Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
11. júl 2010

@rivatha ja uz som bola 3x pri juli 🙄 🙄 a zasa som ju teraz stocila na brucho..uvidime...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
11. júl 2010

uz je zas hore..uz siel mm ku nej 🙄

olifcek
11. júl 2010

podte niekto k nam zajtra....ponuknem fajnotkou a carom

olifcek
11. júl 2010

@blumka ta fajnotka je mnam!

garonka
11. júl 2010

@blumka u vas dobre, že k Juli môže mm u nas k Tobimu môžem iba ja ak pride k nemu ocko reve na celu spalňu 🙄

blumka
11. júl 2010

@olifcek som rada ze chuti 😉

blumka
11. júl 2010

@garonka no to by ma svihlo kebyze mozem len ja 🙄 my sa striedame raz on kontroluje terezku a raz juli, dnes ma juli na starost 😀 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
11. júl 2010

@rivatha no jasne jasne, vníma a čaka že kde si, môj Tobi ak začne mrnčať a prídem k nemu naťahuje ručky, take mile to je ale i som zufala, že nespi, dnes som ho najmenej 5krat ukladala

svetlankat
11. júl 2010

@rivatha jasnacka ze vnimaju, oni uz presne vedia

svetlankat
11. júl 2010

Nam sa uz zda, ze Miska reaguje na meno, ale mozno je to len zdanie.

blumka
11. júl 2010

ja ked na juli zavolam menom tak sa otoci ale ci to je reagovanie na meno alebo len na moj hlas, to neviem 😅

svetlankat
11. júl 2010

@blumka ja napr rozpravam rozpravku, Miska pocuva a v tom poviem jej meno tak sa na mna pozrie, ci hlas pocuje v kuse, len v momente ked poviem meno sa na mna pozrie. Ale budem este skusat, mozno je to len nahoda

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
11. júl 2010

@rivatha mozno, to som neskusala

svetlankat
11. júl 2010

@rivatha vyskusam, chudatko moje robim si z nej pokusneho kralika 🙂

blumka
11. júl 2010

@svetlankat vidis..to som neskusala...zajtra odskusam...ak mi nebude do toho kecat Terezka 😀

zajtra ideme na kupko aj s kamoskou, kto sa prida?

garonka
11. júl 2010

babce idem ja na balkon dopiť pivko a tak hajať

dobru nocku váááááááám

svetlankat
11. júl 2010

@blumka juuuj zajtra nemozem, idem ku kadernicke a Miske mam objednanu segru. A ako Olif musim kupit plavky, mam polovicke a do tych uz nemam brucho na vystavovanie, musim kupit cele. No a prsia uz tiez nie je to co bejvavalo ☹

svetlankat
11. júl 2010

@garonka dobru, budes v noci vela cikat

blumka
11. júl 2010

@svetlankat ved mozno este pojdeme tento tyzden 😉 kamoska moze hocikedy tak ju vyuzijem...v stredu ne, bo mame poradnu

svetlankat
11. júl 2010

@blumka ok, od buduceho my ideme na chalupu na dva tyzdne mm ma dovolenku

blumka
11. júl 2010

@svetlankat my ideme v sobotu na tyzden na oravu, mm ma tiez dovoelnku ale on bude na stavbe a my u babky 😉

svetlankat
11. júl 2010

juuuuuuj, tak to aka dovolenka, pracovna, to nezavidim. Ale ked treba tak treba, ked budete uz v domceku tak si to vsetko vynahradite. UZ COSKOROOOOOOOOOOOOOOoo

blumka
11. júl 2010

@svetlankat pre neho je to dovolenka..on sa az trasie ked tam ma ist..v piatok sa vzdy tesi na sobotu, ze konecne pojde na stavbu a bude tam od rana do poobedia...keby mohol aj kazdy den by tam chodil..
ja si uz ani neviem predstavit ake to bude ked nebude na stavbu chodit...sak sa budeme hadat kazdu minutu bo nebudeme na seba zvyknuti 😅

svetlankat
11. júl 2010

@blumka ale neboj, konecne si uzijete jeden druheho, budete chodit na vylety a tak, uvidis, bude to suprove

hajdylca
11. júl 2010

@svetlankat ja som kupila cele plavky teraz v tescu, take cele ciernu s bielou hrubou ciarou pod prsiami, tiez nemam "brusko" do dvojdielnych, este tu ritu a boky do niecoho schovat a mozem sa ist kupat..........

blumka
11. júl 2010

@svetlankat jj..len si isto budeme musiet zvykat...ja uz som tak zvyknuta ze v tyzdni a v sobotu som viac sama doma ako s nim, ze ked je nahodou doma skor z roboty alebo v sobotu nejde na stavbu tak som z toho mimo...aj deti...a skoro vzdy sa pohadame 😅 proste ja mam svoj rezim a on mi ho narusa...ja nerada mam take vykolajovanie 😅 aj dnes sme sa posekali pred odchdodom na kupko..jasne ze uz ked sme tam prisli uz bolo ok...ale som myslela ze ani nepojdem 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre