Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
10. júl 2010

@jaja32 bru

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
10. júl 2010

@rivatha 😀 😀 😀 😀 ty mas srandistu mm 😀 😀 bujaka, bujaka...to bude prve slovo co Davidko povie 😀 Respect ;)

svetlankat
10. júl 2010

@blumka aj mna zaujima to zankovanie ja som an fb

svetlankat
10. júl 2010

@blumka a mne to video v angline nejde spustit

blumka
10. júl 2010

tam musite na tej anglickej stranke si vybrat nejake slovo a teta na videu vam zaznakuje 😉 nalavo je slovnik

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
10. júl 2010

@rivatha joj, ale som sa nasmiala... 😀 😀 😀 bujaka, bujaka 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
10. júl 2010

@blumka daj este raz link prosim, a ako si na fb

blumka
10. júl 2010

@rivatha mm na mna kuka asi takto 😕 😕 🙄 😕 a ja vyzeram takto 😀 😀 😀 😀 no sranda

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
10. júl 2010

@rivatha ze pozdravujem...bujaka, bujaka...novy bojovy pokrik ? 😀 😀

blumka
10. júl 2010

ej, ale zeny idem spat ja.. dobruuuu... 😉

svetlankat
10. júl 2010

@blumka a to mliecko ukazujes tak ako ta na vieu s tou pastou?

blumka
10. júl 2010

@svetlankat jaze aka pasta a to past...ta nasa slovencina...hej tak 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
10. júl 2010

BUJAKA vsetkym 😀

svetlankat
10. júl 2010

@blumka ok dikes bujaka, kto ma este fb poslite mi do ip nech si vas popridavam

blumka
10. júl 2010

ta ja som este tuuu..mm ze sa ide osprchovat tak ze nech pockam aby sa nahodou mala nezobudila, bo ja idem do inej izby spat...tak zavcasu si spomenul

svetlankat
10. júl 2010

@blumka a ake slova ste ucili? mlieko, hrat a este? Ci vsetky? to my nezvladneme

svetlankat
10. júl 2010

@svetlankat a to jej mam ukazovat kedy? pred papanim?

svetlankat
10. júl 2010

sranda ze je rozdiel medzi, mliekom, pitim a jedenim

olifcek
10. júl 2010

a ja nemam fb a ani nechcem, ale videa vidiet chceeem

olifcek
10. júl 2010

no super, kkamos , co mi mal doniest zabiaka je v ke od 23.07.-25.07. tak snad nejaky jeho kolega pode do ke..

blumka
10. júl 2010

@svetlankat coby si nezvladla...
zacina sa len s niekolkymi, napr. troma slovami, ja som zacinala kniha, jest a uz neviem co asi svetlo..proste take co mala Terezka rada...a vzdy ked sme napr. citali knizku tak som ukazala znak kniha ale aj som povedala ze ideme si citat knihu...a vsade kde bola kniha a vzdy ked sme sa o knihach bavili som okrem reci pridala aj ruky...to iste so svetlom...ked sme zasvietili ukazala som znak atd...ked sa slo jest ukazali sme znak pre jest, ked som sa jej pytala ci chce jest ukazala som znak..proste vzdy ked to dane slovo vyslovis ukazes aj....ked si dieta osvoji jeden znak tak sa prida k tym dvom dasli novy...tak aby stale bli tri...
zo zaciatku som znakovala asi mesiac, ci dva a nic...a raz jeden den sme si sli citat a terezka ukazala znak pre knihu...taky kostrbaty, bo este predsa s tak rucky neovladala ale som hned vedela co chce...a potom sa uz ucila rychlo...no a po roku aj dva tri znaky denne...vsetko mozne co okolo nas bolo...aj sme si vela vymyslali znaky...napr. kvet si vymyslela sama, prisla k nemu a krcila nosom...tak som ju uz nepreucovala lebo v slvoniku je to inak...my sme sa dohovorili to je hlavne...
ona aj teraz niekedy znakuje..ked sa napr. hanbi tak nepovie dakujem ale ukaze znak 😅

olifcek
10. júl 2010

@zoska jj i ja som fsajne kupila, original samozrejme i v origina baleni a tusim menej ako 28euracov x;o)

blumka
10. júl 2010

@olifcek a keby si sa len zaregistrovala ziadne info svoje tam nedas ani foto nic...len aby si mohla nase kukat
idem bo terezka spadla z matraca chuda sa zlakla..paaa

svetlankat
10. júl 2010

@blumka jeeej to je mile, takze stale tri ktore sa ucime, ked si ma pridas na fb pozriem si to videu. waw sa tesim.Ja asi zacnem s mlieckom, lebo papat budeme prikrmy aby sme to vedeli rozlisit. Skusim mliecko, hrat a este neviem co, to sa da aj na nocnik tak naucit, cez znak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre