Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
6. júl 2010

ranko baby... tak my sme boli hore uz o 4tej... 🙄 nieco po piatej zaspal, ale uz sme asi hodku zasa hore... sme vysavali nos... asi sa tie moje sopliky k nemu dostali... 😅

@zucana bozsky sa smeje viki... nas zatial rehot bez zvuku... siroky usmev a nic... 😀

@svetlankat my sme mali okolo pupceka taku spinku alebo co a pinzetou som to vybrala... som sa bala, ci to nie je nejaky stich 😅 ale islo to potom...

svetlankat
6. júl 2010

@lenica81
@laxity dakujem

olifcek
6. júl 2010

mmm uz siel do prace a uvidim ho nazivo az v nedelu...boze, uz teraz mi chyba...i slzicka padla nejaka...

@zoska ja bych sa zblaznila, keby cestoval ako Tvoj mm


@laxity
@svetlankat

pupcek..ja pri kupkani stale umyjem...ale niekedy, ked sa zanesie, pomoze dat pri prebalovani calcium, teda pretriet nim pupcek hrubsou vrstvou a pri dalsej plienke uz ide spinka von, tak utriem vlhcenou a opat natriem, az nie je pupcek cistucky

lenica81
6. júl 2010

Vilko sa nervaci v hrazdicke... 😕

co by ste povedali na ohryzovatko ako koralky... som vcera videla v tescu... lebo ten moj malinky si najprv pcha do ust ruku a potom sa mu tam nic ine nevmesti...

http://www.nejlepsiceny.cz/kousatka/kousaci-kor...

olifcek
6. júl 2010

@lenica81 ja bych sa bala,ze sa to pretrhne a prehltne

svetlankat
6. júl 2010

@lenica81
@olifcek mne sa to tiez nejak nezda, ale treba vidiet na zivo. predsa len obrazok skresluje. Ja si tiez neviem predstavit, ze by moj mm cestoval. Som rada, ze ho mam doma

kika58
6. júl 2010

breeeee ranecko kocenky, pridavam nejake fotky ako so slubila, dufam ze prejdu 😨

lenica81
6. júl 2010
lenica81
6. júl 2010

@kika58 😵

kika58
6. júl 2010

huraaaaaaaa preslo, tak este nieco

svetlankat
6. júl 2010

@kika58 jeeej pekne foto, aj my mame taku hrazdicku, zdedenu, najradsej do nej kopeme.
@lenica81 tie druhe kusatka sa mne osobne viac pozdavaju.
@olifcek dikes za radu ohladom pupceka, vyskúšam

kika58
6. júl 2010

@svetlankat aj my sme podedili 😅 a mame este jednu tak jej menim , my kusatko este nepotrebujeme, teda Ivi aj hracku posunie k ustam olizne ale nechuti jej tak rychlo sup svoj prstek ako vidno na fotke a najradsej si tam da z kazdej rucky jeden prstek a rozprava 😀

lenica81
6. júl 2010

@kika58 potrebuje vysielacku na rozpravanie ako nas Vilko... ale aj bez prstekov si vie riadne huhnat... 😀 a ten ksicht co Ivka nahodila... 🙂

kika58
6. júl 2010

@lenica81 no veru mrmlika si statocne 😀 no manzelik ju uci same ksichtiky 😅 asi ako vsetci chlapi a ona statocne opakuje 😕 a zajtra mame 4 mesiace sa musime pochvalit

olifcek
6. júl 2010

@lenica81 jj to druhe je prima...my mame tiez taky styl a oliv to ma najradsej x;o)

@kika58 ake mile fotky a prijemna rodinka xo)

kika58
6. júl 2010

@olifcek dakujeme

kika58
6. júl 2010

a ozaj kedy sa vam zacali babetka pretacat na bok, lebo Ivke sa nechce a ani na brusku nie je moc rada 😕 ale davam ju kazdy den aspon 3 x
a aj ked spinka tak len na chrbatiku, ja ju aj dam na bol ale znovu sa da na chrbatik , tak dufam ze to je ok

lenica81
6. júl 2010

@kika58 ja mam doma napr. lenivca... na boku to hej, ale aby sa prekrutil ci uz tak alebo tak, tak to nie... uz sa mu to parkrat podarilo, ale akosi nedopatrenim... 😀 takze sa nemusis stresovat... ja som si po tych jeho vykonoch myslela, ze uz sa len krutit bude a pozri, teraz nic... hadam sa mu to pomaly aj zapaci... a na brusko len davaj, ona si zvykne... 😉

zucana
6. júl 2010

bre ranko tak noc bola lepsia ale uz aj rano musime do postielky lebo som ju nasla uplne nakraji postele esteze tam bola mala postielka ale jednu nohu mala tam zaseknutu.... 🙄
a tu je dalsie videjko

https://www.youtube.com/watch?v=CPih9wtJ90Q
olifcek
6. júl 2010

@zucana aa je mala sikovnaaaa...pretaca sa ale i do opacnej strany?

inak akoby som oliv videla...jeduje sa, ked jej nejde, co by chcela, hhehe...na chrbatik sa v pohode otoci, ale na brusko stale nie...ale uz par dni sme ani len neskusili, takze uvidime, mozno bude prekvapko x;o)

jaja32
6. júl 2010

ahojte, konečne som dočítala a už ani neviem čo som chcela komentovať...tak aspoň všetky fotky sú krásne a tiež videá. Musím pochváliť Natálku...cez deň pekne spinká v postieľke, zobudí sa až na to, že je na brušku, alebo má nožičky medzi paličkami...rýchlo ju dám do lepšej polohy a hajáme ďalej. Dokonca aj uspávanie nám trvá cca 5 min. Super. Na niečo bolo dobré, že sme nemali doma kočík. U brata som ju kúpala vo veľkej vani...to bolo plaču, chúďatko bála sa. Je zvyknutá na malú vaničku. No, neviem ako ju budem doma kúpať, keď vyrastie. Máme len sprchový kút...snáď to zvládneme aj tam.

zucana
6. júl 2010

@olifcek jasne do vsetkych stra sa toci 😉 konecne zaspala je umrncana doma.... 😖

dorotka2
6. júl 2010

@rivatha Viki robi to iste na fotak i kameru, nemo na nu kuka a nechape, ze mamina chce odfotit a natocit prave jej ksichtiky. 🙂
@laxity @svetlankat my sme mali tiez nieco take spinave ako keby na pupiku, tak som jej to ocistila lieho, bola to spinka, lebo na nenapadlo pri kupani jej to umyvat a v podstate aj my, keby sme si pupok neumyvali, mame tam spinu. 🙂
@laxity tak to je aka smola, najskor sa to podarilo sestricke a potom mm. ☹ Ale ved to bude urcite dobre.

My sme mali dnes skvelu noc, sli sme spat okolo pol deviatej, zobudili sme sa o pol osmej, potom sme boli hore lebo mm odchadzal do prace a potom Viki este strasne zyvala, tak som ju nechala na postely, ja som dala prat a kym som sa vratila, tak opat spinkala, zlatusik moj. 🙂

olifcek
6. júl 2010

@jaja32 nemala si Ty aj fotku???

@zucana malicka Viki uz cvici na modelku x;o)

olifcek
6. júl 2010

krasne, ze? ale uz nekupujem...lebo uz tento mesiac slo vela penazi na olivku...jasne, ze uz velkosti 74 a pod...ale itak

https://www.modrykonik.sk/bazar/body-dupacky-ov...

zucana
6. júl 2010

no jasne na modelku to bude musiet este vela cvicit aby bola taka pekna stihlunka jak vasa olivka 😉

zucana
6. júl 2010

jaj boze trapim sa s paypal....ma niekto?

olifcek
6. júl 2010

@lenica81 tak idem uhradit to disney....baba bola mimo, tak sa ozvala az dnes...postovne dala jedno, takze si ho rozdelime, cize mi paq Tvoja segra prinesie 5,30eur x;o) len pls, presneeeeee.... 😵 dam vediet, ked supravicka dojde

jaja32
6. júl 2010

@olifcek už mám 🙂

lenica81
6. júl 2010

@olifcek dakovala... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre