Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
7. júl 2010

@laxity pekne fotky 😉

laxity
7. júl 2010

@blumka hej sú nádherné 🙂

laxity
7. júl 2010

@blumka strašne sú milené s tými ich ksichtíkmi 🙂

blumka
7. júl 2010

no som zvedava ako dnes zaspi juli..spala od 11:16 do 15:30 tak som ju uz na treti spanok nedala, lebo by sla vecer az o desitej...uz sa kupe, uz je velmi unavena, tak som zvedava..snad lepsie ako vcera

blumka
7. júl 2010

@laxity jj, krasna je malicka v nich...ja som kupila podobne obom ale az na rok 😉

laxity
7. júl 2010

Natálka je moc mrzutá...a stále si tlačí na dasienká, určite ju to bolí chúďa moje 😔 , aj doktorka vravela dnes, že už idú von zúbky 😕

laxity
7. júl 2010

@blumka určite by lepšie vynikli, keď by už chodila, ale neodolala som...kúpim aj na rok 😀

olifcek
7. júl 2010

@hajdylca eee, len markiza a jojka...x;o)

@laxity ten arabsky si normalne robila? ja len kupujem, kedze sa vraj robi pri veeela stupnoch...wow a krasne veliky drobcek x;o)


@laxity jj tie opalovacky som kukala, tie puma, ale kokos, fakt nevedia, co sa to pytat

a na ten chlebik uz som videla odpoved x;o) ja tiez rada mam dat don masko, hranolceky, salatik, dressing, kusok kukuricky, pripadne aj cibulky na tenulilinko nakrajanu x;o) mlask

@rivatha ja tanec nelubim...ale od mala som hrala hadzanu, volejbal, basketbal....hadzanu profi, volejbal neskor v lige x;o))) a paq v roznych ligach x;o) no a neskor rekreacne uz i tenis, jasne, ze volejbal ostal, k tomu posilka a turistika...juuuuj, chyba mi ten sport...

mm tiez lubi volejbal i turistiku, tu zboznuje....a ako deculo hral na klavir, gitaru a pod. moj nadany muzicek x;o)))


@laxity aka kraaaaaasna rodinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... a Ty ake pekne ziena, a sympos mm, no a drobcek, nadhera...to su tie z nextuuuvratane klobucika? krasne

olifcek
7. júl 2010

@laxity kym som dopisala roman, uz sa odpovedalo i na tem next kompletik x;oDDD

@teuska ze aky supermaaaan

olifcek
7. júl 2010

ked prsi, lieta haved?

svetlankat
7. júl 2010

@laxity krasne miery a krasne foto babenky, fakt super. my sme boli opat vonku aby mala trosku pospala. No a uz ideme robit hygienu a hajat

blumka
7. júl 2010

@olifcek vidis ja zas nemam rada tie loptove sporty 😅 ale turistiku ano...
ja som tiez chodila na klavir, ale uz som dllllllllllllho nehrala..
Juli som uz dala do postielky, uvidime kedy sa preberie...mozno to bude tak ako minule ked nemala treti spanok, ze si ho urobila o osmej vecer a potom som ju do pol desietej musela uspavat 🙄 ale dnes spim pri Terezke, som sa rozhodla...
dnes rano ked dosla do kuchyne som ju ako vzdy pochvalila ze aka je velka, ze uz sama prisla a neplakala a som sa jej spytala ze ako sa vyspinkala, tak na mna kukla a vravi: nedobe, ty si nepisua" 😀 😀 figu borovu vie, ci tam dakdo s nou v noci je alebo nie, lebo spi ale sprdne ma hned rano 😀

laxity
7. júl 2010

@olifcek ja nepečiem ten chlieb, som písala, že polotovar 🙂

a ďakujem krásne za pochvalu 🙂

laxity
7. júl 2010

@olifcek do toho chlebíka, som orestovala cibuľu, papriku, potom mäso ktoré bolo v marináde predtým....potom som to dala do toho chlebíku, na vrch sa mal posypať niva alebo parmezán a potom do trúby na 7 minút 🙂

blumka
7. júl 2010

@laxity a co davas do toho chleba? ja som to v zivote nerobila ale znie to lakavo..zeby sme nejaku zmenu doma mali

blumka
7. júl 2010

@laxity a marinada aka 😉

laxity
7. júl 2010

@blumka sójová omáčka, kečup, mleté čierne korenie, troška soli a solamyl 😉

lenica81
7. júl 2010

inak, nivu mozme... by som si dala sop spagetami... 😕

blumka
7. júl 2010

@laxity dakujem...zajtra pojdeme na nakupy tak kupim a bude na sobotu pravdepodobne 😉

laxity
7. júl 2010

@blumka fakt odporúčam, ja to budem tiež častejšie robiť 🙂

lenica81
7. júl 2010

@laxity mnam... si ma inspirovala... mam vybrane na zajtra kuracie a doobeda sa zastavim v pekarni... 😵

laxity
7. júl 2010

je to receptík z knižky Jednoduché a rýchle - Nový čas pre ženy 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
7. júl 2010

boze, tak na mna vilo cumi, ked jem alebo pijem... 😀 hadam mu prikrmy budu tiez chutit...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
7. júl 2010

@laxity je kocka a mm sympos... o naty sa uz nebavime, bo sa od ckania zobudi a nezaspi... 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
7. júl 2010

ahojmeeee 😀
uz sme doma z vyletu z vyletu z vyletuuu 😀
vybaleneee vsetko...no neverim, ze som to este dnes urobila 😅

Babizne 30stran za 5 dní, vy ste šiši 😀 😀 😀
ja to skusim preletiet, ale ak daco velmo vyznamne sa stalo tak napiste pls 😉

@hajdylca zabudli sme kolieska u svagrovcov, oni nam pozicali ich kolieska, ktore sedia na nas kocik...uz ich mame doma ale a zajtra ideme kupit dušu a mm sa posnazi opravit...

blumka
7. júl 2010

aj juli cumi na mna ked jem az mi je to neprijemne... 😅 ktovie co si v duchu mysli 😀

blumka
7. júl 2010

@zoska caaaau..no ako bolo? aky si mala kostym? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre