Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
24. jan 2010

zuci malicka je fakt krasnucka, a krasne baculata...

jj, i my sme tak krasne zacinali...no dnes pocas dna spinkame po 5hodin, cize nas caka nocna, predpokladam 😅

olifcek
24. jan 2010

asi uz teraz zacina nocnaaa....vstala po 2hodinach a chce papaat....

zucana
24. jan 2010

olif a ty aj odsavas alebo ln kojis?lebo ja len kojim...tak snad jej to staci...

martulanr
24. jan 2010

ahojte
Zuci Vikinka kraasne babo a dost si si vytrpele ale perfektne si to zvladla to sedenie a vstavanie sa upravi zachvilocku

mozno pôjdem dalsia ja teda chcela by som vcera som mala bolesti 6minutove ale potom presli a to bol moj mangel zapijat kamosovho syna tak som prosila maleho aby pockal kym pride tatino

teraz ma oblieva pot od rana ale kontrakcie nemam maly ma straaasne tlaci dole a picha to hnusne ale kontrakcie to niesu

zucana
24. jan 2010

marti tak snad ti to uz zacne 😉

ewelyne
24. jan 2010

ahojte babky, takze dnes sa nerodi? 😉

zucana, fakt klobuk dolu.... co si si vytrpela... inak to sadanie a vstavanie prejde rychlo... nebojaj...
mala je nadherny buckos. inak uz som pisala, nas maly tiiez siel s pravou rukou ako superman 🙂 a potom tak aj spaval dlho dlho presne ako viki, hodim potom foto... ale to uz na USG sa vzdy lekar smial, ze maly filozof...😀
ale nastastie netrapil ma a pritom mal 50 cm a 3200g... experti, ze ti drobci...😀 😉 sa drzkajte...

olifcek, mala aky papkacik a spachtosko 😉
a inak u nas to bolo to iste, ako blumi pisala, ja ked som bola nervozna, maly to citil a vtedy tato zabral vzdy 😀
alebo niekto iny, co bol inak "navibrovany" 😀 boli dni, co tak hucal, ze ked Peter prisiel domov, tak nas nasiel plakat oboch 😀 to boli tie casy zabehavania, ked sme uz boli sami doma a tato v praci 😅

ewelyne
24. jan 2010

blumka a ako sa ma mala? uz je to lepsie?

ewelyne
24. jan 2010

no nas maly je uz riadne "obsiaty cely" a na pindikovi ho to strasne boli... vsade to ma, aj vo vlasoch, usku... na ritke... strasne nieco... a aky je nervozny... sa mu ani necudujem...
a mne sa spravil uz herpes na ustach... tak uvidime, co bude dalej...

olifcek
24. jan 2010

zuci len kojim a tiez dufam, ze sa malicka stale napapka, a, ze nemam malo vyzivne mliecko...

olifcek
24. jan 2010

ewe veru, papacik je...najnovsie sa ale rovno krikom na papu hlasi 😅 asi dava znamenie aj inak, len to nevidime, kedze nestojime nad postielkou, tak sa rozkrici

a dakujem tiez za info, velmi mi to pomaha,,,,je fajn vediet, ze je vsetko ok, ze to babatka tak robia 😅

selyma
24. jan 2010

Ahojte babky, ta som ztu idem pocitt.
Ale este sa vam pochvalim, co sa mi stalo v noci. No vygulala som sa zpostele na zachod a ked som prisla do spalne spat, citim, ze som nejka mokra (nenosim spodne pradlo v noci a spim v tricku pre info). A ja ze sCo to?. No ale prisla som na to , ze kym som sa vratila zo zachoda, musela som si trocha cvrknut. Takze porod sa nekonal. Ale bola

olifcek
24. jan 2010

sely 😀

olifcek
24. jan 2010

oliv si zo mna dudu robi 😕

olifcek
24. jan 2010

teda asi...

olifcek
24. jan 2010

stale pije, ale uz i zaspava, ale i prehlta....len uz to trva dlhsie, chi...teraz sa ZAborila viac a lepsie si ma chytila, tak asi fakt papa, len po mensich davkach...

ewelyne
24. jan 2010

olif, no maly si zo mna spravil tiez... a tak sme skoncili pri cumli.... 😖
no ale inak sa nedal, stale chcel prso aj ked nejedol... tak to tak skoncilo... inak by bol na mne asi 23 hodin denne... ich to ukludnuje... proste to je taky reflex... ja obdivujem deticky, kt. cumel vypluvaju a "natahuje" ich 😕 som zvedava ako nasa mala bude...

ewelyne
24. jan 2010

sely 😀 to poznam 😀

olifcek
24. jan 2010

len aby sa neprejedla...mam jej vziat prsnik po 15minutach? chcem ju naucit, ze ma aktivne papat, a nie 15miunut aktivne a potom polhodku a viac s prestavkami....nechcem byt dudlikom a ani aby sa prepapala, hmmmm 😅

olifcek
24. jan 2010

ewe jo i blum pisala, chi, tie deticky...zatial pije, akoby vedela, ze o nej pisem 😀 mozno bude opat 5 hodin hajat, hehe

ewelyne
24. jan 2010

olif, to musis vidiet a vicitit ty, ci sa len hrajka uz a len sem tam sa napije... ja som to vzdy zabalila, ked sa uz "hrajkal"... a len sem tam cuckol a zaspaval pri tom...

olifcek
24. jan 2010

ewe a cumel ich nepletie? zobudia sa na hlad a aj sa nan ohlasia, ked maju cumel?

olifcek
24. jan 2010

ewe, ked sa bojim, ze sa nedobre napapa a ked sa vypyta o hodku, ci je to hlad a ci chce prso na dudlanie. zatial v tom stadiu niesme ale dnes rano od 2-4hod. som uz fakt nevedela, co sa deje

selyma
24. jan 2010

No narychlo precitane. Zucinky, Vittorka je nadherna, tesim sa, ked si budem ja takto vkladat fotky malickej a budem sa chvalit, aka je krasna rekrasna. A ten porod...
Inak ,vy nemate potrebu v noci spat? Ja sa cez den tak vystavim, ze v noci spim ako dudok. Ja uz jednoducho neladzem.

andrea2603
24. jan 2010

olif, to nikdy nebudeš vedieť na 100% či je to hlad alebo sa chce len dudlovaním upokojiť, prípadne je len smädná. Moja Lele tvrdohlavo odmietala cumel a dokonca ani čaj alebo vodu nechcela, vždy len mliečko 😉 do 1/2roka.

andrea2603
24. jan 2010

Aj ja sa cez deň unavím, ale v noci aj tak poriadne neprespím. Ale keď som bola tehotná 1.krát tak so spánkom som nemala vôbec problém.
Dnes som pobalila tašku do pôrodnice, manžel, že či sa niekde chystám 😀 .

olifcek
24. jan 2010

adi ja malickej ani nechcem cajik davat, nie kym aspon ten polrok mat nebude...x;o)

tak oki no...x;o) ja skusim zapnut intuiciu, resp, ako ewe, ked bude usinat a necucat len aktivne, tak jej vezmem prso...i ked...ja ked jej ho chcem vziat, tak cyti druhy dych a tahaaaa.... 😅

teraz dopapala a tak o hodku ju skusim prebalit...snad nebude zla...x;O)

olifcek
24. jan 2010

adi a chystas? 😀

andrea2603
24. jan 2010

olif, správne. Kojené deti čaj nepotrebujú, ale nás pred tými 5 rokmi už v máji zachytili také teplé dni, že doktorka, aby som prevarenú vodu nosila so sebou, keď ideme na dlhšie von a lyžičkou jej dávať, aby sa nedehydrovala. No prd platné, kojila som, kade som chodila 😅
Zatiaľ sa necítim, že by to malo byť najbližšie dni, ale ktovie?

olifcek
24. jan 2010

mozem si dat pecene zemiaky?

maminnka
24. jan 2010

Zuci, malinka je naaadherna... nas maly siel tiez lavou rucickou, Tvoja princezna tiez, Ewelyin maly zasa pravou... co to tie deti vymyslaju 🙂 to ich v brusku neucili, ze rucicky sa drzia pri tele? 😀 😀

Ewe, ale si ma vystrasila... nas maly sice kiahne nema, zatial nic nevidim, ale mne sa herpes vyhodil tiez... a ja to absolutne nemavam... viem, ze je to v tehu nebezpecne, ale dufam, ze len v 1. trimestri...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre