Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
26. júl 2010

@juliakocka sudokrem nezabera na tie zapareniny??

laxity
26. júl 2010

dobré ránko

@zoska to ma mrzí ☹ , snáď sa to vráti do normálu...moja tiež dosť cestuje po celej postieľke, ale aspoň spinká...a používate aj vankúšik? Bo ja nie...lebo keď som jej dávala ten klinový, tak hneď bola z neho dolu 😕

ani neviem čo dnes...počasie na nič, ale asi predsa pôjdeme von, dám jej kryt proti daždu a ja si vezmen dáždik 😕

laxity
26. júl 2010

@olifcek 😀

lenica81
26. júl 2010

ranko dievcata...
tak po vikende som tu opat... a mam teda co docitavat... 😀

vikend fajn, az na to trapenie s cestovanim... uz teraz mam strach zo soboty, opat cestujeme... 🙄 a samo, ze som mala depku, ale to uz preslo a nemozem si niektore veci pripustat predtym, ako sa stanu... 😅
v piatok sme cestovali a poobede az do vecera posedeli a pokecali... v sobotu sme boli na strbskom plese, krasne bolo, vsetci sme boli oslahani slnkom, takze bola na nas vecer podivana - s ruzovymi nosmi a celami... maleho som nakremovala, ale nozky nie, sak mal nohavice, ale kto mal vediet, ze taka palava bude a ako sme ho nosili na rukach na odgrgnutie a ked bol nervozny, tak mu trosku nozky trcali... no co uz... meteo sa zase o den seklo... 😠 😀
a vcera opat cesta... maly 2x tak hisacil, az od unavy odpadol... nemoze sa mu nieco stat... 😕 😢

suzon78
26. júl 2010

@blumka héééj tak to si prvá čo povedala, že sa na mňa podobá, aspoň niekto 😉 no má tatovu hlavičku, ale moje oči, ušká a pusu 😀

suzon78
26. júl 2010

@rivatha moja je tiež maniak na TV, už ju radšej vypínam, lebo je ako zhypnotizovaná...

lenica81
26. júl 2010

@zoska... no my noci teraz divoke... neviem, ci to ma z obdobia horucav, ale ked zaspi medzi 8-9, tak je do polnoci hore 1x a potom o 3, 4, a o 5 budicek... no co ti poviem... a ako sme boli cez vikend prec tak okolo pol 2 a 4 bol proste hore... min. na pol hodku... 🙄 tak kamoska, co tam mala 3mesacneho, ten si spinkal od 9 do pol 6-6... 😅 tak jej je sveta zit... 😀 napr. moj aj teraz spi uz hodku, ja som si tiez lahla, a myslite, ze zaspim, hovprd... 🙄 tak som dala prat a nastriekala kupelku a wcko, idem vydrhnut a potom kvety, prach a este uvidim... 😎

laxity
26. júl 2010

@selyma Klaudike dodatočne všetko najlepšie prajem 😉

suzon78
26. júl 2010

@zoska jéj zosi vy ste už tiež akí veľkí, malá je zlatučká akú má fešácku bundičku 😵

zoska
26. júl 2010

@laxity ja klinovy nemam vobec a matrac mam v postielke uz rovno davno...mala som kedysi vyvyseny kvoli grckaniu, ale to uz asi 2 mesiace nemam....uff precitala som pr tem...niesom v tom rozhodne sama, ibaze uz mam malo energie a zacinam byt niekedy na malu zla z tej nervozity ☹ a ona to samozrejme vyciti je este horsia...teraz je nastastie ok, hra sa na deke blaboce, ja si robim v kuchynia nakukam sem....rano pospala este 40minut, no ale to sa mne neoplati ani spat, lebo by som bola este viac mimo 😒

@lenica81 aj my mame obcas taky problem pri cestovani, nechce byt v tom vajci ani za svet...preto chodime do auta az ked je unavena a vtedy zaspi vzdy....minule dokonca prespala celu cestu do BA, aj naspat potom, tak dlho nespava ani v kociku.... proste sme pockali ked bola uz 2 hodky hore, nakrmili, odgrgli a isli do auta a tam zalomila....aj na chalupu a j z chalupy sme to tak robili....toto jedine zabera 😉

zoska
26. júl 2010

@suzon78 dakujeme 😉 bundicku sme zdedili po neterke, uz bude pomaly mala, tak som si neodpustila aspon raz ju obliect...

lenica81
26. júl 2010

@zoska no to je fajn... aj my to tak robime, ale zacarovana krizovatka v ziline pri tescu... 😨 zastavime na semafore a reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeev... a potom dame papat, chvilu cakame, ale ked mame ist do lipian alebo kosic, tak cakat po kazdom prebudeni 3 hodky, co mi teraz hore vydrzi, tak to by sme cestovali dlhsie ako do chorvatska alebo bulharska na dovolenku... tak preto je to take umorne... 😔 asi pokym nebude normalna sedacka, nevydrzi, lebo cca takych 20 min je v poho, a potom uz zacne krivit pusinku a to mozem aj spievat, hrkat, gulat ocami a vyplazovat jazyk kolko chcem a proste to nezabera... ☹

lenica81
26. júl 2010

inak klaudike a jakubkovi vsetko naj, hlavne nech su zdravucki a prinasaju len radost a usmevy na tvar rodicov... 😵

lenica81
26. júl 2010

@zoska dufam, teda ze aspon potom vydrzi... ale spoliehat sa na to asi nemozem... 😅

zoska
26. júl 2010

@lenica81 jaaj leni, to som nemyslela az take dlhe cestovanie ☹ nasa vydrzala spat 2,5hodiny najdlhsie....inak ked pojdeme do Talianska tak neviem ako to urobime...zatal sme dohodnuti s mm tak ze vystartujeme rano a ked sa mala zobudi tak kdesi odstavime auto dame obed poprechadzame a potom dudeme pokracovat a cestou naspat pojdeme s prestavkou v rakusku, prespime v nejakom hoteli... cize tiez nam to potrva akoby sme isli do bulharska, aleradsej takto ako pocuvat tie revy 😒

zoska
26. júl 2010

ahaa takto sa moja mamina hra s Neli 😵

https://www.youtube.com/watch?v=F7dg3aJOT1Y
suzon78
26. júl 2010

Baby aj Vám detičky po jedle aj tak po hodine blinkajú? Moja nezvykla, ale teraz, ako si viac dvíha nožičky a dáva rúčky do pusky stále, tak často ....tak za polievkovú lyžicu vyblinká 😒

suzon78
26. júl 2010

@zoska jéj aká zlatáááá aké šidielko to je, a inak aj moju zaujímajú len tie oblúky na čom držia hračky a hračky si vôbec nevšíma 😀

zoska
26. júl 2010

@suzon78 šidlo je to riadne, nevydrzi v klude ani chvilu 😅
a my grckame stale, a je pravda ze teraz ked sa viacej hybe tak castejsie, niekedy aj 2hodiny po krmeni...je to o.k. take mnozstvo ako tvoja vygrcne je v poriadku, keby to bolo stale a vela a oblukom, tak by islo asi o reflux, ale toto je o.k. 😉

zoska
26. júl 2010

uspala som dieta, idem varit 😉

laxity
26. júl 2010

@zoska zlatunká...keď len hračky tam má povešané a oblizuje tie oblúky 😀 ....vidno, že maminka Neli ľúbi, ako je krásne pri nej....to u nás nehrozí 😔

laxity
26. júl 2010

ja raňajkujem a keby ste videli moje dieťa ako na mňa totál kuká...je pohľadom...som zvedavá na prvé príkrmy 🙂

zoska
26. júl 2010

@laxity dik 😉 a netrap sa kvoli rodicom prosim ☹
a inak ja nemozem pri malej papat ani pit, minule mi skoro zuby vybila ako capla po pohari co som z neho pila, vsetko ju zaujima a lyzicka ma magicku moc asi 😀
dnes ked som ju rano kojila som sa isla napit caju a ona to zbadala, zasekla bradavku medzi dasna a sledoval salku...no auuu 😅

zoska
26. júl 2010

varim tie cestoviny na sladko, neviem uz kto dal recept, ale potom dam vediet ake to bolo 😉

lenica81
26. júl 2010

inak akurat docitavam a ste sa bavili o tej nehode na priecesti s babom bez sedacky... my sme v piatok stali v ziline a cakala som, kym mm pripravi auto a autosedacku, aby som maleho do nej napratala, v tieni a predo mnou auto-skodovka a tam zenska drzi male dievcatko na rukach... 😨 ma skoro trafilo a tak si vravim, vcera v spravach taka tragedia a toto... niektori ludia to maju zjavne na haku... 😔

blumka
26. júl 2010

ahojte zeny, uz sme spat v Ke, dosli sme vcera vecer, aj som vam pisala taky dlhy prispevok a mi ho vymazalo ako som odosielala tak ma to natoto ze som sla radsej spat 😀 juli jasne ze cestou nespala, ale bola ticho, hrala sa..terezka pozerala dvd, takze cesta celkom fajn, akurat ze ja som sa u maminy prezrala tak mi bolo zle 😅 tak mi treba 😀
pridala som vas co ste chceli do sukromnej temy, tak mozte sa ist vyzalovat 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex
26. júl 2010

Dobré ránko 🙂 my sme pred chvíľkou vstávali.

raa2
26. júl 2010

@lenica81 skus vodu do flase dat a s tou hrkat, z toho je maly uneseny, tiez nechce spavat, ked chodievame do ziliny alebo niekam, on je z toho hotovy ked mu hrkam s flaskou v ruke 😀 😲

laxity
26. júl 2010

@alex 🙂 a Natálka pred chvíľkou práve zaspala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre