Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
9. júl 2010

moja spi uz hodinu a pol mohla som zehlit a le zehlit v 35 stupnoch neni nic moc
pojdeme pak domesta po zabu 😉 a prejst sa
a ze svokra je akoze sama lebo svokor je akoze na sardinii akoze snad odo mna niekto nechce aby som s nou travila vikend...akoze som vadna alebo co ???

maminnka
9. júl 2010

@blumka
Blumi, este mam Bystre dieta, vsetky tri diely 🙂 Batola, Dojca a Predskolak. Mam aj Ako zvladat s detmi vychovne krizy.

olifcek
9. júl 2010

ale prsiplast bez kapucne??? 😕

olifcek
9. júl 2010

@zucana akozeeeeee 😕

maminnka
9. júl 2010

k tym vyzivam: vsetky mamy, ktore maju cas kazdy den vyvarat dietatku tie miniporcie, klobuk dolu. Ja som synovi davala aj ovocne, aj masove, aj cestovinove. Aj Natalii ich planujem davat.
Ak mate doma vlastne ovocie, zeleninu a maso, to je najlepsia volba. Ak kupovat v Tescu, ja volim radsej hotove vyzivy. Nastastie, mame svoju zahradu, ale ked sa vsetko minie, budem s cistym svedomim kupovat tie vyzivy.

maminnka
9. júl 2010

...aby ste si nemysleli: aj ja som spociatku vyvarala kazdy den 🙂 ale ked som uz musela ist do prace, bud som vytahovala zasoby z mraznicky alebo kupila vyzivu.

olifcek
9. júl 2010

@maminnka daki! my zatial len vyzivky...ale az bude mm doma, co je 17,07. tak uz budeme varit 😵

blumka
9. júl 2010

@svetlankat diky..
@olifcek uz som kupila ten prsiplast co si vcera aukciu davala..sice o nejaych 70 centov drahsi ale no nestihla som aukciu 😀
@maminnka diky budem vediet co dalej kupit
@lenica81 kupovala som z www.nejlevnejsi-nakup.cz posielaju aj na slovensko a za slovenske ceny, neplati sa ziadny prevod alebo tak...ja som si objednala 2.7 a dnes mi to prislo 😉

jaja32
9. júl 2010

@olifcek veľmi pekne ďakujem, si zlatá, ale nerob si starosti...keď si predstavím ako v tom teple ideš do tesca ...juj
kúpili sme lyžičky a máme už asi 3 ks....snáď zapasujú. Dokonca sú s takým mäkkým okrajom, aby sme neublížili ďasienkam. Ešte raz ďakujem, vážim si to, veľmi 🙂

olifcek
9. júl 2010

@jaja32 😵 😵 uvidim ake bude pocasicko x;o)

olifcek
9. júl 2010

@blumka 😀

jaja32
9. júl 2010

@olifcek ufff, ešteže mám kilá navyše 😒

olifcek
9. júl 2010

@jaja32 i ja a hodne 😅

jaja32
9. júl 2010

@olifcek ale veď si jak štrúdla chudá...to ja ako maková buchta 😀

olifcek
9. júl 2010

@jaja32 vyska 172cm a vaha cca 76kg 😀 do 62-65 este dalekoooooooooooo

jaja32
9. júl 2010

@olifcek ja som o 7 cm nižšia a váha + -1kg, nikdy som nebola štíhla. Asi pred 7 rokmi som schudla 30 kg a už som pribrala 10

olifcek
9. júl 2010

@jaja32 ja uz viem, ze tento rok svoju fajn vahu mat nebudem, ale budce leto uz urcite ano x;o)

olifcek
9. júl 2010

@jaja32 +-1kg ako ja? to asi nie, ze? lebo podla foto, co mas tu v passe, to nevyzera tak x;)

zucana
9. júl 2010

@olifcek tak mam zabu 😉 mali este 3 ....

jaja32
9. júl 2010

@olifcek tiež som si povedala, že už tento rok chudšia nebudem 😀 ...a čo, hlavne, že sme zdravé

olifcek
9. júl 2010

@zucana yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey

olifcek
9. júl 2010

@zucana daj este raz link na zabuuuuuuuuuuuuuuuuuu

olifcek
9. júl 2010

bola tu i dnes mamina a aj s ojim krsniatkom.....vraj vyzeram velmi unavene...no super x;o((( a;e citim sa celkom fajn...pytala som sa mm, kedy to pride, tak ze ani nevie...uzas... 😕

olifcek
9. júl 2010

idem si asi lahnut...nech je tu uz aspon sobota...

pa baby, bru noc

jaja32
9. júl 2010

@olifcek bruuu

svetlankat
9. júl 2010

Dobru noc baby, ja sa musim priznat, ze mne s kojenim ide vaha rapidne dole. Aj ked ma z coho, lebo som riadna buchta. Mam vysku 160 cm pred otehotnenim som mala 84 kg, pred porom 85 kg, po porode 79 kg a teraz mam 67 kg a to fakt nedrzim ziadnu dietu, len tie prve mesiace som si davala velky pozor na nejake potraviny, lebo Miska mala koliku. Nejak to s kojenim ide samo dole. Ale fakt mam este dost sadla na sebe. Ved baby kosicanky vedia

svetlankat
9. júl 2010

@olifcek nepotrebuje chudnut, vyzera pekne zensky a
@jaja32 ty na foto tiez vyzeras skvelo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre