Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
20. jan 2010

ja mam rada horory len od kedy mam dieta tak nemozem pozerat kde ucinkuju deti aj thrilery a to bude tym ze ked bola mamina so mnou v 9 mesiaci bola v kine na celustiach ze som len tak skakala v brusku 😀

garonka
20. jan 2010

kati ja som čítala od Urbaníkovej som sa nasmiala na z tych knih a tu knihu čo maš to je o čarodejnici? vedma je čarodejka nie?

garonka
20. jan 2010

alex 😀 😀 😀 😀 ja len som herečka ale v noci budím draheho že idem na wecko a zasvietim skoro v celom byte a on sa smeje či ma na mňa davať pozor 😀

garonka
20. jan 2010

blumka varí puding 😀

katina2209
20. jan 2010

ano gari ale je to super skus pozriet na nete Tajomstvo Nicolasa Flamela toto je uz tretia cast a stvrta mi vyjde az niekedy v lete mozno

katina2209
20. jan 2010

no ale ja sa s vami uz vazne lucim musim ist do polohy lezmo lebo mi hrozne tvrdne brusko a zacinaju mi poslickovia tak radsej lahnem 🙂

garonka
20. jan 2010

kati kuknem a to sa da i z netu objednať? ja mam rada všetky knihy aj toho Paula Coelha som čítala super 🙂 a aj da vinciho kod no to už bolo pre mňa ťažke tu knihu pochopiť 😅

garonka
20. jan 2010

kati hajde do hajan a držím prsty na poradni a daj vedieť čo a ako
dobru nocku 😉

blumka
20. jan 2010

nevarim 😀 😀 sak cakam ze mi posles 😀 😀
ja by som horor nemohla pozerat...raz som pozerala nezvratny osud asi dvojka to bola a ptoom som zo sna kricala...ja take nerada ☹
gari co si citala od Coelha?

garonka
20. jan 2010

blumka čítala som Alchymista a Jedenasť minut super knihy
pošlem rano drahy ide do Krasnej kdesi dačo vybaviť tak vstavaj o siedmej rano 😀
no ten nezvratny osud 4 sranda ako ľudske organy tam poletuju, asi mi šibe alebo čo 🙄 🤐

blumka
20. jan 2010

fuuuj, to co pozeras? 😝 😝
alchymista je moja number one kniha 😉 ja citam v podstate vsetky Coelhove knihy ako vychadzaju za radom..ale na tuto nema ziadna 😉
manzel aj Tete budu o siedmej hore, tak nech im ho necha, ja si spapam ked vstanem 😀

alex
20. jan 2010

no tak ja čítam skôr také pre ženy ako Vasilková, Urbaníková a tak.

garonka
20. jan 2010

blumi ja mam rada horory fakt 🤐
no tie knihy od neho su super tak sa perfektne čítaju 😉

alex aj ja čítam od Vasilkovej a Urbaníkovej mam od nich všetky knihy a sranda na vianoce som dostala od draheho knihu od urbaníkovej všetko alebo nič 3 časť a tu mam doma tak sme darovali svokre 😉

blumka
20. jan 2010

no kocky, lucim sa s vami...dobru nocku... 😉

garonka
20. jan 2010

blumi dobru nocku a pekne sničky 😵

garonka
20. jan 2010

ja idem zapriahnuť draheho takisto do postele nech sa tu nevaľam sama a rano mi treba vstávať o pol 6 😨

dobru nocku vam všetkym a aj bruškam 😉

alex
20. jan 2010

Dobrú nocku! aj ja by som mala drahého nahnať do postele, lebo pozerá telku a pritom o piatej ráno vstáva.

garonka
20. jan 2010

môj si pečie jaternice on nieje normalny 😲 a ja ho môžem stokrat volať do postele a vstava tak skoro ako ja 😝

tak sa uložím sama

ešte raz vam dobru nocku 😵

alex
20. jan 2010

no môjmu mužíkovi sa do postieľky ešte nechce, tak čo s ním...

ewelyne
21. jan 2010

ahojte sovy 🙂

hajdy, supis, ze ste oki 🙂 drzkajte sa davajte na seba pozor.

vlastne vsetky davajte na seba pozor 🙂 a oddychujte ak sa da 🙂

ja som sla zasa spat horko tazko o druhej a vstala o siestej... vsetko bez budika... asi zasa prespim pol dna...chjo...

akurat som si dala mini ranajky a idem prasknut ani sa nemozem pohnut.... 😅

blumka
21. jan 2010

jeeeeeeeezis baby, to bola noc....Terezka sa milionkrat zobudila, stale cosi....este o jednej sme boli hore.. vyzeram takto 🙄
gari, kde mam ten puding? 😀 😀

deda
21. jan 2010

ahojte, dnes to bola hrozna noc, lahla som si o 22.30 a do 23.30 som bola 7 krat na zachode cikať neviem čo ten moj maly vystrajal v bruchu, nedal mi spať, stale sa zapieral o mechur a mala som pocit že ma talm štucha s niečim, do toho buchnaty a kopance, stale tvrdlo brucho, do 1.30 hore a potom asi tak každu hodinu, ešte sme boli v noci aj papať jogurt a banán....a o tom čo sa mi snivalo za hovadiny sa radšej navyjadrujem.....

mmaarrttiinnaa
21. jan 2010

ahojte ja idem dnes na ctg do nemocnice som zvedava co mi povedia dufam ze mi urobia aj utz aby som vedela ci sa malicky odmotal z tej pupocnej snury ked ju bude mat stale okolo krku budem trvat na sekcii

potom este do skoly a domov pridem okolo pol 8 to uz nieje pre mna uz im v tej skole poviem ze pridem az po porode 😉

martinaj
21. jan 2010

dobre ranko 😀 ja som spala celkom fajn, len s 3 prestavkami 😀
aj ja som zavisla na pudingu s jahodami a piskotami, ale moj muz ho uz ani vidiet nemoze 😀
inak dnes ma narodky 😀 tak som mu povedala, ze na veceru ho pozvem a ako darcek nech bere, ze mu porodim syna 😀

blumka
21. jan 2010

marti, a este aj na valentina mame toho roku o darceky postarane, nie? 😉

martinaj
21. jan 2010

tak tak blumka 😀 no som zvedava, co mozem ja od neho cakat 😀

maculik
21. jan 2010

Ahojte,
aj ja dnes idem na poradnu, som na pol12 objednana, tak som zvedava, co nove.
Noc bola otras, aj ked Adelka bola hore len raz a potom az 6,15 na mliecko a este zaspala do pol8, no ja som nemohla zaspat, ked som konecne zaspala, tak manzel dosiel o 1, som sa zobudila, no a potom som sa uz len prehadzovala, az som to o 4 vzdala a isla si do kuchyne citat az do 5,45. Takze som uplne hotova 😝
Ale ved na ctg si mozem zdriemnut, dnes si knihu neberiem, a potom si lahnem k malej, asi uz bude spat, ked dojdem z poradne.

drzim palce aj ostatnym na poradni a som zvedava na novinky 🙂

supi
21. jan 2010

Ahojte, mala olivka je nadherna!!!! Aj ja uz chceeeeeem 😵

Vcera som si isla vybavit epiduralku (stretla som sa tam s lolkou 🙂 )
no ale nakolko mam vo vsetkom take "stastie" tak epidural mi nepovolili bo v Ruzinove ju robia iba s mezocainom a ja mam na neho alergiu.
Takze sa viac menej rozhodlo o mojom osude 😢 😢 ze 99,9% pojdem sekciou a pod celkovou narkozou tak asi 4.2. este chcem skusit ci by sa nedalo 2.2 ale asi bude plno.

Boze ja nechcem celkovu narkozu, hrozne sa bojim, a vobec.... nechcem ani sekciu, fnuuuuuuk 😢 😢 😢

lolka
21. jan 2010

dobre ranko 😉
ja som mala tiez rusnu noc, len wc-ko a prevalovanie sa z jednej strany na druhu + prehadzovanie vankusa pod brucho 😒 no a k tomu uplne desne sny....

supi, no, uz si nevyberies 😖 jedine, ze by sa mala posledne dni otocila hlavickou dole a isla by si bez EPI. tej celkovej narkozy sa neboj, ja som v nej bola uz 4x a da sa to zvladnut 😵 a kazda bola ina....to zalezalo od operacie.

matka331
21. jan 2010

supi ja tiez ma naplanovanu sekciu 4.2 a ked som vcera bola na are tak mi tam doktorka hovorila ze spinal je lepsii ako celkova anesteza ..ale ja som sitiez este nevybrala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre