Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
11. júl 2010

@olifcek to co pozeras? nekukaj take

olifcek
11. júl 2010

@blumka to lenn v diskusii pod clankom bolo, tak zvedavost....to je hrozne aleee

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. júl 2010

@rivatha saq ale to je realne moje meno tam x;oD faaakt

zucana
11. júl 2010

bre ranko baby moja mala vcera nevedela zaspat lebo mala zle sny...normalne ma drzala a zo spanku palakala...aj vase male mavaju zle sny?cim to moze byt?
ja pouzivam FB kvoli nasim a aj kamoskam co su mimo a je to super vec vdaka ktorej mozme komunikovat ahlavne easy davat fotky a mozu to vidiet len kamosi 😉

olifcek
11. júl 2010

@zucana ja mam fb tu kvoli vam..nikomu inemu sa nepriznaaam....je tam par ludi, ktori nechcm aby vedeli....ja som mala konto na fb, no hned ma nasli x;o)) a tak som to vymazalaaa

napriklad i podradny azet mam, ae ten od roku ...ani neviem...asi 15 rokov dozadu? tiez kvoli rodinke a kamosom ;)

no pouzivam icq, mirc inak

zucana
11. júl 2010

@olifcek icq je stare a nepaci sa mi 😝 a to ze ta vyhldaju neznamena ze mozu mat pristup k info co mas na nete 😉

olifcek
11. júl 2010

@zucana viem 😵

garonka
11. júl 2010

my už doma, vonku je peklo nenormalne Tobi sa hadzal v kočíku a dostal amok, tak sme doma v spalni a chrape hoci to bude len 45 minutovka ako vyučovacia hodina 😀

olifcek
11. júl 2010

@garonka he he....mne zas mm pise a meskaju 47minut, fnuk....pokazil sa rusen, museli menit...

olifcek
11. júl 2010

@zucana ja sa na tu zabu tesim jak male decko x;oD

garonka
11. júl 2010

kde su asi všetky baby? varia, alebo leteli na kupko 😀

olifcek
11. júl 2010

uz 49minut meskaaaaa...fnuk, fnuk

garonka
11. júl 2010

@olifcek vytrim vytrim doraz je domaaaaaaaaa 😵

olifcek
11. júl 2010

@garonka kebyze oliv haja, aj bych sa nan hned vrhla...ako par krat kedysi x;oD

jja
11. júl 2010

@zucana aj moja mala dnes v noci plackala. nedala sa utisit, len som ju musela zobra´t na seba a tak mi na hrudi zaspala a asi po 20 minutach saomju prelozila na postel.....neviem co sa moze takym malym detickam skarede snivat ☹ ale my mame v spalni aj strasne teplo, mne sa tam nedalo spat....dnes si idem obzriet nejaku mob, klimu. toto je peklo.

garonka
11. júl 2010

@olifcek to poznaaaaaaaaaaam ale u nas je to opačne na mňa sa mm vrhne 😀

svetlankat
11. júl 2010

Caute baby navarene napecene a ide sa coskoro papat

olifcek
11. júl 2010

@svetlankat ja uz tiez nachystane...cakame na mm...mal prist do ke o 14.00, no vlak meska momentalne 45minut, takze...x;o(

masko sa mi az od kosti oddeluje, som ho dlhsie nechala, ale neva, uz okorenene, v muke obalene, ked vychladne, supnem do chladniky a az pred prichodom mm dam piect x;o)

svetlankat
11. júl 2010

@olifcek mnam mnam

svetlankat
11. júl 2010

Take som piekla

olifcek
11. júl 2010

@svetlankat len dufam, ze sa mi masko nerozpadne 😅 robila som i tu dobrotku, co blum dala recept c;o)

svetlankat
11. júl 2010

@olifcek ale neboj nerozpadne, bude vam chutit

olifcek
11. júl 2010

@svetlankat uz sa fakt poriadne oddelovalo od kosti....ale pecenie ho iste udrzi pokope x;o)

mnaaaam, muffin, i ja take chcem vediet...

svetlankat
11. júl 2010

@olifcek to je fakt velmi ale velmi jednoduche, dam do receptov

olifcek
11. júl 2010

@svetlankat super

blumka
11. júl 2010

@svetlankat sme sli akurat okolo billy, ty tam niekde byvas, ci? si mi mohla zhodit zopar..vyzeraju super 😉
my ideme na obed ku svokre a potom na pukalisko 😀

@rivatha, ja si myslim ze fb je bezpecnejsi ako konik, co sa foto tyka

olifcek
11. júl 2010

@blumka jeeej idete na kupko???

ved i tu si mozeme foto schovaaat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre