Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
19. máj 2010

olif, to vobec nevadi, olivka vyzera spokojna, to je hlavne 🙂
inak, vcera nebol Panelak? Lebo v archive nie je... 😕

zucana
19. máj 2010

bol aj dnes rano akurat som dopozerala 😉
olif mala je nadherna aj segra hovorila 😵

olifcek
19. máj 2010

macu a kde kukas? na huste.tv? bo i ja chcem kuknuuut x;)

macu, zuci, paulinka, daki 😵 😵

olifcek
19. máj 2010

na huste.tv to je x;o)

zucana
19. máj 2010

tak uz spinka 20 min bez zobudenia 😵

zucana
19. máj 2010

kde su vsetci?na ockovaniach?

zucana
19. máj 2010

idem pripravit svieckovu 😉

maculik
19. máj 2010

olif nie, na joj archiv. ale pozriem tam, kde ty, len az poobede 🙂

svetlankat
19. máj 2010

Všetkým čo majú sviatok veľa zdravíčka, nech rastiete do krásy.

garonka
19. máj 2010

želam upršane ranko

i my ideme na poradňu na pol 1 to nas budu očkovať budeme plačkať iste lebo jedna injekcia je veľmi štipľava včera mi doktorka ktora sa o mňa starala ak som bola babo, že jedna je veľmi veľmi štipľava ah jaj
až ma zamrazilo, keď mi bude pichať sestrička ktora je akoby z ineho sveta 😠
a držte nam palčoky nech nas doktorka nepošle kade tade lebo ona furt komusi dohadzuje pacientov

macu tam nemate jojku? i rano chodia reprízy 🙂 ja som zavislak na panelaku kukam večer i rano 😀

andrea2603
19. máj 2010

ahojte.
Lenku som odniesla do škôlky, tak hodinovú prechádzku máme za sebou 🙂
Našťastie už 1.očkovanie máme dávno za sebou, ale 2. nás čaká už v polovici júna ☹
Livka spí rukami pri sebe, Večer, keď ju položím na posteľ v spálni, tak si pekne ruky dá sama vedľa seba, natočí hlavičku do boku a čaká, kedy sa bude papať 🙂 .
Kakať zvykne tak každý 3-5deň, ale bruško ju nebolí.

matesl
19. máj 2010

cafte babyyyy

to vy tu uz len nakupujete? no teda...ja som inak tiez s muzom zavislak, stale malemu nieco kupujem, ale uz som si povedala dost bo od tej velkosti 74 tak do roka mame od rodiny pozicane pekne veci, dokonca po chlapcekovi presne narodenom vo februari, takze by to malo aj velkostne sediet k pocasiu 😉
ale zas nieco moze mat aj nove a svoje, ze jo 🙂

inak mala som tazky vikend, maly stale od pol noci do pol 6 hore asi 4x...neviem jak ho to donaucit, ci mu supnut flasku aby sa poriadne najedol, aj ked on v noci teda taha najlepsie a najintenzivnejsie, ked ho nic nerusi....no a po tazkej sobotnej noci, co mal asi etry zastavene a len sa hadzal, ale spal pri tom, no ja nie...bo som len cakala kedy spusti plac..celiu nedelu som bola hotova a vecer do toho migrena ale taka ze som vecer az vracala, ale vseeetko zo mna vyslo...tak mm ze okupe, akurat som musela asistovat a vtedy ma napinalo 😖 proste som potrebovala byt v tichu a tme...a to este maly nezaspal pri flasi vecer, teda zaspal ale dala som mu um, ze ak som nieco zjedla nech aj on nema problemy...tak som odsala a vyliala...
ale maly vypil 20...na chvilu zaspal a potom plaaac ale taky zalostny...mm ho nevedel utisit, resp. znetrvoznel z toho tak som si ho vzala po sediacky na posteli na ruky a ukolisala ho a ulozila som sa s nim len v polosede na postel aby si nevsimol ze lezi...asi kyselinu zas mal...taksme zaspali...nastastie...inak by som este musela utekat vracat, tak mi bolo zle...

ale co je super od pondelka vieme spat aj doma, sice zaspava na prse, ale ked lezkame spolu tak pospi aj 1,5 hodku, aspon aj ja si oddychnem a nemusim stradovat s kocikom...potrebovala som pospat po takom vikende.

v piatok idem na gyndu zas, stale ma boli v podbrusku, ci je to este tym streptokokom, alebo tym ze ma stale maly kope do brucha...a som, po CS..no neviem, radsej nech to kuknu ako mat nejaky zapal ☹

olifcek
19. máj 2010

oliv vzdy, ked sa vykaka sa rehuna na mna, hehe.....kedysi sa divila, ze co to, az oci plestila...no a ja som jej zacala hovorit, ze to nic a usmievat sa na nu, neskor saskovat a teraz to robi oli zakazdym, hehe

andrea2603
19. máj 2010

Livka kaká potajomky, keď sedí v autosedačke. a to, že je pokakaná zistím tak, že je tam veľmi dlho spokojná a ani nemukne,len sedi a obzerá sa. jej to vôbec nevadí, sedieť v hovníčku 😅

zucana
19. máj 2010

moja sa tiez rehli a tlaci a ja pocujem ked kaka lebo to tak prdne a splech 😀
teraz sa zobudila a kedze robim svieckovu tak som ju odniesla segre do izby aby tam snou lezala segra spi a ona tam jej teraz vykrikuje ju pocut az do kuchyne 😀

garonka
19. máj 2010

mates uf to bol ale víkend zly ☹ ale už lepšie su tie noci? my už druhu noc sa často budíme síce poťaha len trocha ale Tobi sa chce rozpravať, tak ako dnes v noci som ho uložila do hajan presne ako ty posediačky som ho ukolísala šupla do postieľky ale on nie zobudil sa hneď a tymi vyspatymi očkami začal vykecavať joj a ja som tak chcela spať 🙄

my kakame hlučne 😀 skratka je to streľba ako hrom 😀
ale v autosedačke mame všetko vpredu 😅

andrea2603
19. máj 2010

gari 😀

blumka
19. máj 2010

sewas zeny 😀
ja sa k nasej noci nejdem vyjadrovat..matesl, UM nevyriesi nic, to su len take famy...Juli spapa vecer 150ml niekedy aj viac a aj tak sa budi skoro kazdu hodinu , hodinu a pol...papat jej ale nedavam, lebo pri takom objeme co zje 100% nie je hladna, proste jej nieco vadi, mozno ju tlaci brusko, mozno to ze sa uz prevaluje a budi ju to..no neviem...

mne blbne net, takze dnes sa tu asi len malo ukazem...a to pocasie, no comment

garonka
19. máj 2010

adi ale vieš si to predstaviť ak sa nam takto pokaka u lekara? už som ho tak dvakrat umyvala 😀 obrusky by nepomohli 😀

garonka
19. máj 2010

blumi a v Blave maju slnkoooo som pozerala telerano a tam normalne slnečno a my? len prší a prší 😠

blumka
19. máj 2010

gari, ani mi nevrav...vies aku kosu sme mali v obyvacke dnes rano? ze 20 stupnov...normalne som zas musela prikurit, v druhej polovici maja v Kosiciach...nechapacka 😒 ale uz sa ma vraj od dnes oteplovat a na nedelu hlasia 23

garonka
19. máj 2010

blum my tak mame v celom byte 20 stupňov to už na porazenie a ti debilaci teplari nezakuria 😠 a vieš ako to je blbo zakurim v spalni ohrievačom a vojdem do obyvačky no ako v studenej vode ah jaj
23 ? paradaaaaaaa konečne odložim fusak a vetrovky 😉

garonka
19. máj 2010

a čo z toho ak mame zatepleny blok zima je i tak

katina2209
19. máj 2010

Ahojte babulky tak my tiez tazka noc sme aj 4 krat hore a potom sa chce este rozpravat tak mu dam dudlik a on ho vypluje na moju stranu a potom si robi zo mna srandu vypluje ho smerom na tata,aby som ho hladala a nemala zavrete oci..
Zuci, Olif vsetko najlepsie k vyrociu 🙂
Matesl to je hrozny vikend, dufam,ze si uz v poriadku, no nam ako uplynuli 3 mesiace tak je Matko v noci ako vymeneny uz nespi tych prvych 5 hodin max 3 a potom sa budi kazde dve asi....
Mati a boli ste sa v tom necase prechadzat,alebo ste boli len doma a ako sa ma druha Matka?

katina2209
19. máj 2010

Babulky tu je hnusne zamracene rano svietilo slniecko no teraz je zamracene ale chvalabohu neprsi

matesl
19. máj 2010

gari a ja aj preto rozmyslam ci ma neboli to podbrusko z toho ze sa s nim stale takto natahujem a on mi rovno do rany kope...

blumi UM som dala lebo som svoje vyliala...ze ak som nieco zle zjedla a z toho to vracanie, bo obed isiel nestraveny..
blumi a co robis v noci, bo moj v noci len cucka z prsa a neviem kolko vytiahne ale tych 80 isto aspon tolko vzdy odsajem z jedneho...tiez si myslim ze to nie je hlad, mozno sa len ukludnit chce, ale taha stale jak keby tyzden nejedom...a mozno ta kyselina tak ju takto zahana...no neviem, ci ja sa este niekedy vyspiiiim
🤐
baby a v BA teda uz slnko nesvieti a co vidim dost fuuuka 😒 ale pojdem s nim isto von aspon na chvilu aj doobeda aj poobede

garonka
19. máj 2010

mates a utz ti po 600 nedeli nerobili? mne nie nechapem len ma vyšetrila že šecko oki ale ranu citím stale, skus tak Riška prebaľovať aby ťa do bruška nekopol lebo i môj Tobi sem tam kopne a boli ma ten rez

garonka
19. máj 2010

my na balkon aspoň na chvíľku pôjdeme nech troška pospí aby u lekara nehajal

blumka
19. máj 2010

matesl..ja viem ze si mu um dala lebo si svoje vylievala ale si pisala ze ci mu mas dat um ci je hladny a tak..tak ti pisem ze to neni o hlade aby si zbytocne nenahradzovala svoje mliecko 😉
no ja mam Juli stale pri sebe, a kedze nekojim tak jej pcham stale cumlik a taku deku nech si ju zmoli v ruckach, ona sa tym ukludnuje alebo ju tapkam po ritke alebo ked sa uz neda tak fakt ju mam na rukach a kolisem, proste len aby spala...a cusala...vacsinou zaspi ale zas o hodinu je hore tak zas dookola..snazim sa to vsetko robit poleziacky a niekedy sa to da, niekedy musi pomoct aj mm ale teraz je chory takze je to vsetko na mne...
a pobavila ma veta, ci sa este niekedy vyspis 😀 😀 😀 neber to v zlom, len som si spomenula na seba pred dvoma rokmi, ked som mala len Terezku a bola to o tom istom ako je teraz...tiez som bola zufala ale ono to vsetko prejde...a neboj vyspis sa este 😀

maculik
19. máj 2010

garon, nemame, to by sme si museli kupit tu kartu, co ma aj zuci v IT. My vlastne nemame ani nemecke programy, proste sme si telku nedali zaviest, ked chceme spravy alebo nieco, tak je PC a filmov mame na DVD tolko, ze neviem, kedy ich stihneme pozriet 😉

matesl, to ste fakt mali blby vikend. A uz je ti lepsie? Casto mavas tu migrenu?

Kati, ako ekzem? Nam uz zmizol, niekedy ma sice cervene licka, ale to vtedy, ked ho dam napr.spat na nasu plachtu, ktora nie je prana v sensitive, no a tym, ako lezi na bruchu a stale si sucha tvar, tak to ma cervene. Ale to suche uz sme dlho nemali, klop klop.

zuci, ja som svieckovu v zivote nevarila, a tak ju zboznujem.. je to tazke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre