Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

sunny27
29. jún 2009

olif dík som sa zľakla že som tam bola zbytočne ... ja sa inekcií bojím radšej zuby trhať ... ozaj vy máte už neakú tabuľku?

zucana
29. jún 2009

😒 to bol navrh ;) snad nie je niekto proti 😒

zusika
autor
29. jún 2009

jasne, som za 🙂 idem to kuknut 🙂

zusika
autor
29. jún 2009

uz som aj tam.... 🙂 olif, si sikulka.....

olifcek
29. jún 2009

zucana: ale to bol skvely napad 😉

baby, ozvali ste sa mi 3, ktore neviete tabulku editovat, len ju vidite. drahy sa uz na to diva, a ja len dufam, ze nie je problem s tym, ze tie 3 maju mail inde ako na gmaily. ak by to ale bol problem, tak bud tie udaje tym baba, dopiseme tie, ktore mame moznost editovat, alebo to presuniem niekam na web a basta x;o)

dam vediet x;o)

zatial mi kludne baby napiste, ake udaje tam mam dopisat - tyka s alen tych, ktore zatial i ked som im prava editovat dala, nejde im to 😒

olifcek
29. jún 2009

takze je to potvrdene...tie, ktore nemate mail @gmail.com, nevete editovat, tabulku len vidite x;o(((

ale najjednoduchsie asi bude, ked sa Vam vytvori na gmaily jeden ucet, ktory bude sluzit len na tabulku, hm? ci nedobry napad? x;o)

olinka6226
29. jún 2009

olifcek to si treba vytvorit konto na gmaii, netreba robit novy mail. ja som si to teraz tak urobila tiez mi islo najprv len pozerat.

olifcek
29. jún 2009

olinka: napsies prosim baba postup? ja som na gmaily, a nenapadlo mi, ze i ked tam dam pristup konkretnym mailom, tak to bude zlostit x;o(

alex
29. jún 2009

olif tabuľka je super, ja sa ju potom pokúsim nejako skopírovať sem na koníka do albumu 😉

olifcek
29. jún 2009

alex: dakujem x;O) sup i Ty tam a dopisat dalsie stlpce, ktore pribudli x;o)

sunny27
29. jún 2009

olifcek posielam do IP údaje ...

olifcek
29. jún 2009

sunny dakujem x;O)

alex
29. jún 2009

už je to tam 😉 priebežne budem sledovať tabuľku a dopĺňať nové info do tej sem.

alex
29. jún 2009

no len aby to bolo aj čitateľné, musím sa s tým pohrať 😒

olifcek
29. jún 2009

alex: jop, super x;o)) ja, kusok tu tabulku casom i zmensim, nech viac vidno x;O) len sa mi zda, ze uz potom nie je taka pekna x;o)

olifcek
29. jún 2009

alex: viem Ti poslat jeden program na strihanie, hm? xO)

zusika
autor
29. jún 2009

no a alex, kde je to na konikovi??

blumka
29. jún 2009

tabulkujeme? ako to tu ozilo... 😀

sunny27
29. jún 2009

ahojte niečo som porobila s nickom takže ho musím zrušiť ☹ možno sa ešte ozvem uvidím ... pa

blumka
29. jún 2009

sunny 😨
olif, pozeram, ze tiez chces ist do Sace...mozno sa tam stretneme 😉
inak baby, hlavne tie co uz ste rodili, potom mi date rozumy, ci zazmluvnit doktora, ci nie a ako to u nas vlastne chodi... 😀

zusika
autor
29. jún 2009

blumka, no ja som este nerodila...ale tam kam sa ja chystam - do PN - tam je to malicke a su tam 3 lekari a vsetci su dobri, velmi ich chvalia, takze ja urcite zazmluvnovat nebudem....nech ma odrodi ktory kolvek budem v dobrych rukach..... aspon tak to zatial vidim....

olifcek
29. jún 2009

blumka: noooo...ja sa chystam bud sa dohodnut s lekarom, ktoreho teraz mam, ale on ma vlastnu ordinaciu, alebo sa necham odrodit lekarom, ktory tam bude, ved, musia sa o mna postarat a vraj su tam vsetci dobri x;O)

alex
29. jún 2009

olifcek neviem, či by som bola taká šikovná a zvládla to v tom programe. Ja som si to spravila v Exceli a skopírovala do Paintu a tam to upravím a uložím vo formáte jpg. aby som to mohla uložiť do fotoalbumu. Už som písala jednej kočke, čo má podobnú tabuľku a krásne čitateľnú, tak hádam mi poradí, ako to urobiť čitateľne. zusika tabuľka je medzi fotoalbumami, februarovky2010 😉 login: februarovky2010 heslo do IP potom tam aj foto môžeme popridávať, keď nám brušká porastú 😵

alex
29. jún 2009

zusika inak pozerala som tvoje svad. fotky, kočka si bola teda riadna 😉

zusika
autor
29. jún 2009

dakujem...sa budem cervenat.... ale stale som, nie?!? 🙂 viem ze sa nepozname.... inak baby, mne vazne vyskocilo brusko...nie je to uz take ze najedene....mm ma stale sleduje a pozera sa na mna ze ako sa mu to paci... musim sa s tym zacat zmierovat...to mi hovori, ze idem kok nejake tehu plavke na net....lebo ako pojdem v lete k vode..... ked mi bude uz trcat brusko.... alebo kupim princezkove tankiny.....

zusika
autor
29. jún 2009

nasla som naaaaas...to je super..... 🙂

blumka
29. jún 2009

zusika, naozaj krasne svadobne foto..a kde ste to boli na svadobnej ceste?

alex
29. jún 2009

zusika, jasné, aj teraz si 😉

olifcek
29. jún 2009

kedy si vlastne vyberame nemocnicu? x;O) ja sa v tychto veciach absolutne neorientujem

zusika
autor
29. jún 2009

v Hurgade.... Egypt my mozeme.... 🙂
babulky, nasla som super tehu oblecko na nete...aj lacne..... mojamoda.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre