Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
14. jún 2010

ja som sa dohodla s mm ze ked schudnem na moju povodnu vahu, ze on ostane s detmi doma a ja s kamoskou pojdeme na cely den nakupovat....uz sa tesim...lebo skoro vsetko kupujem cez net ale aj to behanie po obchodoch hlavne bez deti ma svoje caro 😀

laxity
14. jún 2010

@lienka2 ono je to pravda, že leží v kočíku, ale keď je to neodolateľné 😀 , myslím, že dovtedy ma to neprejde, že to nakupovanie už potrvá... 🙂 , pretože tie veci sú naozaj nenormálne 🙂 ...iný človek keď ju vidí takú vyparádenú....hneď, že aká parádnica (mamina sa môže schovať 😀 )...tak sa to dobre počúva 😉 ...ale samozrejme netreba to preháňať

laxity
14. jún 2010

@blumka aj ja sa na ten deň veľmi teším, človek si to užije nakupovaním, nejakým obedíkom, prípadne kávičkou....a rýchlo domov kojiť 😀

blumka
14. jún 2010

prislo moje dieta a vravi...mami, nooo, nesed na pocitaci, pod sa s nami hjaaat...a teraz ma hladka po nohe a hovori, no pooood, no pooood, no pooood...

tak idem 😀

laxity
14. jún 2010

@blumka tak príjemne hjanie 😉

lienka2
14. jún 2010

@blumka to bolo zlate 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
14. jún 2010

@laxity kupit Ti a poslat? tie opalovacky z tesca?
@jaja32 hehe, ne ne jak urazky> saq pravda..sibka mi a neviem prestat nakupovat...i ked dnes som este nic...x;o))

@blumka ja som sa len pyyytala, ale nebolo, ze chcem x;o)
@laxity ze? ja som si cez net dve tuniky kupila, ale uz nemam nohavice, jak ich deriem medzi nohami x;o((( ale nosila som ich uz aj cele tehu...a ja som postava hruska..takze...
@laxity ja som mm nakazala, aby mi zakazal nakupovat, tak mal z toho srAndu x;o)))
@blumka saq v kociku vidnooooooooooo...ale verite, ze ja nekupujwm, BY VIDIET BOLO? mna to proste bavi, obliekat malicku podla potrieb a nemusiet hned prat...paq periem i 3 pracky naraz, ale neva x;oDDD
@blumka 😉 na trampolinu si sla tiez? x;o)))

@rivatha a mna uz moc boli krk z toho ako som nad olivkou uz 5 mesiacov x;o(((

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
14. jún 2010

@rivatha jo, i hrozne spim...fakt ked sa bude dat skocim ku ortopedke, ale nebude to dobre x;o( uz pred tehu to nebolo ok...

nonic, idem kukat filmiq

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
14. jún 2010

@laxity @zoska baby my mame tiez tie supinky, uz su zlte a idu nam dole, olejujeme a vycesavam. Idu von aj s vlaskami. Doky vravela, ze je to ok. Nesmie sa vytvorit hruba velka chrasta, to je zle, tomu treba presne tym olejovanim a vycesavanim predist.

olifcek
14. jún 2010

@rivatha defendor

olifcek
14. jún 2010

my mame tiez supinky, take zltkaste su a kusok hrubsie...

jaja32
14. jún 2010

@olifcek mne sa tie šupinky podarilo pekne z hlavičky vyumývať pri kúpaní.... našťastie

blumka
14. jún 2010

@olifcek, jj ja tiez nekupujem aby vidno bolo ale je to take super, ked mi niekto pochvali ze ako je mala pekne oblecena 😉

inak ked vam babo mrcni ked vas nevidi, tak vzdy myslite na to ze ono nechape ze tam ste len na inom mieste..babo v takom veku si mysli ze ked vas nevidi ze nie ste 😉 tak sa boji 😉

laxity
14. jún 2010

@olifcek nemusíš ďakujem, s mm som sa dnes dohodla, že cez týždeň vybehneme do Ba, tak tam je fajné Tesco tak možno niečo vyberiem 😉

@rivatha tomu ver, že by sa nedoplatili 😀

vás bolí krk....mňa začali brutal kríže, teda neviem či kríže ale ráno ma tam nejak seklo a nejak sa to nechce napraviť, tak svokra, že mi vybaví u švagrinky masáž...tak možno zajtra vybehnem 🙂

@svetlankat no dobre, že vravíš...tak aký olejček treba? nech jej to čo najskôr urobím...

blumka
14. jún 2010

@rivatha, no my s mm radi uzatvarame medzi sebou stavky..ale to skor ja potrebujem mat nad sebou nieco co ma pohana aby som mala pevnu volu a neflakala svoje sluby... 😉

pohjali sme sa aj sme poupratovali spolu, zlata je Tete dnes... 😵

laxity
14. jún 2010

@blumka tiež som niekde čítala, že bábo sa bojí...chúďa si myslí, že mamina odišla navždy ☹

blumka
14. jún 2010

@laxity, no veru, tak radsej im take soky nerobme...ja si vzdy Juli natocim tak aby ma videla, aj ked je v lehatku alebo v hojdacke alebo ked potrebujem niekam ist tak cakam kym sa prestane na mna divat, ked ju nieco zaujme a vtedy idem niekedy si nevsimne ze som odisla a pekne sa pohra aj bez toho zeby ma videla.. 😉

laxity
14. jún 2010

@blumka to určite nie je Olivkin problém, však Oliv? 😀 😉 😀 ...ja sa tiež snažím, aby ma mala Nataly pod dohľadom 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
14. jún 2010

ahojkoš 🙂
dieťa už spííí, dúfam že nebude treba douspávať 😅
ja som bola s tou kamoškou nakoniec kočikovat, lebo sa počko umudrilo 🙂 juj dobre mi to padlo, konecne som nebola sama s kocikom...

buduci tyzden budem ASI od pondelka do stredy v BA, ale bez auta ☹ ružinovčanky ste tu nejaká...okolie hotela Bratislava, Štrkovec...viac toho na pešo nepoznam

zoska
14. jún 2010

my šupinky nemame, to teuska sa pytala ci mame mliecne chrasty, ked sa mala poti....ale nastastie Nelka od narodenia nemala vobec 🙂

zoska
14. jún 2010

inak ta kamoška co som s nou dnes bola ma okrem malej Laury (februarciatko) aj 2ročneho Miška a minule som s nou telefonovala a ona behala za ním po zahrade a zbierala hovienka, lebo behal s holou ritusou a kakal a potom pisiel a povedal : Mami, kakal som ako Tinka (ich pes) 😀
sranda tieto male deti 🙂

zoska
14. jún 2010

heh že aká samomluva 😅

olifcek
14. jún 2010

@laxity veru, ja uz nevladzem...citim si kazdy stavec na chrbtici... ☹ posl. tri dni je to s oliv hrozne...

my sme supinky na hlavke nemali, az donedavna...je to zle ked to maju???

vase babatka spi i same, oliv nie...este rano sa mi niekedy podari z postele zdrhnut a mam od 5-30 minut veget...

zacinam mat pocit, ze zosaliem..preco oliv nie je kuuusok samostatnejsia? ved uz ma pol roka...

janielah
14. jún 2010

@zoska ja som odtial 🙂 povodne ")

zoska
14. jún 2010

@olifeck j ti verim, že je to na zošalenie, ale už je tak navyknuta... nene chala si ju ani kusok samučku a spinkla vždy len s tebou...ja nehovorim že je to zle, u nedonoseniatka je to prirodzene, ale už si ju ťažko "prevychováš" ale zachvilku začne loziť a objavovat svet, tak sa aj pohrá, len to už tiež bude makačka behat za nou a kontrolovat ci nahodou nevyjeda hlinu z kvetinaca 😀

ja som malu zacala rezimovat ked mala dva mesiace a od narodenia spinka v postielke, aj kvoli monitoru...som potom pokonejsia...tiez sa sama dlho nepohra, max tak 5-10minut, ale aspon mi spinka sama mimo mna a papme vacsinou pravidelne kazde 3hodky... no ale ked je hore tak sa jej musim venovat stale, ink mrnka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre