebo este som ani nebola v spalni a uz som ju pocula, tak som si ju vzala do postele, ze este zaspi, ale figu - ja som driemala a ona vymyslala. Ale aspon sme hodku polezali. Teraz ideme na chvilu von, ale len pred dom, nech nemusim kocik vytahovat a tlacit potom hore kopcom.

olifcek
12. dec 2009

zuci ja moc niesom na take sitie...ja by som si z netu objednala, ale ked postovne stoji zbytocne vela penazi, aleeeeee, garonka si sla kupit a kupi aj mne, juchuu

zuci a ako sa vlastne ta taska pripevnuje na kociarik? to sa len tak prehodi, ci nejak sa i upevni>

zucana
12. dec 2009

asi len prehodi..
no ja som inu moznost nemala...len objednat ale som rada ze mi to segra doniesla...a koberec mi dojde az v januari lebo namiesto kremoveho dodali zlty 😠

hajdylca
12. dec 2009

olif to znamena, ze ked buduci rok v januari prestupim do inej ZP tak to bude platit az od roku 2011 ?
(rozmyslam nad prestupom, lebo neviem, kt. poistovna ma "akciu" ze ak su rodicia v tej ZP a aj babo sa poisti pozicaju monitor dychu na pol roka.. ) som si to teda tiez mohla zacat skor vybavovat 😠
no idem napisat list jeziskovi, ze chcem hol. strojcek.. alebo ze by som skusila s muzovym???
ja som myslela, ze skor sa mi nebudu to toho "kosika mestit" ked sa naleju mlieckom...

zuci a u Vas ich je odstat? no ja sikulka krajcirka- neviem, ci by mi to tyzden vydrzalo potom...

zucana
12. dec 2009

a prejedla som sa gastanov a je mi zle.... 😖
peknu prechadzku maci aj mna muz laka do mesta ale ma zmohol stromcek a ked si predstavim milion ludi a o 8 itak ideme na veceru...

olifcek
12. dec 2009

hajdy presne tak, ucinnost bude od 1.1.2011...ale skus to, mozno tym, ze uz s nimi podpises papiere..i ked, stale si to este mozes rozmysliet do toho septembra...

hajdy a aku mas teraz?

no a ja mam bez kostic, lebo i ked sa zvacsia, v pohode sa zmestia este...lebo kosiky mam bez podpery a je to cista bavlna x;o)

olifcek
12. dec 2009

jooooj, v spalni nemam kabel nanet, idem len cez wifi a nejak to pada, no super....net ide v pohode, ale telka mi seka...

olifcek
12. dec 2009

zuci mas od gastanov chvilku pokoj, ze? hehe

hajdy no, radsej damsky ten je tensi...

hajdylca
12. dec 2009

olif teraz mam vseobecnu...
tak si pust len pesnicky, ked TV seka..

olif a u Vas to niekde predavaju?
to aby som obehala nejake obchody v Ba.. kde by to asi tak mohli mat??

no mne sa moj jezisko zobudil 🙂 idem mu ukazat co som si vybrala 😀 😀

peknu sobotku

olifcek
12. dec 2009

hajdy zajdi do nejakych elektro predajni ako naj, datart a pod. x;o)

hajdylca
12. dec 2009

olif som myslela tu predlzovacku na podprsku, ze kde by mohli mat 🙂 🙂

olifcek
12. dec 2009

hajdy predajne so spodnym pradlom, podprdy 😉 ale nemaju to vsade 🙂

hajdylca
12. dec 2009

olif dakujem 😀

andrea2603
12. dec 2009

náš stromček už vyzdobený stojí v obyvke, tak Vianoce môžu prísť 😉 .

zuci, ten tvoj stromček je milý. Niekedy hodím aj ja foto, ale na dnes mám dosť, už ani prstom nepohnem.

zucana
12. dec 2009

hajdy nie.zo slovenska som objednavala a segra mi doniesla..
andy tak pekne hod aj ty foto ja milujem stromceky ked ich aj vidim v oknach 🙂
uz je tma tak som dala foto svetielkujuceho 😉

zoska
12. dec 2009

ahojky,
celkomuzitocne temy ste rozoberali dnes 😉
my sme s muzikom boli objednat kocik dnes, kupila som si kojaciu nocnu koselu a nejake dupky a kosielky pre malu 🙂 veeela peniazkov sme dnes minuli 😨

ucim sa tk na jedno ocko, neviem sa donutit...
zuci krasny stromcek 🙂

alex, krásne narodky prajem, všetulinko naj, naj, naj.... 🙂 🙂

selyma
12. dec 2009

No a je po Shrekovi, dobre bolo, pacil sa mi tam ten princ Charles, bolo to smiesne

selyma
12. dec 2009

Baby, ale ja vam nezavidim, ze sa musite ucit,nehovorim uz ani o pisani diplomovky, drzim vam palce pri tom.

selyma
12. dec 2009

Prave som si dala parky, tak mala si teraz riadne pochutnava, asi jej chutilo 😎

selyma
12. dec 2009

sranda,prave som zistila, ze komunikujem sama so sebou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre