Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

sisiska
26. dec 2009

olif, blumka ma pravdu, zltacka je celkom bezna u narodenych deticiek...aj ked kazda mama pri svojom drobcekovi dost preziva aj bezne neduhy...

maculik
26. dec 2009

sisiska, to hej, keby odtiekla naraz, tak to by bola ina mlaka 😀

janielah
26. dec 2009

maci, nova fotka 😉
no...skusim sa opytat zuci, ked sa zjavi, ona robila s olifkou tu prvu tabulku, nie? alebo to bola Alex? No zistim. Ja by som sa aj na to dala, len by som potrebovala dokladnu intruktaz na ten excel, alebo co... 😕

siska, to bol urcite vytok, ja to mavam tiez raz - dva krat denne, take vacsie mnozstvo..ale nic mi nepretecie mimo intimky...
(teda ked si nekychnem a necvrknem ... 🙄 )

olifcek
26. dec 2009

Tu tabulku som robila ja, ali ju ,,fotila,, sem x;o)

olifcek
26. dec 2009

Vcera si vahu drzala uz druhy den a to na 1820g, no uvidime, co urobi ta prekliata zltacka.

maculik
26. dec 2009

jani hej 🙂
olif, no hadam si to udrzi, ked tak pekne papate. A ked je pod tym svetlom, tak Ti ju asi ani do narucia nedaju, ci hej? A ocinko ju uz pestoval?

olifcek
26. dec 2009

Macu, malinka sa vraj od zaciatku ukazkovo prisaje vzdy. Uz 4x sme to skusili. Drobcek je sikulka, krasne taha a pekne hlada, len mamina jej nevie pomoct. Dnes vypila naraz 10ml z prsnika

olifcek
26. dec 2009

Macu ee, otecko este nemoze do naruce...a ja ju radsej nechcem vyberat, kym je pod svetlom, nech silneje drobcek moj. Tak chcem, aby uz priberat zacala

janielah
26. dec 2009

a zo zltacky by mala stratit na vahe oli?

olifcek
26. dec 2009

Jani, babo vraj moze odmietat papu...no drobcek neodmieta, zatial. A aj keby, tak jej to vraj nedovolia...chjo

janielah
26. dec 2009

joj, Oli, a co myslis, kolko dni este treba, aby mala zosilnela? Ako sa citis ty? Manzel je kazdy den s tebou?

maculik
26. dec 2009

jeeej olif, tak super, ze malinka je taka prisavka 😵 🙂 To je dobre, ze neodmieta, kedze aj z flasky ju krmite, ale ona asi citi, ze lepsie je to priamo od maminky 🙂
a jasne, ze je lepsie, nech pekne sa pod svetlom lieci, ved pestovania si vsetci este uzijete a radsej nech je silna a zdravucka, aby vas rychlo pustili domov.

pridala som par foto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

olifcek
26. dec 2009

Blumka lezim uz druhy den s tou babou, co Ti dala o mne v den porodu info, hehe-zabudla som jej meno. K nej ma vcera prestahovali, ma dievcatko, Nina, 3460g, 52cm, 37tt, ale nedycha zatial sama..

olifcek
26. dec 2009

posielam link na video nasej malej

https://www.youtube.com/watch?v=h1VGE-oe9W4

otecko

olifcek
26. dec 2009

Macu, Blum, krasne fotky Manzelik je s nami vzdy, ked moze...netrufam si odhadnut, kedy zacne drobcek priberat. Kazdopadne uz mame dnes 7 dni

blumka
26. dec 2009

uff..olif to uz aj ona porodila? (erika sa vola 😉 )...ale to bolo neplanovane, ze? lebo jej davali este tak dva tyzdne cas... malinka asi este nemala dovyvijane plucka...
olifka, pri zltacke byvaju deticky spave preto malinko papaju a nepriberaju ako by mali ale tvoja je papkacka poriadna...super..tesim sa s vami 😵

olifcek
26. dec 2009

Blum, jo, neplanovane veru. Dakujem za bonz mena, chi. Otecko, dakujem za pridanie videa, si SUPER! baby, skuste video aj ohodnotit, som zvedava, chi

janielah
26. dec 2009

jaka je malinka Oli, krasnucka, uplne bezbranne babatko...a ocino ako ju s laskou hladi....

olifcek
26. dec 2009

Jani, ze? Fakt je to nas drobcek...jo, manzelik je skvely tato a verim, ze to ma tazke...malu nevidi kazdy den, nemoze ju mat zatial v naruci, ani ja niesom doma...

olifcek
26. dec 2009

Neviem, preco to mame tak stazene, ale uz sa tesim, az budeme vsetci traja spolu a uzivat si krasy zivota

maculik
26. dec 2009

olif, ja som sa uplne rozcitlivela pri tom 😵 Malinka je nadherna, a ako sa na zaciatku, ked ju ocko hladkal po nozke, zacala natahovat a potom, ked ju chcel po hlavicke, tak zacala rozhadzovat ruckami a nozkami, akoby sa jedovala, ze ju rusi zo spanku 😀 Ale aka spokojnucka tam je, no krasna bambulka 😵

olifcek
26. dec 2009

Macu, jo, a vies ako vela sa usmieva? Je fakt podarenucka. Ked som ju mala v naruci a hovorila na nu, vobec ju nezaujimal prsnik, usmievala sa, je tak nadherna...ja viem, kazdej mamke sa vlastne babo paci...

supi
26. dec 2009

olif mala je tak nadherna, Boze az mi slzy isli. Drzte sa myslim na Vas at pekne papate a priberate. 😵

supi
26. dec 2009

Olif a v ktorom tyzdni sa mala presne narodila? Ja uz mam 2 den tvrde brucho ako kamen, neviem co to ma byt...
Doteraz som ho mala vzdy na vecer tvrde ale cez noc zmaklo a teraz nic ☹

blumka
26. dec 2009

olif, krasnucka je.. 😵 😵

olifcek
26. dec 2009

Supi podla usg 32tt+4dni, ale podla vyvinu drobceka, ked uz prisla na svet, to bolo tusim 35tt, to sa musim opytat. Ale ako zistujem, tt nerozhoduje...je tu pestre vselico..

olifcek
26. dec 2009

Dakujem, ano, je to nas krasny drobcek...inak uz treti den odsavam tak 3-4x po 60ml, chi

maculik
26. dec 2009

kocky, idem buvat, tak pekny vecer a dobru noc 🙂

olifcek
26. dec 2009

Macu pa

zucana
26. dec 2009

cafte baby tak nasi uz prisli....vymenili sme si darceky...doniesli plnu krabicu pre viki...a potom sme spravili kacicu a mamina doniesla super kapustu a kolace...tak som sa prejedla ze ani nevidim...juuj ake dobre...
lokse zozali velky uspech a musim povedat ze sa naozaj vydarili...
Recept baby:
uvarim zemiaky, necham ochladit, pretlacim cez velky lysovac (ako cesnak ale na zemianky- maju v IKEA), pridam trochu hladkej muky a soli a valam male gulicky natenucko s vela muky a potom peciem na panvici bez oleja a po dvoch urobenych vzdy ocistim od spalenej muky z panvice..potom omastim....
inak piplacka ale stoji za to 😉
inak telka mi stale nejde lebo ten dekoder je asi zly...takze v pondelok dalsia sanca...pokus teda
olif s maminou sme pozerali to video je nadherna ta malinka....juuj nech uz aj viki je tu snami 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre