Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
12. júl 2010

u nas je Vilko uz hore... asi sa pocikal, tak ho tatino prezlieka, a straaaaaaaaaaaaasne sa stazuje... 😅

olifcek
12. júl 2010

@zoska ale ja chcem davat piiit vela velaaaaa 😉

lenica81
12. júl 2010

myslim Vilka... 😀

zoska
12. júl 2010

@olifcek pocuj ty budes kojit este v skolke, nie? 😀 😀 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. júl 2010

@zoska jj, viem, ze su i bez cukru i mne veeelmi chutia, len sa mi nepodarilo tu v obchodiku kupit, nemali x;o((( ale urcite ked pojdeme zajtra niekam von a aj okolo obchodu, kupim radsej bez cukru...x;o)

a jo, verim, ze papat bude, mnam mnam pomaha...a jeeeej, ake cece mas? tiez, na hracky x;o)) hned ich chce a pohra s as nimi x;oD

noooo, ked to pomoze i nemat menstruaciu, tak pride zo skoly, hned nakojim, hehe, a v noci tiez 😀 😀 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. júl 2010

@rivatha na tvaricku s anema pouzivat nic vraj x';P

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. júl 2010

ideme ideme my do hajan veru

@garonka nas zamenila za den s mm zrejme 😀

bruuu nocku

zoska
12. júl 2010

my sme dostali mlieko EXCIPIAL na vysusenu pokozku pod pazuskami od dr. a zvysok tela olejikom s aloe vera od johnson 😉
@olifcek dobruuu 🙂 mne sa este nece 😉

blumka
12. júl 2010

baby, ona nechce spaaaaaaaaaat ☹ akoze je spokojnejsia, nemece sa tak ale uz asi 3x som ju bola vziat na ruky co ju nieco zobudilo...asi teplo..do kelu aj s letom 😖

blumka
12. júl 2010

@olifcek bruuuuuu

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. júl 2010

@rivatha myslim ze to z tepla...lebo ona je celkom dobry spac..cez den ked je vonku a ked na balkon este nepecie tak spinka v pohode..aj ked prsi spi lepsie...otvorila som okno v spalni ale sused ma na dvore kanarika ci jaku gutu a furt piska, ak ju zobudi asi ma porazi 😠 😒 inak je len v plienke a ovinuta tou tenuckou zavinovackou...dala som jej ruku pod nu a pod tym nie je spotena, ani na chrbatiku, len hlavicku ma spotenu, tam kde ma vlasky vidno...
a som dnes citala v tej knihe, ze treba skusit uska a konceky prstov ze ked su horuce ze uz sa prehrieva organizmus..tak som skusila usi a ma ich studene 😅

blumka
12. júl 2010

az sa zacinam tesit na oravu pri tomto pocasi ☹

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. júl 2010

sused zareval pod oknom a zobudil mi ju..no co mam robit? 😠

blumka
12. júl 2010

@rivatha preco? 😕 😕 ja? neee

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
12. júl 2010

@blumka ja by som po nom cosi hodila...asi nejaku zavaraninovu flasu 😠 (plnu) 😎

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
12. júl 2010

@rivatha 😀 naa šak jasne ze po zaruke, ešte by sa najedol z nejakej dobrej

garonka
12. júl 2010

@rivatha heeeeeeeeeej ja som tuuuuuuuuuuu iba som všetko čítala lebo vy tu pišete jedna radosť 😀

blumka
12. júl 2010

@zoska prisiel, zreval a odisiel 😠
@rivatha, ved ja som sa tiez nieco naucila 😀 mm ju ma teraz na rukach... 😖

svetlankat
12. júl 2010

@rivatha
@blumka baby a kde kupujete tie knihy, dajte mi este raz link nech to nemusim hladat.
@blumka uz mam tie kosicky pre teba doma, ak ich este chces?

blumka
12. júl 2010

ta teraz pre zmenu si vysli dela rodinka vonku aj so psom 😠 ja viem ze to je normalne, ale ja som uz zufala...
@rivatha ked pootvaram vsade okna bude hluk, lebo spredu psiska, vzadu psiska, auta, ludia kecaju 😒 potom v noci to urobim, tak kazdu noc otvarame tam kde mame sietky aby sa trosku prevetralo ale teraz sa neda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre