Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
28. dec 2010

@garonka mne to bolo v podstate jedno, lebo ja mixujem

olifcek
28. dec 2010

no my sme popri vozeni sa, spapala 130g zeleninky s maskom a zemiacikmi, takze parada... x;o) teraz jem jogurt, tak asi ponuknem i ten, ci si neda x;o)

garonka
28. dec 2010

@laxity no šak ta ne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svetlankat
28. dec 2010

@olifcek Miska miluje vozenie

supi
28. dec 2010

Ahojte baby 🙂
,zmestia sa este vase deti do vajicka??? Odkedy sa dava dalsia sedacka...lebo nasej malej uz velmi trcia odtial mohy a v aute uz ich ma uplne skrcene, skoro pod bradou 😒

avaka
28. dec 2010

my uz spime konecne,tak som si po dlhej dobe spravila krupicu,mnam
@garonka ,asi aj za nas papate 😀 ,ale aspon mas dobry pocit,ze nevaris nadarmo,ako ja.. 😒 a sosovicu om ja robila:masko,zemiak,kalerab,mrkva,por,pazitka,sosovica,vody tak,ze to bolo ako husta polievka a sosovicu poslednu,dala som aj trosku mletej rasce, 1.x sa mi fakt rozvarila,ale neva,ked sa popuci 😅 ,bola to mnamka,ale E to len velmi vynimocne oceni
@lucia411 ,som rada,ze je Celi lepsie 🙂

olifcek
28. dec 2010

@svetlankat kebyze mame auto, vzala bych to auticko i do obchodaku... ale chystam sa ist zajtra von s autickom, len dam, i tu hojdaciu cast... a budeme sa vozit ak na saniach.... len bych to rada skusila i s mm, ze ked sa Oliv nebude vonku v auticku pacit, aby ho zaniesol domov a ja dala Oliv do manduci... sice, i tak to mozem skusit sama, saq dam do manduci a auticko zanesieme hore... ja truuuubka.... a ja nar planujem to auticko i na vonku vyuzivat... nevadi, ze sa kolieska opotrebuju, nech si to Oliv uzije poriadne,.... i ked na jar uz budeme zarucene behat, nieze len chodit, takze uvidime, ci sa auticko v tej dobe uchyti, hehe

avaka
28. dec 2010

@supi ,my mame stale vajco,ale tiez jej velmi trcia nohy,asi najvyssi cas vymenit,ale mame problem sa autom.. 😅

blumka
28. dec 2010

sewas zeny...co nesviatkujete a tolko pisete? 😉

avaka
28. dec 2010

@blumka vidis,si nas zdzubala a uz tu nikto nie je 😠 😀 ,ved je medzi sviatkami.. 😀 a ja sviatkujem takto,lebo je sviatok,ze mm je vkuse doma,tak sa on s malou pusinkuje,potom sme spolu vonku a teraz idem kuk ordinaci,mam zameskane vela dielov 😎
😉

jaja32
28. dec 2010

@blumka urobila huhu a zduchla 😀 😀 😀

svetlankat
28. dec 2010

@supi my uz mameautosedacku 0 az 13, ale je to autosedacka.
@olifcek ved my sme ho kupovali na vonku,ale ja pockam kym sa sneh roztopi,my sme Miske nedali ani tu zabranu okolo,iba sedadielko ma a vie vystupit, nasadnu nie.

jaja32
28. dec 2010

jaaaj, dnes som sama, mala napodiv spinka bez prebudenia...a tu nikoho?

olifcek
28. dec 2010

@svetlankat my sme olivke nechali zabranu, dala som jej i na nozicky to zelene a vie s ana to postavit a chce ujst, hehe... ;oD ale mozno dame prec, nepotrebuje to, ved uz sedi cez tri mesiace x;oD

no nic, idem zehlit, mm sa s Olivkou hraju, tak to idem vyuzit zmysluplne

blumka
28. dec 2010

@avaka @jaja32 cakala som 20 minut a nikde nikto tak som posla het 😀
@supi my sme dali juli v sobotu prvykrat velku autosedacku, nase vajko bolo do 13 kg ale len do 78 cm a juli ma uz okolo 76-78 nevedeli ju presne zmerat a uz je aj dost tucna, bola v nej naprata takze sme uz dali vacsiu sedacku 😉

jaja32
28. dec 2010

@blumka jaj, nedockava 😀 😀 piekla som chlebik

supi
28. dec 2010

@blumka a aky je to typ lebo ja vobec neviem aka sedacka ide povajicku 😅

blumka
28. dec 2010

@svetlankat tu lacnejsiu 😉

blumka
28. dec 2010

@supi no sak od 9 kg vyssie...a uz si vyberies, ci od 9 do 18 alebo 9 do 25 alebo 9 do 36 a mas rozne typy, ja mam britax obidve aj pre TT aj pre JJ, ale keb som nemala tie tak asi kupim Maxi cosi 😉

hajdylca
28. dec 2010

@supi my mame autosedacku tuto http://www.britax-roemer.com/car-seats/king-plu... romer king plus, a teda zatial sme ju mali len dva krat, maly sa nam mesti sice LTT do vajicka (tiez romer), ale zatial sme na nej nenasli nedostatky..
@jaja32 ci kto sa to pytal na mixovanie- nas drobec inak ako mixnute nespapa- napina ho, alebo sa rovno pogrcka 😔
@maminnka VSETKO NAJLEPSIE !!! 😵 😵
@zoska tesim sa, ze ste uz domka, tiez som na Vas myslela... a uzi si stretko- mate po 5.rokoch ?
@olifcek a nebojis sa ze Ti vtom auticku Olivka nachladne, lebo neviem ako je u Vas, ale u nas daleko pod nulou 😒 ci tam das nejaku deku, ci fusak?

olifcek
28. dec 2010

@hajdylca juj, u nas -9 pocitovo -11, cez den bolo -8... mame teple oblecko a jasne i francuzsku deku daaam.. ale nechcem tak ist na dlhoooooo a dnes sa mi ani nechcelo, tak divne snezilo u nas...

hajdylca
28. dec 2010

@olifcek kocik Tvoja kocka odmieta stale, i ked je tak otocena ze vidi Teba- respektive naopak, ze moze pozerat vsade-dookola?

olifcek
28. dec 2010

@hajdylca veru jo.... este v nakupnom kosiku sa jej paci nejaky cas... je zvyknuta byt na mne nalepena.. hech... a priznam sa... ja bcyh teraz s kociarom ani nevedela... i ked mam nafukovacie kolieska, uz som si odvykla.. saq este pred letom sme boli naposledy, sa mi zda.... 😉

olifcek
28. dec 2010

@hajdylca navyse zanedlho uz bude uplne sama chodit, teda mozno v januari uz, tak uz by to itak nebolo na dlho, ten kociarik...

hajdylca
28. dec 2010

@olifcek ja sa len pytam, lebo citam sporadicky, a viem, ze si daaavno spominala, ze vyskusas ked bude vediet sediet, ci sa jej nebude pacit... nasmu drobcovi sa nepaci ked na nas nevidi- raz nam chudacik taky zachvat placu chytil 😔 😕
a inak i my mame doma jedoska- nam sa, ale i tak do zadu hadze, neviem teraz je uz cas ked im treba i na ritku dat, aby vedeli ze toto sa nesmie- uz si to zapametaju, ci este skoro ?

olifcek
28. dec 2010

@hajdylca nasa uz tak poriadne trucuje... po prstekoch uz dostala... no no no funguje... ale je to s nou hrozne, jakmile nie je po jej, neskutocne trucuje, krici, kope, snazi sa bit ruckou, mrnci... chjo...

alex
28. dec 2010

ahojte,
no tak myslím, že už každé bábo sa začína prejavovať a snaží sa vydobiť si svoje. Náš je tiež jedoš. Hádže sa, kope nohami, ak mu zoberiem niečo, čo si uchmatol a napatrí to do jeho ručičiek.
Inak dnes mi spal poobede skoro tri hodinky, som bola v šoku normálne. Išiel preto spať neskôr, ale spí od trištvrte na desať, tak som zvedavá dokedy.

olifcek
28. dec 2010

@alex pockaj este dva mesiace... to, co vystraja Oliv teraz... by som neverila, kebyze nezazijem... 😕 je to poriadny rozdiel v tom, ako strajkovala ked mala 10.mesiacov, ako ked to robi teraz...

hajdylca
28. dec 2010

@olifcek to ani nehovor, ze to bude este horsie 😕 😲 najhorsie je ze mna zacal drobec hryzt, a neviem ako ho to oducit, uz dostal i po ritke, ked mu schovam didik tak place, ale ked mu ho dam znova tak zase ma hryzie, ak skriknem auu tak sa len usmieva, nono je tiez velka sranda...
@alex videla som ze Kubko ma krasnu hojdacku- o co ju mate pripevnenu ?

alex
28. dec 2010

@olifcek no však keď už bude väčší, isto sa aj o zem hodí, s tým úplne rátam 😀
A Olivka ešte nespinká, čo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre