Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
28. jún 2010

maly dostal podobny hrncek ako ste hore pisali, ale nie je od aventu, je tam nejaka mam, ma tiez makky sosacik a uska na drzanie a nevylieva sa vraj z neho, nemam odskusane a mama ho kupila v lekarni a stal okolo 4 eur

teuska
28. jún 2010

@lienka2 aj u nas niekedy cez den je krik, to asi ked su velmi unaveni a nevedia sa ulozit

jaja32
28. jún 2010

... tak my už hajáme, dnes nám to trvalo nejako dlho...asi 15 min 😉 , lebo potvorka malá mala zatvorené očká a hrala sa s dudlíkom, ktorý si samozrejme netrafila do pusy, tak sa jedovala a čakala s otvorenými ústočkami, pokiaľ som jej ho nedala ja 🙂 ... prefíkaná

andrea2603
28. jún 2010

@teuska také ani nepíš, lebo závidííííím .... ale v dobrom. Livka dnes poobede driemala na prsníku, potom som ju na rukách uspávala - s palcom v ústach, keď vyzerala, že spí, tak som ju chcela položiť, zobudila sa, tak sme cumel vyskúšali a celkom fungoval - zaspala, ale po položení na posteľ sa zobudila 😠 . No ja som niekedy z jej spania zúfalá.
kuk foto:

teuska
28. jún 2010

@andrea2603 aka je zlatucka s tym prstikom. A pozeram, ze dudlik? U nas funguje nastastie 😅

@jaja32 no to sa aj u nas stava, ze dudlik si sam vyberie a nevie ho strcit spat 🙂

olifcek
28. jún 2010

@andrea2603 uzasne zaspava, he he

@laxity v opalovackach bude oliv hajat 🙂

teuska
28. jún 2010

baby kamoska mi poslala upravene fotky kuknite

teuska
28. jún 2010

je nejaka stranka, ktore mate cas sa s tym hrat a nezda sa vam to prilis gycove
loonapix.com a tam si zvolite jazyk cesky a vraj je to celkom jednuduche

@andrea2603 dakujem za fotky, prisli mi

andrea2603
28. jún 2010

@teuska no cumlík ozaj výnimočne, občas sa pozabudne a chvíľu podudluje, ale väčšinou hneď vystrelí von 😅 A Peťko v tých parádnych rifliach. O tej stránke poviem synovi, on sa ľúbi s takým zabávať.

teuska
28. jún 2010

@andrea2603 😀 strielanie pozname 😅

andrea2603
28. jún 2010

inak super, zase som jej dala vianočný podbradník 😅 a tak som ho chcela už niekde dozadu do skrini schovať.

svetlankat
28. jún 2010

@olifcek a
@laxi drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne. Babenky krasne mate deturence, krasne fotecky

laxity
28. jún 2010

@teuska peknučké foto, len ja osobne by som si tam tie srdiečka na pravej strane nedala...v jednoduchosti je krása 😉

my už hajáme, od 19.55, tatino išiel na poradu a vraví malej....a o ôsmej nech spinkáš a malá to stihla 😀 ...učučkala sa na prsníku 🙂

@svetlankat ďakujem 😉

teuska
28. jún 2010

jaj babenky musim ist ulozit starsiu a to je vacsi problem 😝 tej sa nikdy nechce tak dobru noc

lenica81
28. jún 2010

@teuska aj ja chcem.... 😢 😀

laxity
28. jún 2010

@teuska podobne 😉 , dobrú noc prajeme aj Livike, nech pekne hajušká, že odkazujem že sa bude určite niečo krásne snívať 😉

lenica81
28. jún 2010

@teuska tych 5 min... 😎

andrea2603
28. jún 2010

kočky, dobrú noc, ja tiež idem uložiť môj pionerský tábor 😀

laxity
28. jún 2010

@andrea2603 😀

olifcek
28. jún 2010

@teuska jej, zlate to je ;o)

inak, Oliv a vie be problemov otocit z bruska na chrbatik 😕

olifcek
28. jún 2010

@andrea2603 😀 😀

blumka
28. jún 2010

sa stazujte 😀 bez prsa sa u nas uspava hodinu, dnes vynimocne dve..neviem co jej je 😖

olifcek
28. jún 2010
blumka
28. jún 2010

@garonka, no Terezka vsetky slova ktore zacinaju na a hovori s h vpredu...kamoska nie je Alenka ale Hajenka...a dokonca aj Lucka nie je Lucka ale Hucka 😀

zoska
28. jún 2010

baby, ja so dnes nejaka mimo...
robila som cícerovu pomazanku a ručnym mixerom som si rozsekala prst na troch miestach, aj cez nechet 😢
nastastie tu bola mama tak malu okupala a obliekla a ked som ju dokrmila tak odisla a mala sa zobudila a vyse hodiny ju uspavam...teraz spi ale v kociku, lebo s tym prstom sa mi neda moc na rukch ju hojdat... 😒 ☹

@olifcek dakujeeem za linky...tie body by nam boli male, ale idem kupit tie leginky a tricko, su krasne...sice vel.86, ale vsak vynosi o rok 😀

@hajdylca Branko musel hrat formu, to vsetky babatka, aj nasa byva v spolocnosti dobrucka a ked som na nu sama tak jej rožky narastu 😉

jaja32
28. jún 2010

@blumka prvé dva mesiace sme s manželom na striedačku uspávali aj 2 hodiny 😒 teraz klop, klop... len horšie je, že len pri mne zaspí na tatíčka len čumákuje... 😠

jaja32
28. jún 2010

@zoska 😲 to muselo riadne bolieť

olifcek
28. jún 2010

@zoska juj x;o(((

ze? ten biely kompletik je uzasny x;O)

svetlankat
28. jún 2010

My uz tiez spime, uz aj ja pojdem, dnes som nejaka zmorena aj ked neviem z coho.
@zoska nech sa palec skoro vylieci.
Dobru nocku vsetkym

laxity
28. jún 2010

@zoska preboha dávaj pozor,mysli na to, že aj dieťa treba uspávať 😀

ja si pamútám tiež prvý mesiac, sme museli Natálku dlho uspávať, aj tri hoďky sme boli v noci hore...keď zaspala o siedmej, tak sme šli aj my s mm spať a potom keď sa zobudila, tak sme uspávali a pozerali natočený Panelák, Ordináciu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre