Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
17. jún 2010

@andrea2603 😖 hmmm, nie som priamo s NZ

olifcek
17. jún 2010

@matesl veru, to moze hned sa spustit, ved dostal rotavirus i ked oslabeny, ci mrtvy, ale dostal x;o(((

my sme nedali proti rotavirusu tak snad to bude ok...

olifcek
17. jún 2010

no za vonavku uz niekto dal 13eur...takze uz do toho nejdem x;o) kupim si 100ml za 26, ci 27eur x;o)

olifcek
17. jún 2010

neviem steruilizovat...len jedna baba sa u annag pytala ze ide na dovcu, a ci si vie predpripravit prikrmy...dostala odpoved, len jej nerozumiem....

klasicky si nachystaj do zavaraninovych poharov a vysterilizuj 15-20 min..usti sa ci sa viecko chytilo, ci sa nepuka
ja som si takto sterilizovala a je to OK, vonia to aj po tyzdni, chutilo to dobre

laxity
17. jún 2010

ahojte

@olifcek môže byť?

laxity
17. jún 2010

ešte raz..... 😀

olifcek
17. jún 2010

@laxity PARADA!!!!! NADHERNEEEEEEE...DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!! SUP DO IP CENU a ja idem kuk postovneeee 😵 😵

laxity
17. jún 2010

@olifcek kuk IP 😉

laxity
17. jún 2010

a môžem ísť všetko čítať...mám čo robiť 😀

maculik
17. jún 2010

ahojte 🙂
Ja dnes ani nemam cas na vas, lebo je mm doma, tak ho obskakujem - chory chlap 😀
a teraz, ked som konecne uspala maleho a mm kupe malu, tak som si sem sadla a uz na mna krici: maminka, kde je mliecko? A ja na to ze ved Petik vypil, Adelke musis pripravit, ja som na koniku.. A on Adelke hovori ze: ty moja polosirotka, maminke je konik prednejsi ako ty 😅 😀

olif, sterilizovanie je v pohode, ja som to tiez robila, je to ked nechces papanie mrazit. Robila som to do vyzivovych poharikov a potom normalne bud v trube alebo v hrnci s vodou. Ved ked na to pride, napiseme sem postup 🙂

idem skusit aspon zbezne prebehnut, kolko stihnem, ale neviem, lebo mm ide pozerat futbal.. Ja idem na bicykel, vcera som natvrdo konecne zacala bicyklovat, lebo ma uz stvu tie speky na bruchu a stehnach.

maculik
17. jún 2010

@olifcek oliiiif, tak toto je moja najoblubenejsia vona, Lanvin Eclat, uuuzasna 😵 Len teraz sa voniam len do vlasov, kedze Petik ma stale olizuje a pod 😉

laxity
17. jún 2010

ďakujem za milé slová 😉

a čítala som, že vaše bábätká boli či už v noci alebo cez deň mrzuté....tak sa pridávam aj ja...cez noc super ako vždy ale ako sme prišli na návštevu tete o 10.00, tak skoro vkuse a o 13.30 sa upokojila, keď sme prišli do Eurovea, ale potom ešte o 18.00 neskutočne plakala a teraz ešte nespí...pozeráme Panelák 🙂

@olifcek hej hej sú 😉

zoska
17. jún 2010

uspala som malu na dvakrat 😒 uz snad nezcne mrncat 😕
@matesl podla mna je to z toho ockovania, asi to robi sarapatu v brusku a crievkach, neboj bude dobre, ty si chod lahnut tiez, nech nberies silu 😉
@olifcek vidiiis sterilizovat, hmm to ma nenapadlo, tym padom by sme nemuseli mat na dovolenke kuchynku 😉
tak som rada, ze som s parfemom pomohla 🙂 je to fakt super cena za 100ml

kukam aj j pnelak, ale uz z neho aj tak nic nemam, lebo az teraz som si tu sadla 😝
dobru noc 😉

loginka
17. jún 2010

cafte, citam, ze mate zaujimave noci, my mame relativne dobre, ale radsej nic nechcem zakriknut
Lauri sa zobudi 1 obcasne 2x a Dominik tiez raz, ale o takej 5-6 sme uz casto nadobro hore, a ja by tak spala...no ved to poznate , pred par dnami bol Dominik cely divny v noci - mozno uz nejake zubove pocity, kto vie, ale moze byt
my sme inak po rotarixe nic nemali

s tym sterilizovanim je to dobry napad, to ma nenapadlo

loginka
17. jún 2010

chystate sa na dovcu niektore? nam take nehrozi, ani si to neviem predstavit teraz , nasi su dost narezimovani, ked je nieco inak tak Dominik je potom taky rozruseny
chystame sa akurat na rodinnu chatu, tak som zvedava ako to zvladneme

niektore zumbujete, ja som pred tym chodila, teraz na to vobec nemam cas a ani by sa mi moc nechcelo, radsej nieco relaxacne a ospravedlnujem svoju nadvahu kojenim 🙂

inak ma priserne boli chrbat stale, davala som si take naplaste, to aj trochu zabralo, inak je to brutal, v noci niekedy sa ani neviem pohnut

svetlankat
17. jún 2010

Caute, tak my uz konecne spinkame. Dnes mi teda dala zabrat. Mrncadlo male, keby aspon poriadne papala. To ma velmi trapi, to jej papanie. To sterilizovanie ma tiez zaujalo. Velmi dobry napad. Ostane to viac cerstvejsie a vonavejsie nez z mraznicky no nie? Krasne opalovacky. Ja som kupila tie z tesca za 2,5 ale velke, zajtra skocim asi kupit mensie alebo vymenim, este sa musim rozhodnut. @blumka ani len netusim ako jej to vymenit, kurna ale ze to tak funguje. Nie?

blumka
17. jún 2010

@loginka ani mi ziadna dovolenka, tiez som rada ze mame aky taky rezim a asi by som figu borovu ja mala z dovolenky keby som chcela Juli rezim dodrzat a zas nedodrzat to ma podobne nasledky ako u vas Domco 😉 ale o rok si to vynahradime..

blumka
17. jún 2010

@svetlankat ja by som Juli aj dala jest castejsie aby sa jej vymenilo ale ona ako na just spi cez den tak ze prespi tu trojhodinovu lehotu a potiahne na styri hodiny...a budit ju len kvoli tomu aby sa najedla presne po troch hodinach to sa mi zda na hlavu...snad sa prehodi po prikrmoch

svetlankat
17. jún 2010

Ja budem dovolenkovat na chalupe. Je to kamenny stary dom, aspon nam nebude horuco. Vlastne len kvoli tomu tam pojdem. Len tam nie je net, tak dva mesiace vas neucitam 😀

svetlankat
17. jún 2010

@blumka urcite sa prehodi, ja aj ked dam vypluje mi to, zacne kricat na raty. Proste mi to nezje. Dnes papala s 4,5 hodinovymi intervalmi a v priemere 100 ml. Velmi malo. Uvidim ako na poradni, lebo na vahe priberame a aj pocikane plienky mame. Len ja by som si priala aby to papanie bolo ako pred tym. Jednoducho spapala a hotovo.

blumka
17. jún 2010

@svetlankat , sveti jj prehodi raz urcite...len nechapem ten jej nocny nepokoj...ked bolo vonku horuco spala lepsie 😅

svetlankat
17. jún 2010

@blumka a nie je jej zima? asi nie. To ma len tak napadlo. Asi ma rada teplo. Ta nasa prave naopak, ma rada chladnejsie pocko

blumka
17. jún 2010

@svetlankat nie, urcite nie...myslim ze teraz je tak akurat aj vonku a dnu ani teplo ani zima...

svetlankat
17. jún 2010

@blumka jasneee. Ono sa to upravy, ako ty hovoris raz. Len cakat kedy. To je podpora co? Stoji za h.....hovbeles 😀

blumka
17. jún 2010

@svetlankat 😀 😀 😀 ale jeeee...aspon sa mozem vykecat, to uz pomaha...ja sama viem ze sa to upravi, ved terezka bola horsi spavec ona takto spala aj cez den aj v noci ale stve to aj tak..

svetlankat
17. jún 2010

@blumka jasneeeeeeee
Ja uz idem hajat. Takze drzte sa tu ja sa ozvem az ponavrate v nedelu. A neurobte mi vela roboty: Nie ze dostanem infarkt, ze uz budete na strane 1800, alebo nedaj boze 2000. Nech babatka pocuvaju cez vikend.

loginka
17. jún 2010

nasi su lepsi ked je zima, mne preto skarede pocasie teraz vobec nevadi a ked prsi spia v garazi 🙂 ked bolo horuco boli celi umrncani
@blumka, neboj prehodi, ja stale verim, ze to deti nejako sami zariadia ako ma byt
@svetlankat parada, pekne si to tam uzite

loginka
17. jún 2010

ja nasich chudacikov aj budim na papanie, lebo chcem aby jedli a spali naraz , zatial sa to klop, klop dari

blumka
17. jún 2010

@loginka v garazi? 😀 toto presne moj mm povedal ze ked uz budeme vo svojom byvat a kocik bude parkovat v garazi ze rovno tam Juli uspim 😀 😀

@svetlankat dobru noc a uzi si to...ja by som sla k nasim, tam my deti vzdy dobre spali ale teraz im zatepluju blok, takze teraz by uz nespali vobec 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre