Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
1. jún 2010

@olifcek moja neboj u vas je šecko oki oki, hlavičku držite, i pretočíte sa tak neboj 😵

olifcek
1. jún 2010

pani s ciapockami ma aj toto

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=142776 + ešte sú v rovnakej kvalite aj tehu tričká - na obrázkoch nič moc, ale prišli krásne🙂

olifcek
1. jún 2010

@mmaarrttiinnaa tak gratulujem...i plat dvihnu? 😵

olifcek
1. jún 2010

@garonka praveze sa este z chrbatika na brusko nepretaca, len uz nema daleko...no uz sa posuva dopredu, ked je na brusku a stale ju to bavi viac, hehe

mmaarrttiinnaa
1. jún 2010

olif dufam uvidim co bude ked pridem po materskej do roboty

olifcek
1. jún 2010

ceny na alpine su super..uz aj kukam x;o))) vlavo v menu vyberiete x;o)

garonka
1. jún 2010

@olifcek veď to je dobreeeee, pozri kamoškin synak ma 7 mesiacov a sa nepretočí vôbec a chodieva na rehabillitacie a neriešia to
Tvoja šikuľka je užasna 😉

my tak hryzieme hryzatko mňam 😀

jja
1. jún 2010

baby aj tu su krasne ciapocky...
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=105796

olifcek
1. jún 2010

@garonka hehe..skusim i ja olivke dat hryzatko? Tobi je uzasny x;o)

garonka
1. jún 2010

@olifcek mnooo to hryzatko vydrží tak na par sekund najlepšie su ručky 😀 😀 😀

garonka
1. jún 2010

ja chcem isť vonku a tu v Košicoch je zima, vietor a dažď
a Tobi hajal len hodinku skusim na balkon ho neskôr dať aaaaaale je zima 😠

zucana
1. jún 2010

caute baby my sme sa vratili z ockovania....ta doktorka do bolo nieco strasne vonku maminky sme na nu nadavali aka bola necitliva a buchla jednu injekciu za druhou a rychlo a surovo ani nepockala ze placka a mne povedala ze nech neprehana ze s takymi nohami (akoze plne sadla) ju to tak nemoze boliet no myslela som ze jej tam jednu pridrbem (sorry za vyraz)
a den deti sa tu neoslavuje a chudatko vikinka dostala injekcie....vam vsetko NAJ

a nebavime sa s muzom od vcera vecera a este doteraz sa mi neozval 😒

zucana
1. jún 2010

aspon nieco pozitivne tu je pekne a 26 stupnov....

svetlankat
1. jún 2010

Zuci tak to mas skvely den v uvodzovkach, malinkej mi je velmi luto, taky ludia nemaju co robit doktorov, ale smetiarov.

garonka
1. jún 2010

@zucana to fakt tie doktorky su ako na hlavu a Vikinka vôbec neje tučko je to babätko take ako ma byť 😵

joj zuci jak vam tam fajne teplooo asi sa presťahujeme i my do IT 😅

olifcek
1. jún 2010

@zucana ono je ale asi lepsie, ked to raz dva pichnu...lebo potom si ju uz mozes pomojkat a uz jej nik neublizi, lebo ju uz nedas x;o) ale tie reci, to fakt horor, grrrrr

preco sa nebavite? ved si len nedavno prisla xo(

olifcek
1. jún 2010

@svetlankat ked lekari su uz raz taki...nad vecou...

olifcek
1. jún 2010

@garonka ideme i my.....@zucana mate velky dom? xoD

garonka
1. jún 2010

juj a veru všetkym detičkam na dnes všetko naj a aj tym detičkam čo su preč Vikinke do IT i Petríkovi od macu a proste všetkym na celom svete len to naj naj naj 😵 😵 😵

olifcek
1. jún 2010

@garonka pripajam saaaaaaaaaaaaa

garonka
1. jún 2010

@olifcek fajne zisťuj kedy letíme lebo ja sa fakt stade zbalím a vypadnem, to niet dňa aby bolo normalne počasie bez dažďa 😠
huraaaaaaa ideme do IT 😀

svetlankat
1. jún 2010

@garonka
@olifcek
aj ja sa pripaaaaaaaaajaaaaaaaaaaaaaaaam

garonka
1. jún 2010

@svetlankat a veru budeme oslavovať deň detí hoci upršany ale to neva nech maju detičky radosť 😵

lenica81
1. jún 2010

baby, koncim dnes... dajako sa mi oci krizia... neviem, co sa deje... tak musim kukat menej do pc... 🙄 😔

svetlankat
1. jún 2010

@zusika drzim palce, super ze si nad vecou. Ono to pride.

olifcek
1. jún 2010

inak predminulu, ci minulu? noc sa mi snivalo...

mm bol na klinike, dali donho moje oplodnene vajicko nim, ze ked sa predsa len rozhodnem mat este jedno babo, tak to dame domna...mm siel na kontrolu a prisiel s tym, ze cakame baby. ja, ze co? ako je to mozne? kedy je termin? povedal, ze zazrak, a termin je 09.09.2010/ v ten den by sme boli mali svadbu, len v roku 2009, ale bola to streda, co ja somchcela, ale vzhladom k tomu, ze praca a pod, sme to dali na 19.09.09/...ja, ze co? musis ist na potrat, ja dalsie uz nechcem, ved oliv este len 9 mesiacov bude mat, este chodit nebude, ja si s nou chcem najprv ksok uzit a mozno, ked 4 roky bude mat, budem uvazovat nad dalsim...mm normalne brusko rastlo....kokos....horor.....to preto, ze mm ma sem tam skadli, ze co? este jedno?ideme na to? chiii a ja vzdy, ze eeeeeee

svetlankat
1. jún 2010

@garonka presne tak, ja mam dnes aj synovca na babysitting, tak mam veselo. A ocakavam brata s celou jeho rodinkou.

olifcek
1. jún 2010

@garonka zaklopeme zucanke na dverach a povieme, tadaaaaaaaaa tu nas maaaas 😀 😀 😀

olifcek
1. jún 2010

@lenica81 odpocin si

svetlankat
1. jún 2010

@olifcek dobre scifi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre