Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
22. júl 2009

dik janula, mne to ide zatial pomaly 😉

janula10
22. júl 2009

logika neboj ver mi ze ked uz je babo to ide o 1000x rychlejsie len si vychutnavajte tehulkovanie...
ps: baby ak idete niektora rodit v ba tak odporucam si zazmluvnit poridnika, ja som bola na antolskej a super!!!! 😉

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

olinka mne si urobila už minule také chute na tie halušky že len čakám kedy privezu bryndzu maju dostat tovar okolo pol 11 tak dufam ze pride lebo si ju asi pojdem kupiť až do najbližšieho mesta

olinka6226
22. júl 2009

mati tak dufam ze dovezu a pochutis si 😉

loginka
22. júl 2009

oli a kde v Stupave je ta biofarma ?
janula - tak daleko este nerozmyslam ale dik za tip 😉

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

olinka nedovezu až v piatok bola som to zistit tak nahradne riesenie dcerka vymyslela ze špgety a tie halušky si dam v sobotu ☹

alex
22. júl 2009

ahojte kočky,

janula ja sa chystám rodiť na Antolskej, ty si u koho rodila?

Bola som na tom EKG dnes, mám aj v knižke záznam. Všetko ok.

silwietta
22. júl 2009

alex, ja antolsku odporucam 😉

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

alex blahoželam tešim sa z kazdej dobrej správy 🙂

zucana
22. júl 2009

cavte baby dobre rano prajem resp.o chvilu ten obed..alex dobre spravy mna na EKG nik neposlal....
inak ta cukrus ma uz stve.... ☹
v noci som zas nemohla spat a o stvrtej som zmenila postel...chudak muzik
no a bryndzu baby tak na tu mozem tuto zabudnut 😠

lolka
22. júl 2009

loginka, ideme to Biogradu, je to kusok pod Zadarom, uz sme tam boli a bolo super 😉
hmm....bryndzove halusky by som si dala ,mnam 😉
zucana, aj svagrinna ked dojde na Slovensko sa nevie dojest jedal typu bryndzaky, zem.placky, segedin a take tie klasiky 😀
alex, super 😉

olinka6226
22. júl 2009

logi prejdes za stupavu ides stale rovno a uvidis sipky ze biofarma salas a kusok odtial je to v lese.

lolka
22. júl 2009

tiez som tam este nebola a pritom kamosi byvaju kusok 😅

olinka6226
22. júl 2009
zucana
22. júl 2009

aj ja chcem ist na biofarmu 😔

olinka6226
22. júl 2009

prepac zuci, ale ty to mas 20km do benatok a tam zas nemozme my 😉

zucana
22. júl 2009

😝 😒 😀

zucana
22. júl 2009

vymenim!!!

olinka6226
22. júl 2009

co si sa zblaznila ved to by som potom kolko isla na salas 😀 ked teraz furt musim jest halusky

zusika
autor
22. júl 2009

caute baby.....dnes som tu len aby som vas pozdravila...
od dnes mam zase homeoffice.....a uz mi padla... 🙂 rychlo este upracem a idem sa slnit.... 🙂 milujeeem slnieckooo!!
tak sa tu drzte, uzite si dovovlenky a hladkajte bruska... 🙂
moj mangel je strasne zlaty, stale ma hladkapo bruchu a aj ked odchadza z domu pozdravi mna aj brusko... 🙂 som necakala ze ho to az takto chyti.... 😀
a vcera som bola u nasich a moj tatik je na to rovnako..... ale ked som mu povedala stary otec skoro to neprezil 😀

olinka6226
22. júl 2009

baby inak viete uz nieco o cukruske??? potvora sa neozyva

ja vam zavidim, ja slnko nezvladam vdacim tomu ze mam v robote aj v aute klimu a doma chladok, inak by ma slahlo.

olifcek
22. júl 2009

ani ja slniecko nemusim, to som nikdz nemusela. mna ked opalilo, tak len pri playovom volejbale, ci podobnej aktivite. ked som bola pri vode, tak som bola vlastne len vo vode a nie pri vode, hehe, tvrdeeee hodinz som tam stravila, uy od maleho decka. kebyze teraz mozem, tiez som vo vode kazdu moznu chvilu...

ale slnit s anedokazem, uz 5 minut na slnku ma ide ,,zabit,,

takze som veducou vapenky, chi...neviete, ci je mozne natierat sa s hydratacnym mliekom, ktory obsahuje kvapku samoopalovacej latky?

inak, dnes som si kupila olej na strie, z DM, na tu ich zlavu dokonca....chi...

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

olif a ako sa vola a kolko stoji a trebalo ti na tu zľavu aj tehu knižku 😕

olinka6226
22. júl 2009

ja sa do dm chystam az buduci tyzden. teda az ked dostanem tehu knizku 😀

olinka6226
22. júl 2009

no nic, idem prec z roboty. vyzdvihnem po ceste kamosku, pojdeme pre maleho k mame, tam sa napapkam. robi mi fazulovu polievku na kyslo mnam a potom pojdeme do auparku. lush ma vypredaj tak snad este nieco ulovim.

vejinka
22. júl 2009

ahojte babenky...dnes som napisala hajdy..ale mam este certvejsie spravy priamo od cukrusky..takze zhrniem to vcera po vysetreni ju rovno supli do nemocky koli spineniu maly ma 3 centimetre a zotpoveda 10tt. dnes som jej pisala ze si o nu robite starosti tak vas vsetky velmi pekne pozdravuje a posiela vam pusinky na bruska 😉 napisala mi ze asi v piatok ju pustia domov ze uz nespini berie nejake lieky a maju sa dobre..tak dufam ze som vam troska zmiernila obavy o cukrus..vsetky jej samozrejme drzime palce aby s drobcekom prisla rychlo domov 😉

tolko od nej 😉

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

konečne nejaké správy o cukrus len nech sa majú dobre . cukru dežte sa 🙂

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

píšem jak tatar cukrus držte sa 🙂

alex
22. júl 2009

veji ďakujeme za info, držím cukruš palce nech sú rýchlo doma a ok.

olifcek
22. júl 2009

martinka: jo, prinesiem im tehu knizku, oni Ti daju vypisat taku knizocku, je to sekundicka, a daju Ti taku brozurku so zlavami x;o) ked sa babatko narodi, prinesies im kopiu rodneho listu, alebo original k nahliadnutiu a daju Ti dalsiu brozurku, kde su zlavy v celkovej hodnote 7.000SK, cize vo vacsej ako je tato x;O) nestoji to ani centiq

ten olej stoji normalne 2,98EUR, cize nie vela, ale mala som vdaka brozurke zlavu 0,85 EUR, a este cely tento tyzden je na cely nakupo zlava 10%, pretoze sa presunuli do novych priestorov, takze som neplatila 2,98 EUR ale len 1.92EUR, prijemne x;O) je to znacka Babylove, prijemne to vonia a prijemna predavacka mi ho odporucala z vlastnej skusenosti. a to mi mohla ponuknut kludne ine oleje, omnoho drahsie, co tam mali ;)

martinka: mily preklep, hehe

vejinka: jej, dakujeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre