Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
4. feb 2010

len sa postazuj Suzi. A mamine skus nazalovat na otca,ze aky je ku tebe..nepomohlo by?

joanna333
4. feb 2010

suzon, zial oni to beru vsetko ako samozrejmost, aj u nas to tak niekedy vyzera...vcera som robila krik ze ked si hrial ryzu tak sa mu pripalila a ze nebudem ten hrniec umyvat a on ze to preto ze on robi tri veci naraz a ja si kukam film..........no skoro som ma vystrelo...takze taka vdaka. ale zas dost mi pomaha upratovat, tak uz som radsej ticho 😕

suzon78
4. feb 2010

blumi tak som rada, že ten staphy je neškodný, lebo aj doky to neriešil a povedal, že ak to bude opäť on a nie dáka infekcia, tak nič sa nedá robiť, nič mi na to nepredpíše..

joanna333
4. feb 2010

ja uz idem, moj milacik mi uz pisal smsku z postele ze ma caka... 😵

alex
4. feb 2010

no ja som dnes opäť slamená ☹ mužík išiel na nadčas, lebo kolega je chorý a zajtra zase. Ani si ho neužijem, lebo ráno príde, vyspinká sa a pôjde opäť do práce, tak ako aj dnes to bolo. A to má dnes narodeniny, chudáčik ich v práci strávi.

suzon78
4. feb 2010

jani ona si ho stále zastáva...a on má strašnú povahu, neuvedomuje si to asi, lebo dosť často slovne ubližuje a keď už vidí, že sa trápim alebo sa s ním nebavím, tak ho to mrzí a pchá sa mi, keď dnes večer odchádzal do nočnej smeny, tak mi kričal: ahoj ho dcéra moja, ľahkú šichtu mi popraj... jááááj, no načo mi robí také nervy, nestojí to za to...mamina mi na to len povie, bože veď je to tvoj otec!

suzon78
4. feb 2010

joanna...presnééé manžo mi včera povedal, keď som ho prosila o večeru, ale on si radšej ťukal do PC, tak som mu znovu pripomenula, že díííky za večeru a on že: ty len celý deň ležíš a ja robím v robote a ešte aj doma...tak som mu potom povedala, že jasné, veci po ňom pracem, skriňu riadim, varím, ale to je nič...jáááj ale to je preto, že som tak dlho doma, keď som chodila do roboty, málo bolo takýchto situácií, alebo možno som si ich tak k srdcu nebrala, neviem 😨

suzon78
4. feb 2010

alex, ale presne ako aj u teba, keď ho nemám doma som nespokojná a chýba mi 😉 zase na druhej strane kľudový režim som mala skoro celé tehu a vtedy varil a riadil len on...len občas nás tí muži vytočia a i tak ich ľúbime 😉 ten môj už zalomil, chrapká si v izbe 😉

supi
4. feb 2010

Ahojte babky ospravedlnujem sa ze som dnes nedosla a ani ti cislo na matesl som nemala napisane bo som nepredpokladala ze nedojdem ☹

Ani ku kadernicke som nakoniec nedorazila bo po ceste k nej ma chytili take krce ze som sa ani pohnut nemohla a zacala mi odtekat voda...
tak sme leteli do ruzinova tam ma hodili na monitor kontrakcie som mala casto ale neviem co oi v Dr. slovniku znamena ze casto ...
po vysetrni ale dr. usudil ze krcok je dostatocne dlhy a nemakne tak este pockame, tak som zase doma 😖

Zajtra rano mam dojst na monitor a predoperacne a potom sa uvidi...

supi
4. feb 2010

a inak neviem co to bolo dnes v ovzdusi lebo ako sme isli domov sme sa tam s manzelom porafali ze to az pekne nebolo 😀
teraz sice uz spolu akoze komunikujeme ale len akoze 🙄

suzon78
4. feb 2010

supi a odtieklo ti veľa vody, či len troška začala odtekať? No pôrod máš už podľa mňa na spadnutie, tak držím palčeky !!! 😉 Ostali ste pri tom cr?

blumka
4. feb 2010

supi, juj...tak mozno porodis skor ako toho 9.2 😉

suzon78
4. feb 2010

jooooj skočilo mi už na 40tt 😕

blumka
4. feb 2010

suzon, a mne na 39 😕 😅

suzon78
4. feb 2010

bumi moja blíži sa to už, mne tieto posledné týždne idú strašne rýchlo...

blumka
4. feb 2010

a vies ze aj mne? pri terezke mi to slo ale straaasne pomaly..asi preto ze teraz mam uz ju tak to inak vnimam 😉
no idem uz do hajan..dobruuuu

suzon78
4. feb 2010

blumi ty máš toho 9.2. viac menej istý termín pôrodu, že? Ja tu budem asi strašiť dlhšie, lebo sa vôbec neotváram, ale naposledy mi povedal doky, že som na špičku prsta, tak neviem, ako dlho to ešte potrvá. Blumi tie kontrakcie sú niečo, ako stvrdnutie bruška, alebo ako menštruačné kŕče? Lebo ja zatiaľ mávam občas, len také chvíľkové nepríjemné stvrdnutie, ale kŕče nemám...tak aby som vedela rozoznať, keď to naozaj príde...

suzon78
4. feb 2010

blumi dobrúúúú, idem aj ja buvinky, zajtra dočítam...papa

katina2209
4. feb 2010

tak som sem este zavitala ci tu niekto huka a pozeram ze supi je doma, supi tak to som rada,ze si v poriadku tak nabuduce sa stretneme uz s kocikmi 🙂 Takze si ta tam mozno zajtra uz nechaju? A bola si u tej pediatricky?

janielah
4. feb 2010

tak toto je teda nocna..nehanbite sa? 🙂 Supi a kedy ides rano na monitor? A ako ta mohli pustit,ked ti odtiekla voda? A vobec,mohla odtiect voda,ked ti nemakne krcok? To neni niaka blbost? Pytala si sa? Sa mi to nejak nezda,alebo co..

zoska
5. feb 2010

Ahoj kočky,
dočítam si neskor co sa dialo na nočnej...
bola som na ctg a mam prist o 3 hodiny zase...klasika len sestricka mi povedala, ze pre istotu, ze nizkae reakcie ci co...tak stresujem...manzel mi na dvakrat nezdvihol mobil, tak som sa nanho vykricala, ze je nespolahlivy...krasne rano zazivam

volala som tomu znamemu porodnikovi...toto je podla mna asi pripad ked sa netreba hanbit vyuzit protekciu...takze o 11tej idem opat na ctg a pride ma pozriet a spravi aj utz...tak drzte palce

asi zbytocne stresujem, ale ked nikto mi nic nevysvetlil, nepovedal, dr. som ani nevidela....otrasny pristup...hlavna vec ze som zasa podpisala informovany suhlas s poucenim...sa na to mozem vysrat

garonka
5. feb 2010

bre ranko spachtošky to ešte drichmete? vam je ale dobre joj 😵

tak jednu poradňu u ježibaby mam za sebou, hepatalky uplne v norme čo som rada, streptokoka nemam tlak 130/90 toten spodny nie a nie klesnuť 😠
a to ja mam divnu doktorku chodí si kedy chce, a ešte k nej aj na buduci tyždeň mam ísť a sa jej pytam načo veď chodím do nemocky tam robia to iste tak k nej mam chodiť až do pôrodu no vyborne takže v jeden deň, dvakrat moč, dvakrat tlak, dvakrat vaha to je chore 😠

na jedenastu idem do pôrodky na CTG, prietoky a klasika poradňa, bože to ja mam smolu jak nikto iny 🙄
a zas si tam vysedím pol dňa no dufam, že nie 😕

garonka
5. feb 2010

zosi i mne nepovedia aky monitor a prietoky su ja sa furt pytam ako debilna a doktorove slova popod nos, je to v poriadku tak ďakujem
na Slovensku mame užasne zdravotníctvo 😕

zoska
5. feb 2010

jj garon otras, pokial niekoho nepoznas tak si pekne v kasi... 🙄

a tuna sa doktori na monitore ani neunuvaju prist do styku s pacientkou...vsetko robi sestricka, zanesie zaznam do ambulancie a spravu donesie tiez ona...naco by ti mal doktor dco vysvetlovat, ved strata casu, nie?

garonka
5. feb 2010

zosi ja som to iste mala minuly týždeň, čo som tak nadavala že až
sestrička urobila zaznam primarko zmizol a ja sedím v čakarni ako tupa hus a ona príde, že či nemam číslo na primara aby kukol zaznam 😕 tak som mu zavolala a on sa ma pytal aky zaznam bol no to ja mam vedieť?
takym tonom zložil mobil že som mala sto chutí odísť bez toho papiera, potom si príde za pol hodinku a povie, že ok
tak potom načom sme nie?

martinaj
5. feb 2010

ahojte 🙂
baby to ked zacne odtekat plodovka, to mozu pustit domov? 😕
ja som vcera do desiatej robila palacinky.... urobila som vela cesta a robila som ich na najmensej panvici aku mam 😠 som si nadavala ....

garonka
5. feb 2010

marti ja si myslím, že by nemali pušťať preto som prekvapena, že supi poslali domov 😕

a to si ich ako dlho piekla? aspoň sa po nich zaprašilo? 😅

martinaj
5. feb 2010

gari vyse 3 hodin..... som si nadavala 😀 este dake zostali 😝
podla mna je to nezodpovedne poslat domov.... ved ako clovek vie, ci tam to male ma este dost vody?

garonka
5. feb 2010

marti prebohaaaaaaaa a kríže nebolia? 😀 😀 😀 aspoň si ich posediačky piekla? 😅

i mne to pripada nezodpovedne ale nevieme ako to ozaj je, no ak odtečie voda a poslať domov je silna kava fuha 😕

martinaj
5. feb 2010

no vcera boleli 😀 mm ze si pojde zdriemnut kym ich spravim, ze keby sme isli rodit nahodou......
a ja mu na to, ze preto ich tolko robim aby mali na 4 dni navarene 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre