Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
29. jún 2010

@lenica81 leni, to aj Petrikovi, a aj ked place. uplne mokru hlavu mava´, len oplachovat ho v kuse chodim 😀

zucana
29. jún 2010

cafte baby tak sa hlasim opat....je tu naozaj uzasne...super hotel nad ocakavania a aj pocko uzasne lebo neni az tak horuco a cez obed si dam vzdy bazenik a mm je s malou....trosku som sa spalila lebo ma natieral vzadu mm takze asi tak...
jedine co som strasne smutna ze som stratila moje najoblubenejsie slnecne okuliare drahe dost a tak si striedame s mm....
inak vikinka dobrucka....vstavame o 9tej na ranajky ideme a potom zaspinka este o 10.30 na hodku a potom poobede na hodku a vecer na hodku a potom ked sme na veceri a o 23.00 zaspinkavame nanoc....spime vsetci traja spolu takze ziadne neznosti esteze sme si to vynahradili pred odjazdom 😀 ale papame 2krat a to iba natocim prso 😉
je tu strasne vela deticiek aj este mensich....jeden ze 4 mesiace a je polka z vikinky...
inak prajem vsetkym meninujucim vsetko naj naj aj inym oslavencoma zajtra myslim na olifku ... 😵
vsetkym posielame cmuk a pozdravujeme

zucana
29. jún 2010

a este otazka...mozem ist do sauny??a tureckej aj? lebo je tu spa...hydromasaze som si uz dala cela som sa vyhadzala 😅 mam taku alergiu na plet ale neviem ci mozem saunu a ked mam tu stitkua srdce mi rychlo bije...dikes

dorotka2
29. jún 2010

@lenica81 to aj Viki, preto uz kojim zasadne len na postely, lebo ked kojim po sediacky, malae zo mna uplne mokra a ja z nej, tam, kde sa nam koza dotyka

blumka
29. jún 2010

@zucana zavidim 😉 uzi si to 😉

lenica81
29. jún 2010

@zucana ja by som tiez brala taku pohodicku... inak, co sa tyka sauny, tak pri problemoch s obehovym systemom sa velmi neodporuca, co ja viem, lebo napr. ja mam problemy so zilami a to sa nesmie... lebo sa zvysuje tlak v cievach, cize aj srdce to isto ovplyvnuje... 😕

jaja32
29. jún 2010

@olifcek tak opaľovačky mám doma 🙂 , ale číslo je 50-56, majú aj biele sú 80-86 - už trošičku veľké 😒

maculik
29. jún 2010

jej zuci, tak si to uzite a, zrelaxujte 🙂

kocky, mozem dat miesto smot.na varenie mlieko? robim masko s mraz.zeleninou a zvycajne davam smotanu, ale nemam. ci radsej nemam dat nic?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
29. jún 2010

@jaja32 si skvela! Dakujem

jaja32
29. jún 2010

ahojte, konečne som vás dočítala 😉 my už máme prechádzku absolvovanú, tieklo zo mňa ako z koňa 😀 Natálka sa mi vonku pokakala, tak hajde domov, konečne spinká. Mňa normálne začína bolieť hlava, no ešte som nejedla len kávu si popíjam, asi z toho. My sme mali slušnú noc, tuším sa malá každý druhý deň zobúdza o štvrtej a papá, nevadí ešte sme si pospinkali do ôsmej.

Všetkým Peťkám, Peťkom a Pavlom len to najlepšie, samozrejme všetko naj aj narodeninovým oslávencom 🙂

jaja32
29. jún 2010

@olifcek ako zvládate pobyt? Potrebuješ aj blok, dala mi bez ak by som náhodou priniesla späť.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
29. jún 2010

@blumka 😀 malá musí byť rozkošná ako víla

jaja32
29. jún 2010

@rivatha 🙂 hmm, to ma nenapadlo 🙂 ráno vstávala s plnou plienkou a tak si to vonku zopakovala

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
29. jún 2010

my už pôjdeme von až po 17h. a aj to len na dvor, lebo krpček už nechce ležať v kočíku a kto by sa s revom prechádzal. Len dúfam, že si ešte predtým pospí. Natálka tiež spinká tak ako napísala @blumka a to predvečerné spanie jej chýba, tak sa ju vždy snažím ukecať 🙂 aby si pospala, keď len pol hodku... viac ani nespinká, potom by bola veľmi nervózna a po kupkaní by odmietala aj papať od únavy. Zistila som, že je to takto lepšie

zoska
29. jún 2010

uff baby vonku riadny hic 😒
my mame doma len 22stupnov a vonku som isla v rifliach tak som sa skoro roztopila...aspon ze pre malu som mala v taske kratasy tak som ju prezliekla
kupila som na trhu jahody, šlahačka je v chladnicke 😵

@zucana juj uživajte dovcu, super ze mate dobre počasie.... a ta sauna, no asi skor nie pri tom srdiecku, ale neviem isto 😕
dnes bol hotvy ten hrncek co som chcela ku dnu otcov 😅

jaja32
29. jún 2010

@rivatha ja sa priznám, že pod umývadlo nebežím, nerobila som to vôbec a teraz keď som skúsila Natálka plačkala. Použijem obrúsky aspoň zväčša a samozrejme umyjem vodičkou

jaja32
29. jún 2010

@zoska my máme v spálni aj v obývačke 24 stupňov a šplhá sa toooooo

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
29. jún 2010

@zucana uzite si juuuj aj ja by som sla, ale tento rok ideme len na chalupu

svetlankat
29. jún 2010

@zoska aj ja mam rada, teraz som dojedla malinky

jaja32
29. jún 2010

@rivatha jéééj aj my máme zelenú 🙂 no, ja vyumývam, ale nie v kúpeľni 😒

blumka
29. jún 2010

@maculik, ja bezne namiesto smotany davam mlieko 😉 je to dietnejsie

blumka
29. jún 2010

u nas je nespaci den , dnes..kurnik 😠

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
29. jún 2010

@blumka 😒 ...a deň je taký dlhý a bez spania to je na figu. ja jednou rukou kočíkujem, hodinku už spinkáme a pred chvíľkou som ju na rukách uspávala, pretože sa potvorka zobudila

olifcek
29. jún 2010

@jaja32 blok netreba. Zatial zvladame v poho

jaja32
29. jún 2010

@olifcek kam pošlem?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre