Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
21. dec 2009

Podobne, aj ja sa len pozorujem.
Inak, poviem vam, ked som sa raz dosprchovala a utierala som po sebe dlazbu v kupelni, tak sa mi jedna noha smykla a skorosom urobila snuru, ale pritahla som sa. No a od vtedy (je to uz asi mesiac ci mozno viac) ja mam medzi nohami taku svalovku, ze koniec. Chdim ako sliepka. A pri tych vianopcnych nakupoch to vsetko citim. Uz aby ´bolo po sviatkoch, ze ked si sadnem. ttak sa uz nepostavim. isto sa citim ako sliepka 🙄

zucana
21. dec 2009

jani ak ta to nestipe a nezapacha tak by to nemalo byt nic zavazne...ale ked sa chces uistit tak zajdi k dokymu ...
ja mam tiez biely vytok nie moc ktory na nohavickach ked zaschne je potom tak dozlta ale gyndak povedal ze je to ok ak nestipe a nezapacha....
najblizsie mi bude robit vyter tak dufam,ze bude vsetko oki

andrea2603
21. dec 2009

sely, ja som šnúru ani neurobila a svalovku mám na stehnách už aspoň mesiac. Aj som si na ňu zvykla 😅 😅

lenica81
21. dec 2009

ahojte babenky...

konecne mam nejaky ten cas... zajtra este posledny den v praci... ale to uz len taka pohoda... aj dnes som skoro nic neurobila... som si povybavovala nejake vecicky a tak... a este zajtra odovzdat agendu, PC a vstupnu karticku a budem free... hadam nebudem revat... boze, 4 roky som v tej firme... ☹ uz dnes ma jedna kolegynka dojala k slzam... a zajtra este dojde zvysok ludi ma pozdravit... tak si nemozem dat nejaky extra make-up... 😀

jani, urcite by som volala, ved cez sviatky nikde nikoho, u mna tiez ako baby spominali, rano taky hlienik a potom ked trochu dlhsie chodim, tak sa to objavi, intimky to riesia... 😔

Olif, blahozelam... v piatok som sa vyplasila z tych sprav o tebe... ale teraz len vydrzat a maly uzlicek uz mas... takze ti trochu aj zavidim... boze, este 8 tyzdnov... 😅 jedna moja kamoska, co sa pozname od zakladky dnes porodila... v novej nemocnici lezi v KE... olif, nie si tam niekde... 😉

lenica81
21. dec 2009

ja mam paniku z toho, ze sa rozcapnem v kupelni... uz som jak tulen... som zvedava, ako si na vianoce oholim nohy... 😀

a uz ma zacinaju neskutocne boliet krize... asi si skocim po fitloptu do vedlajsej izby... a trosku si pocvicim... 😎

andrea2603
21. dec 2009

ja som holila včera, nohy ešte fajn, no letný strih tam vyššie - tak to bola hrôza 😀

olifcek
21. dec 2009

Leni jo, v novej som veru. Baby ja som vytok ani palenie, ci svrbenie nemala a predsa mi zapal plodovku uvolnil. Ak mate akykolvek iny vytok, nez ten, co lekar vysetroval, volajte mu, nech ste urcite ok...

andrea2603
21. dec 2009

olif, ako sa máte? Dá sa ti aj spinkať, nebolí rana?

blumka
21. dec 2009

ahojkyyy 😉
jani, ak necitis nejake palenie, svrbenie a ten vytok je do zlta a nesmrdi, nie je hrudkovity tak si myslim ze netreba stresovat 😉
ja som si holila nohy predvcerom a bola som prekvapena ako lahko mi to slo...asi mam male brucho, lebo viem ze v prvom tehu som s tym mala uz takto pred vianocami dost problem 😀

zucana
21. dec 2009

olif ako? ozaj a ty si mala teda aky zapal moja tam dole ked ti spustil plodovku...lebo som pochopila ze to si mala v krvi...
moj muz isiel na fotbal...zasa tu strasne snezi 😉

lenica81
21. dec 2009

zuci, tu je iba strasna kosa... 😔 ma sa oteplit, ale ci to bude lepsie... neviem, vianoce bez snehu nie su nic moc... 😔

zucana
21. dec 2009

teraz zvonil svokor ze kde je moj muz...ja ze na fotbale...on ze v tom snehu a fujavivi? a co s nim mam robit?priviazat ho k radiatoru?uz nevladzem....

andrea2603
21. dec 2009

zuci, futbal hrajú vonku? Ja som myslela, že v hale.

lenica81
21. dec 2009

moj je na volejbale... takze no stress, no panic... sak sa musi aj trochu odreagovat... 😀

olifcek
21. dec 2009

Adi, boli to, ale da sa. Prva noc bola tazka, az triaska od bolesti, potom uz lepsie...zatial injekcie od bolesti neberiem a asi som jedina, ale neva. Zuci, v stredu mi povedia viac, ale zapal mi vystriekali antibiotikami na sale x;o(

olifcek
21. dec 2009

Zuci aj na hystologiu cosi brali, asi placentu...tak snad i ja budem v pohode

zucana
21. dec 2009

olif tak sa drzkaj a potom daj vediet...
hraju v hale ale on si nezobral ani bundu zimnu navrh iba tu tenku co v nej hra..to je proste sila...

olifcek
21. dec 2009

Bol tu manzelik, zasli sme za malou. Spinkala na chrbatiku. Trosku stratila na hmotnosti, ale este nad normou. Ked budem mat mliecko, mozem odsat a daju jej ho. Takze idem masirovat prsia, pijem cajik pre dojciace mamicky, co manzelik kupil a vyskusam odsavacku, co tiez drahy zadovazil. Vlastne mi vsetko kupil on, kedze som tu skoncila necakane...este aj nocnu koselu 2ks 😉

zucana
21. dec 2009

pekne sa stara...neboj bude vsetko oki....

andrea2603
21. dec 2009

olif, každým dňom to bude lepšie, mňa síce len raz rezali - slepé črevo, ale pamätám, že cca.1.týždeň bol taký najhorší, ešte aj pri zasmiatí bolelo.

olifcek
21. dec 2009

Zuci manzela musis priviazat, nedava Ti inu moznost

andrea2603
21. dec 2009

takú teplejšiu sprchu si daj na prsia, samozrejme ak to rezu nevadí.

olifcek
21. dec 2009

Adi jj, i pochod criev boli. Ale...ja mam mysel inde. Tuzim aby mala zacala priberat a aby sme boli s manzelom. Tuzba je silnejsia, nez fyzicka bolest. Mozog to ma dobre vymyslene veru

andrea2603
21. dec 2009

Si fakt silná žienka 🙂 , ja som asi taká väčšia citlivka 😒

olifcek
21. dec 2009

Adi, kolostrum sa ozyva, wow. Mali sme vizitu, tak som si lahla, joj...posadit sa trva, tak ale chcem tie prsia pomasirovat este. Vsetci sa tu divia, ze som uz po 25hod.zacala chodit a vzpriamene, tak aj mliecko mozem mat skor, ze? Chi

olifcek
21. dec 2009

Adi, zacinam mat pocit, ze som v tomto ina. Zeny tu vraj chodia najskor po 48hod. Tak nie, niesi citlivka

olifcek
21. dec 2009

z dneska pribudli nejake fotecky: http://tinyurl.com/yevcmyy

andrea2603
21. dec 2009

samozrejme, a to mliečko je popri vašej láske k Olivke, to 2. najdôležitejšie, čo teraz potrebuje. Držim palce, aby ho bolo čo najskôr a veľa a bezproblémov 🙂

lenica81
21. dec 2009

olif, drz sa a masiruj... 😀 inak tvoj manzel je poklad, ako citam... 😉 ja sa len modlim, nech nie je chripkova epidemia vo februari... 🙄 idem do sprchy, i ked tie pelisky su riadna mast... 😎

lenica81
21. dec 2009

mala je nadherna, olif... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre