Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
30. dec 2009

zuci, ja som tiez vcera prala prvu varku a dnes druhu..deky a obliecky a hniezdo mam uz vyprate lebo to pouziva este Tete, takze to mi odpadla robota 😉

blumka
30. dec 2009

no babulky lucim sa, dosla partia z oravy tak sa idem venovat

olifcek
30. dec 2009

gari no cvicime ododnes nozicky aby ich mala peknucke...niekedy ich totiz vykopkava dovnutra, teda chodidla, tak toto cvicenim dame prec, nastastie...x;o) 1x plackala, ale teraz ee, co ma veeelmi tesilo. papame z prsnika i z flase, ale...o deviatej zjedla 100ml, cize uz mam co robit...snad teraz este ma dost, a okolo 20.0 idem odsavat, a pokusim sa odsat hodne...snad to vyjde...snad vela vody vypit pomoze na viac mliecka...

marti jo tak, pichali mi kortokoidy na plucka malej, no pichali ich edste jednej babe, ktorej mala mala ukonceny 37tt, ale tam to nepomohlo, babo je o poschodie nizsie a je na pristrojoch...

baby, pamatate? ja som riesila dva dni, ze mi je ako pri menzese, paq to preslo ale v ten vecer ma uz vzali do nemocky...nechcem ale strasit

suzon78
30. dec 2009

jasné zuci, mne v obchode doporučiki takú veľkú plienku namiesto osušky pre malú, zo začiatku úplne stačí, neskôr by som chcela takú osušku so zahnutým jedným koncom na hlavičku 😉

maminnka
30. dec 2009

Alex, Suzon: obe mate nadherne fotky... jedny su take intimne, Suzon a druhe take s napadom, Alex 🙂

suzon78
30. dec 2009

olif , jéééj tak to ma teší, malá je riadny papkáčik, len tak ďalej a už si ju budeš držať v náručí a kojiť domka 🙂
no tie kŕče ma v noci riadne prekvapili, dúfam, že už dnes bude všetko ok ☹ v utoro idem na kontrolu, tak sa popýtam doktorky, čo to malo byť...
jémine a čo je s tám babenkom v 37tt, človek by si myslel, že v takom tt by už nemal byť problém a vidíš, každé bábo je asi iné...

suzon78
30. dec 2009

mami , díííky 😉 dúfam, že sme to neprehnali 😕

janielah
30. dec 2009

ahojte, babky fakt nestraste este...staci nam zatial olifka, ok?
ja som sa dnes zasa pohadala s manzzelom a teraz sa mi chce stale plakat...ja to nechapem..
keby som nebola tehotna, tak sa idem pekne prevetrat von a kaslem na to...ale takto.... 😖

olifcek
30. dec 2009

jani a hadka bola o com? nieco vazne, ci banalita?

zucana
30. dec 2009

jani my sme mali hadavy minuly tyzden...esteze ma potom nechal samu doma...to som sa prevetravala...ale to su fakt hormony aj moje aj jeho 😉
prave tu bola svokra ze zajtra nejdu prec lebo svokor neni na tom este moc dobre...ze ci nebudeme jest silvestrovsku veceru spolu...no som zvedava co na to muzik 😀 😕 isto nebude nadseny....
aj ked mne je to 7 ved sa iba najeme spolu....

janielah
30. dec 2009

taka blbost to bola, lenze ja nenavidim, ked je nieco nevyriesene, alebo vladne to take napate ticho...a on je teraz v izbe, serie na mna, a ja mam potom do placu malicko....

maminnka
30. dec 2009

Suzon, ale kdeze, neprehnali... prave naopak, su krasne jemne, decentne, ale zaroven take intimne, ze toto brusko je len vase 🙂 velmi sa mi pacia!

suzon78
30. dec 2009

jani, netráp sa, udobrovanie je najkrajšie 😉 , ja som teraz tiež precitlivelá a ten môj ma dnes tiež naštval aj som si trošku poplakala a už je všetko ok, práve mi robí večeru...teraz som hrozná, naštvem sa pre hociakú blbosť.

andrea2603
30. dec 2009

ahojte.
dievčatá ,fotky sú super 🙂

Ja sa mám zatiaľ fajn, ešte aj v práci mi chutí byť čím ďalej tým viac 😉 . Len tie hrozné noci, viac som hore ako spím 😒 .
Ja mám poradne od 30tt každé 2týždne.

suzon78
30. dec 2009

ďakujem mami si zlatá aj mužík sa usmieva, keď som mu povedala, že si pochválila... 😉

suzon78
30. dec 2009

jani, nedus to v sebe, ja to tiež nemám rada, keď sú veci nedoriešené, som potom zbytočne napätá a tvrdne mi bruško, nestojí to za to...keď treba tak si poplačem slzy uvoľňujú a my ženy si ich môžeme dovoliť. Niekedy si poviem, že kvôli malej teraz nie je na mieste hrdosť a aj keď viem, že manžel urobil chybu idem za ním ja a udobrím sa prvá a preberiem si to s ním, čo ma trápi...tak skús 😉

olifcek
30. dec 2009

jani jj, muzi nam niekedy chcu pomoct radami a neuvedomuju si, ze my chceme len vypocut...teda ten moj manzelik to, vie, ale vidim na kazdom rohu ako si parik chce pomoct, ale tym, ze kazdy je nauceny inak, tak im to nejde. muzi proste riesia, a zeny sa rozpravaju x;O)

janielah
30. dec 2009

jezis, suzon, ja si zasa hovorim, ze on ma vediet, ze ako sa asi citim´, ked som tehotna a ze preco nepride on za mnou...
a to ma teraz hneva, ze nevie toto pochopit a nepride za mnou on...ale tak ja vydrzim, len aby jeho to potom nemrzelo...

olifcek
30. dec 2009

jani on nevie, co Ty chces x;O) nema to ako vediet, nikdy nebol zena...x;o) on sa mozno stiahol, lebo si mysi, ze potrebujes byt sama, tak ako i on, aby ste sa ukludnili....citala som od John Greya knihy, chii

suzon78
30. dec 2009

vieš jani, ten môj tiež niekedy zabúda, že som tehotná a že malá cíti to čo ja teraz a že by mal byť ohľaduplný...občas im to treba pripomenúť, muži nevedia čítať naše myšlienky...na to som už prišla, občas si pripadám ako otrepaný gramofón 😉

janielah
30. dec 2009

no neviem, ved by ma uz mohol poznat, nie? zajtra skoro rano mu zacina stvordnova sichta a on je radsej sam v izbe.. toto ma hneva...a urcite ani veceru nebude chciet, on lubi takto trucovat potom..
a ake su to knizky? ja zatial som citala len jednu takuto od Zucanky, co mi poradila...

olifcek
30. dec 2009

jjanka su to uzasne knihy, ja som sa nasmiala, pretoze to co pise, je fakt pravdou x;o) JOhn Grey muzi su z marsu,z eny z venuse a pod. x;O)

suzon78
30. dec 2009

ano i ja som kedysi čítala knihu muži sú z marsu a ženy s venuše, len bolo by dobré, keby si ju prečítali aj muži 😉

maminnka
30. dec 2009

suhlasim s Olif, muzi nikdy nebudu vediet, ako sa citime. Oni si myslia, ze rozmyslame rovnako ako oni. Im treba vzdy vsetko na rovinu povedat, co od nich chceme. Vycitovat vedia iba zeny. Odkedy toto viem, je u nas vacsia pohoda a aj porozumenie.

poviem priklad, aj ked trocha odveci: poviete mu: mohol by si prosim Ta, vyniest smeti?". On povie: "ano, mohol" a sedi si dalej. Vas ide rozhodit od jedu, co sa teda nedvihne a nejde??? On na vas pozera ako vyorana mys. Ved ste sa ho pytali, ci moze, nie ci ich ide vyniest TERAZ... podla mna im treba povedat vsetko presne od slova do slova a potom to vzajomne krasne funguje.

andrea2603
30. dec 2009

maminnka, presne ako píšeš. Chlapovi treba povedať vždy všetko jasne a stručne, aby pochopil a konal 😉

suzon78
30. dec 2009

presne tak mami, i ja to tak doma už praktizujem, trošku mi trvalo kým som na to prišla, ale teraz to už finguje 😉 Jediné čo mi príde trošku ľúto je, že mužík mi často nehovorí, že ma ľúbi..vždy sa ho musím opýtať a on povie, ale veď to vieš, že ťa ľúbim...dáva to skutkami najavo a nie slovami..

blumka
30. dec 2009

ach ti chlapi... 😀 suhlasim s tym ze im vsetko treba povedat na rovinu, ale aj s tym, ze by sa mohli trosku posnazit nam vyjst v ustrety a hlavne ked sme tehu a vedia ze to s nami mava 😉
suzon, my s muzom "hrame" taku hru...vies ako si ludia hovoria, ze lubim ta, druhy povie ale ja teba viac a ten prvy ale, ja teba najviac a maj pekny den a ty este krajsi a ty najkrajsi..a tak dookola az nakoniec oni doma s mamou vymysleli, ze kto prvy cez den povie ze Lubim ta najviac, maj najkrajsi den, tak vyhrava 😀 😀 tak sa teraz s muzom akoze pretekame kto to u nas doma povie prvy...je to sranda, lebo vacsinou vyhrava on, kedze chodi spat o polnoci a vtedy mi to povie a uz to plati na novy den a ja potom nemam sancu, ale aspon tie slova povie a ja viem ze to aj tak citi...proste berieme to tak s humorom... 😀 😀

zucana
30. dec 2009

maminka dobry priklad...ale poviem ti aj ked im to povies ze TERAZ aj tak to chapu ze staci aj potom.... 😀
to z marsu a venuse som aj ja citala ale velmi davno...
a je pravda ze my chceme sa len vyrozpravat a oni radia a radia a este ma to vytoci viac 😀
a jani aj keby prisiel isto by si to chapala inak lebo teraz mame take hormony ze ani nevies ako by si reagovala...aspon mne sa to teda stava...
ja som sa inak naucila jednu vec:
ked sa hadame resp. riesime nieco s muzom on ma vobec nepocuva resp. si neuvedomuje co mu hovorim...muzi totiz nevedia robit dve veci naraz a kedze myslia na to, ze maju pravdu a co nam povedia nezladnu poriadne rozmyslat co im hovorime...preto som si povedala, ze sa hadat nebudem...necham ho vyrozpravat ...trosku sa nahnevam a zahajim samoukludnovanie a potom mu napisem sms alebo mail kde mu vysvetlim presne co sa stalo resp. o co ide a v com je problem...on si to pekne precita, ma cas sa nad tym zamysliet lebo nemusi sa hadat a rozmyslat nad tym co povie a potom pride a vyjadri sa 😉

suzon78
30. dec 2009

jééj blumi tak máte krásny vzťah a ešte zažiješ pri tom vyznávaní kopec srandy 😉

maminnka
30. dec 2009

Zucana, mas pravdu, muzi nevedia robit dve veci naraz. A to vystihuje vsetko. Nevedia mysliet a sucasne pocuvat.

ja sa napriklad bavim, ked moj muz chatuje so svojou mamou aj pol hodinu a ked sa ho potom opytam, co je tam nove, on nevie, nic si z toho nepamata. Juj, to je take zlateeee...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre