Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
7. júl 2010

pekné detičky @teuska a @laxity 🙂
ja dnes už vypínam, idem ešte pobaliť na zajtra, lebo celý deň budem u sestry a keď sa podarí, dáme stretko s @jaja32 .
pekný večer, ahojte 🙂

zoska
7. júl 2010

nooo oddychnuta ani nie 😅 plna chalupy huciacich deti, furt som kontrolovala ci nezobudili malu na zahrade...dom mam vacsi klud...
ale inak bolo o.k., prostredie krasne pridam foto nejake 😉
@blumka bola som pipi dlha pancucha 😅

blumka
7. júl 2010

joj, a Tete mala cely den macicku na ocku 😵 parkrat si ju dala dolu akoze macicka si ide oddychnut, tak som ju nechala tak, asi dve minutky, umyla som jej za ten cas okuliare a nasadila znovu...neprotestovala 🙂

blumka
7. júl 2010

nooo juli uz je hore 🙄

zoska
7. júl 2010

@rivatha mala zvladla inak super, vobec tam neplakala, vsetci boli z nej hotovy a cestovanie prespinkala 😉

zoska
7. júl 2010

😅 hotoví

olifcek
7. júl 2010

ja ked jem, oliv zamna prehlta a jazyckom pyta papat, hehe x;o)

@zoska ahoooj

olifcek
7. júl 2010

@zoska 😀 😀

olifcek
7. júl 2010

@rivatha jo, sportovkyna...ale teraz vyzeram ako clovek, co o sporte ani nepocul....moje telo je proste na ine zvyknute...nie na sedenie len...

zoska
7. júl 2010

🙂

blumka
7. júl 2010

@zoska, joooooooooooj, ale vam muselo byt fajne..take chaty ja mvooozeeeem
sme mali ist aj my, ale akosi neviem nic zohnat ☹

laxity
7. júl 2010

@zoska no krása....aká krásna chata, rodinka, prostredie...no úžasne vám muselo byť 🙂

olifcek
7. júl 2010

@zoska jeeeeeeeeeeeeeeeeeeejda, i ja chceeeeeem

laxity
7. júl 2010

@blumka tiež môžem chaty, my ideme v auguste so sestrou a švagrom na Liptov 🙂 , ale len na predĺžený víkend 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
7. júl 2010

no....ideme si asi lazkat...bru nocku

zoska
7. júl 2010

no baby, asi nedocitam 😝 aspon fotky pozeram
chata bola krasna, dobre nam bolo vcelku 😉 dnes sme este grilovali ryby- pstruhy, to bola mnamka...
zajtr ideme este povybavovat s mm nejake veci do mesta, piatok promocie a od pondelka mm zasa do prace 😒 ☹
@laxity a kto mal promocie?
@teuska pekneho mas supermana, ocka uz su o.k.?
@lenca81 aj my mame defekt 😒 boli ste reklamovat, ci sami opravujete?

lenica81
7. júl 2010

@zoska kupujeme duse cez net, z cyklosportu akehosi... ale nemaju s takym ventilom, ale inym, ale poslu... 😅 diera sa spravila okolo ventilu... 😠 tak hadam buduci tyzden budeme pojazdni... skusali sme prelepit, ale i lepka pufla... 🙄

jaj, ste sa dobre mali, a ta chata je po pukli... 😵 my tiez pojdeme na chatu, zaciatkom augusta na tyzden, na liptov... sa tesim, ze vypadnem z panelaku... 😀

saty na promocie uz mas... 😉

olif, dobru...

laxity
7. júl 2010

@zoska sestra 😉

laxity
7. júl 2010

@lenica81 tak sa tam na Liptove možno stretneme aj my chceme ísť niekedy v auguste 🙂

zajtra tu nebudem, idem na celý deň svokrovcom, bo mm musí ísť do práce, tak sa ideme s Nataly varovať 😀

babulky prajem dobrú noc 😉

jja
7. júl 2010

Baby skuste uhadnut ktora som ja? 😀
mala som to vcera....

lolka
7. júl 2010

jja super fotka 😉 zeby ta prezradila ta ruzova slecna ? 😀

inak, cafte 😉 my sme vacsinou cely den vonku, tak ani nestiham citat, dufam, ze sa mate vsetci len najlepsie.
laxity, olifcek , operacie dopadli dobre, som rada 😉

my sme boli vcera na preockovani a plakali sme len chvilocku, ked som Viki zobrala na ruky bolo dobre. a mame 6650 gr a 65,5 cm 😉 a zajtra ma Viki 5 m. 🙂

zucana
7. júl 2010

cafte baby kym precitam tak musim toto
@blumka bola som v disney obchode a maju tam 70%zlavy na vsetky princeznovske veci od peracnikov az po saty topanky ceny do 10 eur....juuuj chces nieco? ale co????

lolka
7. júl 2010

@zucana ked sme boli v Rime sme vbehli do Disney obchodu, mali tam kraaaasne veci,ale aj ceny 😅
inak, Viki je dobra sikovnica, pozerala som videa, otaca sa uz bez problemov 😉 nam sa nejako nechce

svetlankat
7. júl 2010

@jja aj ja si myslim ze ta ruzova slecinka. Dobru nocku babenky. Zajtra docitam

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
7. júl 2010

Baby recept zajtra som uz V posteli Aj kamoska pytAla.;)
inak zajtra dam foto aj s navstevou aj nakup a ceny lolka veru hroza napr som kupila letnu deku za 5eur a origos cena ze 27 eur
SME dnes same.... Tata pride zajtra vecer z slubil pizzu...
Rano mame poradnu tak pak dam vediet
laxi zosi nadherne foto a ta chalupa nema chybu....
Dobru nocku vika sa prevaluje

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre