Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
9. júl 2010

@svetlankat to fajne ze ti to s kojenim ide..ked som kojila terezku som chudla kilo denne 😀 ale som mala z coho, tych 25 kg bolo dost na mne

blumka
9. júl 2010

aj ja chcem lyzicky s makkym okrajom...de kupujete? idem vas poriadne asi docitat

zucana
9. júl 2010

@blumka ja veru kojenim nechudnem ☹
a ja mam novu lyzicku chicco
http://www.chicco.com/ProdottiChicco/SchedaProd...

blumka
9. júl 2010

@zucana a nepapas vela sladkeho? lebo kojenie teda odobera poriadne energiu a potom sa ziada sladke...mne ale praveze sladke necchutilo ked som kojila

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. júl 2010

@rivatha kedy myslis? ked som schudla pri Terezke? vtedy som schudla len kojenim..potom sme sa vratili na slovensko tak som pribrala trosku z nasich rozkov a jogurtov 😅 a teraz nekojim tak stagnujem...na zumbu chodim nepravidelne, takze to sa mi asi ani nerata...a jem dost narazovo...takze tiez nic moc...ale musim sa viac zatat

blumka
9. júl 2010

@rivatha jj tie kefky cem aj ja 😉 pri tete som mala ale uz sa kdesi potratili 😅
no ja neviem ako je to s chudnutim a kojenim..ono je v tom aj dany metabolizmus..ale teda z okolia viem, ze zeny co kojili mali vacsiu potrebu jest a hlavne sladke...mna osobne kojenie strasne unavovalo..berie to energiu tak si ju nejako musia zeny doplnat

svetlankat
9. júl 2010

@rivatha my sme s blumi len planovali ale ja som sa nedostala, ale hadam od septembra, lebo teraz aj oni maju prazdniny

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. júl 2010

@rivatha no ale nejako sa musite dobijat, ne? 😉 ja budem teraz tyzden u nasich, oni byvaju na tom najvyssom kopci, cesty su tam hrozne, tak vzdy ked som tam a chodim s kociarom na prechadzky schudnem..mm sa smial ze uz vie preco zeny z oravy maju pekne zadky 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. júl 2010

@rivatha sak ked podrastu bude viac casu na take aktivitky 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. júl 2010

@rivatha aj ja 😀 😀 to si asi kazdy musi skusit ako sa tam sedi...bezne mava v zime sal a ciapku..dobri ludia sa o neho staraju 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. júl 2010

@rivatha chudak a teraz mu je zima 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
9. júl 2010

@rivatha som zvedava na vas, tak dufam ze sa stretneme 🙂 inak ja varim kazdy den matikovi, kym je este "malicky" ...

raa2
9. júl 2010

@rivatha to je trojkolka? ja mam od kamaratky pozicanu CAM autosedacku...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
9. júl 2010

@blumka ty uz nekojis?

blumka
9. júl 2010

@raa2 ne

raa2
9. júl 2010

@rivatha pekny kocik, podobny nasmu 🙂 ja som tiez nechcela trojkolku... tiez ich moc nemusim..

raa2
9. júl 2010

@blumka a co davas?

raa2
9. júl 2010

@blumka lepok sa zavadza po ukonceni 6 mesiaca?

blumka
9. júl 2010

@raa2 Nutrilon...lepok do ukonceneho siedmeho mesiaca

lucia411
9. júl 2010

zucana ani ja kojenim nechudnem vobec...a to mi vsetci hovorili, ved pockaj budes kojit tak tie kila pojdu dole raz dva...no urcite...dala som dole len po porode a 12 kil mi ostalo stale... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre