Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
27. máj 2010

leni, no podla tela je to klamlive, lebo chodidlo moze byt dlhsie alebo kratsie. Skor podla dlzky chodidla a to su cislovane ze napr.17, 18 atd.

olifcek
27. máj 2010

@alex jo, je to nakazlive, vyhladavat super vecicky a ked uz mas toho dost nakupene, ponuknut babam tu, a ked je uspech, tak je radost x;o))

@laxity uz dnes to asi priiiide nam vsetkyyyym, ja tiez tesim moc moc moc

@macu jo kojim, mne to sic enepohodlne bolo, lebo som prso musela dvihnut a drzat, ale len preto, ze som nevedela, a stale neviem, ale kuknem na to, ako sa uvolnuju ramienka x;o)) kuk sem
dojcenie v ergu

https://www.youtube.com/watch?v=5v351HvjMWM

(podobne to ide v manduci)
dojcenie na verejnosti v ergu

https://www.youtube.com/watch?v=EWYkCFlU_jA

jj, mame to zazipsovane, Oliv sa proste musi divat, a ked ide velky hluk, ide do placu, ale natocim ju k zdroju, pokuka a dobre x;o)) ved je uz i teplo, a ma ciapocku, tak snad mi neprechladne, resp. mi ju neofukne na hlavke...a ja i ked rozipsujem manducu, tak neskryje celu hlavku x;oD rozipsovala som vcera, ked sa papalo, ale az na tej fotke, kde ideme zo schodov..

a jo, dobre sme si s blum tipli, ze to prepichnut treba, bo to upchaty mliekovod...i ja som uz raz musela...ale pravy prsnik mam ja casto zatvarohovany, chjo...i teraz kus...

@garonka nas tatko ma 46,5 x;oD

@maculik, @blumka ved ta baba este bude objednavat zaseeeee...ved ja, co som chcela leginy, nemali, a uz maju....aspon vcera mali, kocka dnes bude objednavat, tak snad to za den nevypredaju....

@lenica81 my tiez mme ale nenosime...naco, takto je im iste pohodlnejsie x;o)

maculik
27. máj 2010

kati, nastastie uz je to ok, ale bolelo to hrozne, aj horuci som ho zacinala mat. ale kocky poradili prepichnut a annag tiez,a pomohlo🙂

no ja z Petika nemozem, on uz pol hodku pod tou hrazdickou buva, a na chrbte, co on spava len na bruchu 😎 Tak idem ja zatial spapat ranajky aspon, nech potom moze papat on.

a bud.tyzden mi mozno pride na tyzden mama 😵

blumka
27. máj 2010

olif, pre mna boli vypredane len jedny leginy pre Terezku...ale jedny su tak uz nebudem objednavat 😉

supi
27. máj 2010

Dobre ranko 🙂
uz som zase prepadla konovi 😀 😕

baby spominate nakopovanie v nexte? To kde? cez nejaky net obchod?

martinaj a kam chodis na zumbu?

olifcek
27. máj 2010

@maculik krasny je malicky x;o) a fakt podarene zaspal...my stalelen pri mamke, ci na mamke a s prsnikom v puse x;oD

@blumka no mne dnes pride 5ks, tusim, a objednala som este dvojpack, vies tie ruzove so xichtikom na zadocku x;o)) a tie tricka trojpack k tomu 🙂

ved keby si paq chcela, jedny mozem predat z tych vsetkych, co budem mat 😉

blumka
27. máj 2010

@olifcek diky ale netreba, ja som tiez vzala jeden dvojpack a doma mame este nejake, to bude stacit 😉

olifcek
27. máj 2010

@blumka 😵 ja ratam, ze ponosime dlhsie, a ked nie, predam a basta 😀

lienka2
27. máj 2010

ahojte 🙂 ake obklady ste davali detickam po ockovani na nozky? nas caka buduci tyzden, tak aby som bola v obraze.. viem ze ste to uz pisali viacere, ale nestiham vas kazdy den.. vdaka 🙂

a košičanky, zajtra mate stretko? 🙂

blumka
27. máj 2010

lienka, studeny obklad..staci namocena studena plienka a priloz na nozky....

ja bych dala stretko zajtra...

blumka
27. máj 2010

vraj zajtra nema prsat, mohli by sme ist niekde na hlavnu a do aidy na zmrzku 😉 co vy na to?

lienka2
27. máj 2010

blumi a hned ako prideme domov ci kedy?

blumka
27. máj 2010

lienka, staci ked uvidis ze puchnu alebo to cerveneje...

olifcek
27. máj 2010

@lienka2 ja som prisla dom, bola som olivke kupit hrkalku za odmenu, a cca po 2 hodinach od ockovania som jej dala vlhcene utierky na nozicky, a potom natrela octanovu mast...opuch neprisiel, a ani zacervenanie x;)

veru, ja zajtra stretko chcem x;o))

laxity
27. máj 2010

olif...tak tie hrkacie ponožky čo som kúpila malej sú malé...kruci a 10 evri stáli 😠

olif...už som aj ja objednala legíny 3 ks 🙂

granado
27. máj 2010

ahojte babulky ako sa mi tu mávate? ja tak strašne nestíham, celé dni sa po vonku flákame a večer väčšinou zaspávam pri paneláku. lienka na tie to očkovania väčšinou detičky nemajú neaké reakcie, ale pre každý prípad a to aj do buducna maj v lekarničke čipky proti bolesti, na teplotu. ak by opuchlo tak ako vraví už skusená mamina blumka studený obklad a ja som do tej studenej vody pridala aj trochu octu. teda nie teraz teraz sme namali žiadnu reakciu a po očkovaní sme išli na prechádzku a spinkala pekne, reakciu mal syn pred 6 rokmi ale myslim že to bola aj iná vakcina 😉 držím palčeky aby to aj vam takto pohodovo dopadlo. 🙂 🙂 🙂

katina2209
27. máj 2010

Ahoj Supi baby chodia na zumbu tam pri nas ako je ta rema tak za nou je skolka a tam ja by som tiez chcela chodit 🙂 Len vraj tam sa musi nejako zapisat dopredu ze nemozes len tak prist na hodinu tusim baby spominali...

olifcek
27. máj 2010

@laxity fuuuha...hod na bazar, predas este dnes, uvidis x;o)to je nejaka uni velkost, ci co?

supi
27. máj 2010

kati aj ja by som chcela chodit... a kto tam este chodi ze pises baby?

katina2209
27. máj 2010

@supi martinaj a matesl 🙂

laxity
27. máj 2010

olif...to je hej uni veľkosť...nechám pre druhé asi 😀

a na nete som ich našla za 6,50 evri takže.... 😠 , neva nechám pre súrodenca 😀

blumka
27. máj 2010

olig, gar, svetlanka dame to stretko? mne by vyhovovalo tak okolo obeda aj neskor mozno, vzala by som aj terezku 😉

olifcek
27. máj 2010

@blumka jjj, okolo 13? ci lepsie 14?

zucana
27. máj 2010

veru veru maminku sme neopisali...inak bre ranko ;)
z maminky normal srsi dobrota a ochota pomoct a vidno ze je skusena maminka vravimz e sme sa nasli 😀
alex fakt?lebo ja som bola na kozmetike a dala mi tento krem na tvar a strasne dobre mi sadol ale je dost drahy a neviem ci kupit tento alebo radsej na letisku nejaku inu znacku znamu dobru...

garonka
27. máj 2010

@olifcek juj to i tvoj chlap ma take veľke nohy? 😀

olifcek
27. máj 2010

@garonka veru x;o))))

garonka
27. máj 2010

@blumka aj na bagetu jjo? i zmrzku? mňam

garonka
27. máj 2010

@blumka no bez Terezky by sme ti nedovolili prisť nie? a nebude ona u babky v zahrade okopavať? dufam, že nie 😀

garonka
27. máj 2010

@blumka a fakt podľa dlžky sa topanočky nemaju kupovať lebo my mame veľke nohy joj a to budu problemy s topankami 🙄
i doktor jak mi robil ultrazvuk vravel, no pani to su ale chodidla 😀

olifcek
27. máj 2010

mme tu ivetku, ze joooo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre